Dobra strona internetowa to jak solidny fundament domu

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

ecrosio

Posty

1

Rejestracja

19 cze 2018, o 08:50

Dobra strona internetowa to jak solidny fundament domu

Postautor: ecrosio » 19 cze 2018, o 10:07

Obecnie rozwijam od kilku lat biuro projektów graficznych połączone z działem programistycznym tj. frontend i backend

Projektowanie stron internetowych w Nie Lada Co. opiera się na wiedzy i doświadczeniu, ale nasze studio graficzne bierze pod uwagę również najnowsze badania oraz trendy. Staramy się trafiać w gusta nawet najwybredniejszych przedsiębiorców. Gwarantujemy nielimitowaną ilość zmian i jakość połączoną z doświadczeniem.

Nasze portfolio dostępne jest na stronie nielada.co

Jeśli Drodzy forumowicze planujecie rozwijanie e-biznesu to zapraszam do współpracy. Watro stawiać na doświadczenie połączone z nutką szaleństwa.
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Dobra strona internetowa to jak solidny fundament domu

Postautor: Fishy » 2 lip 2018, o 22:42

Ulokowanie dzialan biznesu w sieci to klucz do sukcesu. Jesli juz mowa o zakladaniu stronki to warto tez miec dobry hosting . Ja polecam ten od ArubaCloud https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx pakiet mozna wykupic juz za 4 zl /miesiac z szybkim transferem.
no avatar
User

3Dprint.pl

Posty

36

Rejestracja

5 lip 2018, o 08:38

Re: Dobra strona internetowa to jak solidny fundament domu

Postautor: 3Dprint.pl » 5 lip 2018, o 09:52

Zgadzam się, dobrze zaprojektowana i ładnie, przejrzyście wykonana strona internetowa to wizytówka naszego biznesu i świadczy o nas. Nie należy na tym oszczędzać, szczególnie w czasach w których internet odgrywa coraz większą rolę.
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Dobra strona internetowa to jak solidny fundament domu

Postautor: lerbenz » 3 wrz 2018, o 08:41

Również jestem tego zdania, dlatego już na samym początku działalności szukałem firmy, która wykona dla mnie indywidualny projekt strony, padło na agencję interaktywną https://solv.pl/strony-internetowe/ myślę, że był to świetny ruch z mojej strony, bo przyciąga ona wielu ludzi.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 12 Queries | GZIP : Off ]