Kupujecie w internecie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

arafatka

5

21 lut 2018, o 10:14

Re: Kupujecie w internecie?

Postautor: arafatka » 16 kwie 2018, o 08:28

Często-gęsto, bo jest taniej, produkty można od razu porównać z setką podobnych, no i oszczędza się czas. Są oczywiście produkty, takie jak żywność, czy ubrania, które kupuję tylko stacjonarnie i to szybko raczej się nie zmieni. Ale gdy mam kupić nowe słuchawki, okleiny meblowe, czy dywan, to nie mam obaw przed kupowaniem ich przez www.
no avatar
User

jjusti18

51

27 kwie 2017, o 12:32

Postautor: jjusti18 » 17 kwie 2018, o 08:17

Dla mnie zakupy w internecie to najlepsza opcja. Zawsze tutaj znajduję tego czego potrzebuję i oczekuje. Aktualnie przymierzam się do zamówienia pudru matującego http://goldenrose.pl/produkty/cera/long ... -rose.html . Co mnie zaciekawiło jest to produkt o przezroczystej formule. Można go stosować do każdej cery i jej odcienia.
no avatar
User

troll8

24

10 mar 2017, o 15:45

Postautor: troll8 » 17 kwie 2018, o 11:24

Jeżeli o mnie chodzi to praktycznie wszystko kupuję w sieci, często brakuje mi czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych. Ostatnio nawet zastanawiam się nad wzięciem pożyczki przez internet, zainteresowało mnie coś takiego https://www.moneyman.pl, Znajoma nie dawno brała u nich pożyczkę i była zadowolona z ich oferty. Do najbliższego banku mam 28 kilometrów i nie zawsze mam ochotę i czas do niego jechać, a przez internet można załatwić wszystko w parę minut.
no avatar
User

leoonarrd21

146

29 lis 2016, o 14:41

Postautor: leoonarrd21 » 21 kwie 2018, o 20:54

Ja bardzo często kupuję różne rzeczy przez internet, nawet ubrania. Niedawno nawet kupiłem swojej żonie w prezencie świetną piżamę na mybaze i powiem wam, że była z niej na prawdę bardzo zadowolona. W ogóle w tym sklepie mają bardzo duży wybór rożnych ubrań i dodatków, więc uważam że warto tam zajrzeć!
no avatar
User

magiczny

2

4 kwie 2018, o 10:32

Postautor: magiczny » 23 kwie 2018, o 13:25

Również nie mam oporów przed zakupami w Internecie. Szczególnie jeśli chodzi o elektronikę czy wyposażenie domu. Można dzięki temu zaoszczędzić nieco pieniędzy.
no avatar
User

Antoni34

300

30 wrz 2016, o 07:14

Postautor: Antoni34 » 26 kwie 2018, o 21:10

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to polecam ten, mają tanie sandały męskie
no avatar
User

yupixer

16

24 maja 2018, o 20:12

Postautor: yupixer » 29 maja 2018, o 07:42

Ze sklepów internetowych najbardziej przekonuje mnie oferta Merg.pl. Zerknij na ich sukienki:
Obrazek
Są genialne, a w swoje jofercie mają ponad 700 sukienek. Dlatego też uwielbiam po prostu ten sklep :)
no avatar
User

HaftDeko.pl

21

7 cze 2018, o 10:34

Postautor: HaftDeko.pl » 7 cze 2018, o 10:42

Jak najbardziej warto, moja opinia na temat sklepów i zakupów online jest pozytywna, dzięki temu oszczędzamy zarówno czas ja i pieniądze.
no avatar
User

oli32

76

12 gru 2016, o 11:47

Postautor: oli32 » 18 cze 2018, o 08:15

Nie ma nic złego i podejrzanego w robieniu zakupów w internecie. Kiedyś może tak było, ale dziś kupowanie, przykładowo, sukienki na wiosnę, w sieci nie jest żadnym problemem. Od lat zamawiam odzież z internetu i jestem bardzo zadowolona. A w przyszłym miesiącu planuję zamówić sobie coś takiego: https://ebutik.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-koktajlowe-8404.html. Podoba się?
no avatar
User

Gabriell

4

4 kwie 2018, o 07:19

Postautor: Gabriell » 18 cze 2018, o 14:17

Ja kupiłam raz torebkę w sklepie zeskory.com i od tamtej pory już kupuję. Chociaż bardzo się wzbraniałam.
PoprzedniaNastępna