Zakup wózka widłowego

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Zakup wózka widłowego

Postautor: Gleniowa » 3 lut 2017, o 19:51

Chcąc rozwijać własną firmę musimy inwestować w odpowiedni sprzęt. Niestety nie zawsze nasze dochody ot tak pozwalają nam na wieksze inwestycje. Zastanawiałam się jak zakupić wózek widłowy, jak rozdysponować środkami. Czytając ten artykuł http://finansowymokiem.pl/2016/08/20/ja ... widlowego/ doszłam do wniosku co musze zrobić żeby taki wózek kupić.
no avatar
User

magdad

Posty

5

Rejestracja

29 mar 2017, o 12:39

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: magdad » 29 mar 2017, o 12:42

Tak, jesli masz spore magazyny albo duży sklep to rzeczywiście to jest rozsądna decyzja, zakup takiego urządzenia jak wózek widłowy.
nowe wózki widłowe ttp://www.ajax.krakow.pl
no avatar
User

Dave83

Posty

1

Rejestracja

25 maja 2017, o 08:56

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: Dave83 » 25 maja 2017, o 08:58

Wydaje mi się, że zakup to w dzisiejszych czasach średnia opcja. Lepiej wynająć i nie martwić się niczym oprócz paliwa. Sprawdź sobie na przykład wynajem wózków widłowych w Poznaniu. Myślę, że coś byś dla siebie wybrał z ich oferty.
no avatar
User

darek22

Posty

3

Rejestracja

31 paź 2017, o 09:08

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: darek22 » 31 paź 2017, o 09:17

Ja tam jednak wolałabym mieć swoje wózki widłowe na magazynie - można nawet jakieś dofinansowanie na ich kupno dostać. My tak zrobiliśmy i kupiliśmy wózki magazynowe w https://www.sawimbis.pl/a teraz to tylko raz na rok do nas ich pracownik przyjeżdża i serwisuje nasze wózki.
Awatar użytkownika
User

Juranee21

Posty

1

Rejestracja

2 lis 2017, o 16:43

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: Juranee21 » 2 lis 2017, o 16:44

Jeżeli prowadzisz firmę taki zakup jest jak najbardziej rozsądny. Zobacz ofertę producenta Cesab. Na pewno oferta przypadnie Ci do gustu. Pozdrawiam!:)
no avatar
User

olis

Posty

5

Rejestracja

7 lis 2017, o 16:13

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: olis » 7 lis 2017, o 16:17

Co musisz zrobić? Złożysz wniosek o dofinansowanie do wózka widłowego?
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: dona3 » 25 lut 2018, o 22:40

Czasami trzeba dobrze kombinować. Ja kupuję uszkodzone wózki widłowe, by następnie za grosze je naprawić. Najczęściej wina stoi po stronie uszkodzonych baterii trakcyjnych. Kupuję je, bądź regeneruję u Amperia http://www.amperia.com.pl . Kosztuje mnie to bardzo niskie pieniądze. Tm sposobem stalem sie wlascicielem konkretnych wozkow widlowych za kuper kase!
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: mawko80 » 13 mar 2018, o 12:52

Czasem to lepiej jest długoterminowo wynająć. Plus – masz doradztwo, zapewniony serwis, przeglądy i tak dalej. Kupując osobno trzeba o to samemu zadbać. Mogę polecić Bilift taka firma właśnie wynajmująca wózki różne. Mają elastyczną ofertę wynajmu i to firma, która już długo działa na rynku, więc nie ma obaw, że się zwinie po kilku miesiącach współpracy.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: ninja_84 » 28 maja 2018, o 11:41

Jeżeli chodzi o wózki widłowe to jest to fajna sprawa i umiejętność, która zawsze się przydaje. Mój mąż ma licencje na wózki i z pocałowaniem ręki znajdzie wszędzie pracę.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: tomekpanq » 25 wrz 2018, o 07:34

Polecam zajrzeć na stronę firmy Bilift. Oni specjalizują się właśnie w wynajmie i sprzedaży wózków widłowych (różne marki i modele), a także w serwisie. Mam od nich 4 wózki do magazynu wysokiego składowania. Podoba mi się z nimi współpraca bo mają różne sposoby finansowania, więc nie trzeba od razu płacić całej gotówki, tylko wybrać odpowiedni sposób zakupu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.162s | 13 Queries | GZIP : Off ]