Technik Informatyk

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

kamilz1994

Posty

1

Rejestracja

9 kwie 2011, o 16:33

Technik Informatyk

Postautor: kamilz1994 » 9 kwie 2011, o 16:33

Witam.
Nie chciałbym żeby ten temat był traktowany jako reklama forum, tylko po prostu chcę abyście mi dali kilka cennych wskazówek i wyrazili swoją opinię ;)
Może najpierw to w ogóle zacznę od tego jak wpadłem na to by założyć takie forum.
A więc pewnego razu zauważyłem na pewnym forum w sygnaturze link do forum o adresie z frazą technik informatyk, bardzo mnie to zaciekawiło więc wszedłem na nie i od razu wiedziałem że muszę stworzyć coś podobnego.
Przed tym jednak jeszcze sprawdziłem ile jest takich for w internecie ;p
Okazało się że właśnie tylko to jedno.
Nie czekając za kilka dni wykupiłem hosting i postawiłem na nim forum.
Taka oto jest historia.

A teraz moje pytania.
Jak myslicie, czy prowadzenia takiego forum jest opłacalne?
Czy znajdą się ludzie, którzy będą chcieli na co dzień na nie wchodzić?
Czy skrypt forum jest dobry, dość bezpieczny?
Czy design jest ok? logo itd.?
I proszę o ogólną ocenę, czy dobrym pomysłem było jego zakładanie ;)
Dziękuje z góry i pozdrawiam :)

Technik Informatyk
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: Technik Informatyk

Postautor: Andreo » 9 cze 2011, o 11:21

Wiesz, zasadniczo do kogo forum jest kierowane? do techników informatyków? Nie jest to zbyt obszerna grupa społeczna, więc Twoj target nie jest zbyt atrakcyjny a co za tym idzie - ciężko żeby całe przedsięwzięcie było jakoś mega opłacalne. Na plus na pewno działa brak większej konkurencji, czyli masz swobodę działania. Jeśli pokombinujesz troche by przyciągnąć kogoś więcej poza specjalistami to kto wie, może coś z tego będzie. ;)
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: Technik Informatyk

Postautor: Media-Drukarnia.com » 22 cze 2011, o 09:23

Widzę, że forum jako tako żyje. To plus - nie ma stagnacji. Grupa techników informatyków nie jest wcale grupą małą. Poza tym w grę wchodzą wątki poboczne, takie jak ludzie interesujący się uczniami tych szkół, przyszli uczniowie szkół, potencjalni pracodawcy. Jeżeli dobrze zająć się tematem i sprawić, by forum było atrakcyjne, można zrobić z tego naprawdę dobrą stronę :)
no avatar
User

merka6

Posty

5

Rejestracja

28 wrz 2017, o 17:22

Re: Technik Informatyk

Postautor: merka6 » 28 wrz 2017, o 17:25

Świat idzie do przodu, w świecie informatyki ciągle się coś dzieje. Informatycy są potrzebni- więc warto iść na studia informatyczne.
no avatar
User

adik356

Posty

359

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Technik Informatyk

Postautor: adik356 » 4 paź 2017, o 19:08

Technik informatyk? Dobra opcja. Jest sporo szkół, np. Żak,Cosinus, gdzie znajdziesz taki kierunek, ale nie każda szkoła jest niestety dobra. Ale popatrz na ofertę szkoły Progres z Poznania http://www.progresjeden.pl/poznan.html. U nich faktycznie warto się uczyć. Dysponują swoim zapleczem - dobrze wyposażone pracownie. I co najważniejsze - zupełnie nie płacisz za za naukę. Nie ma u nich żadnych opłat.
no avatar
User

Nastka882

Posty

2

Rejestracja

15 cze 2018, o 18:19

Re: Technik Informatyk

Postautor: Nastka882 » 15 cze 2018, o 18:24

Technik informatyk to dziś niezwykle potrzebny zawód. Ja korzystam z usług informatycznych na zasadach outsourcingu. Mieszkam w Warszawie i wiem ile kosztuje informatyk na etacie. Obsługa informatyczna firm Warszawa - sprawdź i oszczędź na informatyku, nieoszczędzając na jakości.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.221s | 16 Queries | GZIP : Off ]