Program do grafiki

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Program do grafiki

Postautor: SalamonK » 28 maja 2018, o 18:55

Ludzie, podpowiedzcie mi jakim programem laik może się posłużyć do robienia bannerów internetowych do e-sklepu? Wiem o kilku bardzo zaawansowanych ale zależy mi na tym, żeby jednak nie było to mocno skomplikowane, a takie one są.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Program do grafiki

Postautor: Marcelus » 28 maja 2018, o 19:26

Jesli zależy Ci na jakości to niestety ale musisz nauczyć się obsługi tych skomplikowanych.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Program do grafiki

Postautor: popielnik » 28 maja 2018, o 19:43

uuu zupełnie nie zgadzam się z poprzednikiem. Od ponad roku już osobiście korzystam z http://www.grafido.pl w kwestii tworzenia grafik, banerów itp do swojego sklepu internetowego. Nie dość, że robi się to prosto, bo program jest bardzo intuicyjny, to jeszcze ku zaskoczeniu - trochę się na tym znam z racji wykonywanego zawodu, a i tak zrezygnowałem z bardziej zaawansowanych narzędzi na rzecz grafido. Po prostu większości zaawansowanych funkcji w ogóle się nie używa, więc po co marnować czas i nerwy?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Program do grafiki

Postautor: SalamonK » 28 maja 2018, o 19:54

No dobrze, ale może dlatego to Ci się takie proste wydaje, bo wiesz co i jak nawet w tych zaawansowanych?
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Program do grafiki

Postautor: TadekNiejadek » 28 maja 2018, o 20:02

Kolega mógłby by być nieobiektywny ale ja nie bardzo, bo wiedziałem o tworzeniu grafik tyle co ciocia klocia hahah ale teraz daje radę. na ich stronie jest film instruktażowy, zajrzyj sobie. a nawet jakby nadal nie wiedzieć co i jak to można spokojnie napisać do obsługi, bardzo komunikatywni to pomogą bez problemu, wytłumaczą.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Program do grafiki

Postautor: popielnik » 28 maja 2018, o 20:26

dokładnie. a poza tym nawet nie szkoda poeksperymentować w takiej cenie, piątka za jednorazowe logowanie albo pięćdziesiąt za abonament miesięczny i dostęp w tym czasie totalnie nieograniczony. której opcji się nie wybierze, to ma się do dyspozycji cały wachlarz narzędzi ze stockami za free włącznie. głównie to mnie skusiło do spróbowania i zostałem.
no avatar
User

ryszard33er

Posty

5

Rejestracja

7 cze 2018, o 09:34

Re: Program do grafiki

Postautor: ryszard33er » 7 cze 2018, o 09:36

Mnóstwo jest programów do wyboru , ale nie wiadomo co konkretnie chcieć.

__________________________________________________________________
Leniva
no avatar
User

kostello

Posty

7

Rejestracja

7 cze 2018, o 13:34

Lokalizacja

Łódź

Re: Program do grafiki

Postautor: kostello » 8 cze 2018, o 12:10

Jest teraz sporo aplikacji internetowych, które nie wymagają płacenia czy pobierania, a są całkiem nieźle wyposażone i łatwo się w nich rozeznać. Ja w pracy używam Pixlra i w zupełności mi wystarcza. Jeśli zaś chodzi o banery i inne takie, to one z reguły potrzebują często odpowiedniej rozdzielczości oraz formatu pliku, aby były ładowane w miarę szybko i bez problemów, więc obawiam się, że mimo wszystko nauka przynajmniej jednego bardziej zaawansowanego (Photoshop, Corel, 3d Max) by się przydała. Możesz na razie próbować z darmowymi, jak Gimp czy Photofiltre i na nich się uczyć, a potem się zdecyduj, czy potrzebujesz większej ilości grafiki na stronie i przyda się zainwestowanie w droższy program do grafiki.
no avatar
User

Hydrografika.biz.pl

Posty

13

Rejestracja

19 cze 2018, o 10:55

Re: Program do grafiki

Postautor: Hydrografika.biz.pl » 19 cze 2018, o 11:16

Akurat jeżeli chodzi o szablony graficzne, a w szczególności hydrografikę to możemy pomóc i doradzić bo zajmujemy się tym na co dzień, warto zerknąć :)
no avatar
User

febe

Posty

51

Rejestracja

12 lip 2018, o 07:39

Re: Program do grafiki

Postautor: febe » 12 lip 2018, o 09:57

Ja do grafik na facebook'a albo instagrama korzystam z prostych programów typu crello czy canva. Jest też parę godnych uwagi aplikacji na telefon, w których też taką grafikę stworzymy. Korzystając jeszcze z darmowych stock'ów i bawiąc się właśnie w tych prostych programach można stworzyć naprawdę ciekawe i ładne grafiki. No ale wiadomo: social media rządzi się innymi prawami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 15 Queries | GZIP : Off ]