Trener biznesu

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Trener biznesu

Postautor: pankracy » 29 maja 2018, o 11:13

Cześć. Chciałbym zainwestować w sesje z profesjonalnym doradcą biznesowym. Teraz to bardzo modne, a wydaje mi się, że jak chce się popracować nad swoimi słabszymi stronami, to nie ma efektywniejszej metody. Szukałem namiarów na dobrych coachów w Internecie i trafiłem na np. http://www.rafalszrajnert.pl/ . Kogo Wy możecie mi zarekomendować? Zależy mi na sprawdzonych specjalistach.
no avatar
User

demira

Posty

1

Rejestracja

30 maja 2018, o 18:37

Lokalizacja

Kielce

Re: Trener biznesu

Postautor: demira » 30 maja 2018, o 18:41

jest tu kto?
no avatar
User

ryszard33er

Posty

5

Rejestracja

7 cze 2018, o 09:34

Re: Trener biznesu

Postautor: ryszard33er » 7 cze 2018, o 09:37

Nigdy w moim życiu nie słyszałem o takim czymś jak trener biznesu.

_______________________________________
Leniva
no avatar
User

stoperek

Posty

3508

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Trener biznesu

Postautor: stoperek » 16 gru 2022, o 09:15

Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić osobę która doskonale zna się w temacie trenera biznesu i osiąga imponujące wyniki. Wystarczy zajrzeć do https://www.mateuszmrozowski.pl/. Działa on w tym sektorze od ponad 14 lat i prowadzi szkolenia dla firm, które umożliwiają osiąganie realnych sukcesów, doświadczanie triumfów i przezwyciężanie trudności. Motywuję, doradza i pomaga uzyskiwać maksymalne rezultaty. Dodatkowo pokazuję jak wydobyć z siebie to co najlepsze, jak odnaleźć wewnętrzną moc do osiągania celów. Szczerze polecam jest rewelacyjna osobą z ogromną wiedzą.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 15 Queries | GZIP : Off ]