Szkolenia on-line

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

natkawal76

Posty

17

Rejestracja

21 paź 2016, o 07:02

Szkolenia on-line

Postautor: natkawal76 » 15 gru 2017, o 08:45

Ostatnim czasem bardzo popalane robią się rożnego rodzaju szkolenia. Możemy na nie zapisać się przez internet, wybrać dogodną dla nas lokalizacje i co bardzo ważne porównać cenę u rożnych firm. Jednak każdego z nas interesuję inna branża jak np. szkolenia z obsługi komputera czy kurs uprawniający nas do otrzymania pozwolenia na pracę z dziećmi. W internecie znalazłam bardzo ciekawą ofertę rekonwersja dla żołnierzy. Nie jest to popularne szkolenie jednak bardzo wiele osób go wbrew pozorom potrzebuje. Ludzie młodzi po misjach wojennych często nic nie potrafią tylko walczyć, nie ma dla nich aż tyle etatów w wojsku, dlatego zmuszeni są odejść i poszukać innej pracy. Tylko bardzo mało z nas o nich myśli. Ja znalazła kilka takich kursów zlokalizowanych w rożnych miastach i muszę powiedzieć, ze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Ceny ich również nie są wygórowane, a w niektórych przypadkach możemy dostać zniżki lub Kraj pokrywa koszty takiego szkolenia. Dlatego warto jest poszperać w internecie i znaleźć najbardziej korzystną ofertę dla osób odchodzących z wojska i aby ich zmiana pracy zawsze przynosiła im satysfakcję.
no avatar
User

Agaga

Posty

82

Rejestracja

1 gru 2017, o 16:10

Re: Szkolenia on-line

Postautor: Agaga » 19 gru 2017, o 19:08

W internecie jest mnóstwo dostępnych kursów, które mogą nam pomóc lub nas rozwinąć.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Szkolenia on-line

Postautor: danny4231 » 25 sty 2018, o 09:08

Ostatnimi czasy stają się także modne szkolenia on-line dla pracowników firm. Choć ja osobiście jestem zwolennikiem tych klasycznych rozwiązań - lepiej wyjechać gdzieś firmą i na żywo przeprowadzić szkolenie tego typu. W tym celu wynajęliśmy wyjątkową salę w podwarszawskim Hotelu Solec http://www.hotelsolec.pl/ . Idealne warunki pozwoliły nam na przeprowadzenie niezwykle solidnego szkolenia.
no avatar
User

natkawal76

Posty

17

Rejestracja

21 paź 2016, o 07:02

Re: Szkolenia on-line

Postautor: natkawal76 » 16 maja 2018, o 08:24

natkawal76 pisze:Ostatnim czasem bardzo popalane robią się rożnego rodzaju szkolenia. Możemy na nie zapisać się przez internet, wybrać dogodną dla nas lokalizacje i co bardzo ważne porównać cenę u rożnych firm. Jednak każdego z nas interesuję inna branża jak np. szkolenia z obsługi komputera czy kurs uprawniający nas do otrzymania pozwolenia na pracę z dziećmi. W internecie znalazłam bardzo ciekawą ofertę http://www.saldoradom.com.pl Nie jest to popularne szkolenie jednak bardzo wiele osób go wbrew pozorom potrzebuje. Ludzie młodzi po misjach wojennych często nic nie potrafią tylko walczyć, nie ma dla nich aż tyle etatów w wojsku, dlatego zmuszeni są odejść i poszukać innej pracy. Tylko bardzo mało z nas o nich myśli. Ja znalazła kilka takich kursów zlokalizowanych w rożnych miastach i muszę powiedzieć, ze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Ceny ich również nie są wygórowane, a w niektórych przypadkach możemy dostać zniżki lub Kraj pokrywa koszty takiego szkolenia. Dlatego warto jest poszperać w internecie i znaleźć najbardziej korzystną ofertę dla osób odchodzących z wojska i aby ich zmiana pracy zawsze przynosiła im satysfakcję.
Awatar użytkownika
User

raifek1

Posty

203

Rejestracja

8 sty 2016, o 20:39

Re: Szkolenia on-line

Postautor: raifek1 » 27 maja 2018, o 15:06

a tu https://www.sekwencja.eu/dotacje/szkolenia znajdziecie więcej info na temat dotacji na szkolenia
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
no avatar
User

werni

Posty

7

Rejestracja

31 maja 2018, o 17:07

Lokalizacja

Łódź

Re: Szkolenia on-line

Postautor: werni » 31 maja 2018, o 17:49

Robiłem już kilka takich internetowych kursów czy słuchałem webinarów, ale wg mnie to nie jest najwygodniejsza alternatywa dla normalnie przeprowadzanych szkoleń. Wolę jednak siedzieć w sali i słuchać, jak ktoś opowiada na dany temat, przy odpowiedniej wizualizacji albo poprzez robienie praktycznych ćwiczeń.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Szkolenia on-line

Postautor: pankracy » 1 cze 2018, o 11:19

Mnie bardzo pomocy sesje coachingowe i uważam, że każdy z nich powinien skorzystać. Taki trener biznesu zajmuje się np. wsparciem w sferze właściwego i skutecznego zarządzania czasem pracy, radzenia sobie ze stresem i emocjami, rozbudzaniem w nas motywacji, kreatywności czy innych cech, które są dla nas niezbędne na naszym stanowisku pracy. Czy ktoś korzystał z takiej usługi? Jeśli poszukujecie, to odsyłam do świetnego doradcy biznesowego/ coacha, a sesje z nim można także odbywać na zasadzie konsultacji online: http://www.rafalszrajnert.pl/ .
no avatar
User

misiek894

Posty

5

Rejestracja

1 lip 2018, o 17:16

Re: Szkolenia on-line

Postautor: misiek894 » 13 lip 2018, o 09:58

Moim zdaniem warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Według mnie to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
Ale może na to, żeby się stać prawdziwymi filozofami, my, zwykli śmiertelnicy, nie powinniśmy być świadomi, że do tego dążym, czy że tak żyjemy.
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: Szkolenia on-line

Postautor: mozajka » 12 lut 2020, o 12:51

Możliwości nauki online są obecnie bardzo dużo. Praktycznie w każdej dziedzinie jest masa szkoleń. Np. na http://kurs-wa.brandassist.pl/darmowefilmywa są dostępne darmowe filmy ze szkolenia dla Wirtualnych Asystentek. Szkolenie Poli Sobczyk to jedno z najpopularniejszych szkoleń.
no avatar
User

Gustaw

Posty

13

Rejestracja

17 mar 2020, o 06:32

Re: Szkolenia on-line

Postautor: Gustaw » 17 mar 2020, o 06:35

W obecnych czasach takie e-kursy, e-szkolenia będą coraz bardziej zyskiwac na popularności. Sam często korzystam z tego typu rozwiązania.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron