Wymiana Walut- jaki kantor wybrać?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Wymiana Walut- jaki kantor wybrać?

Postautor: endrju1 » 11 maja 2018, o 10:35

Witam!
Chcę się poradzić w kwestii wyboru kantoru online. Ponoć wymiana walut jest tam bardziej opłacalna. Polecicie mi jakiś sprawdzony i godny uwagi kantor ? Znajomy polecił mi taki kantor tutaj o nim piszą https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/ , czy może korzystaliście z niego ?
no avatar
User

Amadeusz232

Posty

1

Rejestracja

11 maja 2018, o 11:59

Re: Wymiana Walut- jaki kantor wybrać?

Postautor: Amadeusz232 » 11 maja 2018, o 12:00

Kto i po co w dzisiejszych czasach korzysta jeszcze z kantoru online?
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Wymiana Walut- jaki kantor wybrać?

Postautor: LudwikB » 13 maja 2018, o 17:49

Ja tam wolę tradycyjny, mam blisko kantor - Alex na placu Grzybowskim w Warszawie. Bardzo jest fajny, bo zawsze negocjuję tam kurs indywidualny. Do tego miła obsługa, profesjonalnie i rzetelnie, po prostu ok.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Wymiana Walut- jaki kantor wybrać?

Postautor: Ailis » 22 maja 2018, o 15:40

Jeśli kantor online to raczej taki, w którym można wymieniać kryptowaluty. Znajoma mnie gorąco namawia do inwestowania w nie. Sama zarejestrowała się na tej platformie https://bitbay.net/pl/karty-i-platnosci/bitomaty, aby móc wymieniać cyfrowe waluty na pieniądze FIAT (PLN, EUR, USD...). Nie wiedziałam, że jest tam także możliwość wypłaty gotówki w Bitomatach. To urządzenia, które działają jak bankomaty. Dla was też to jest zupełna nowość?
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Wymiana Walut- jaki kantor wybrać?

Postautor: endrju1 » 24 maja 2018, o 14:01

Osobiście korzystam z platformy www.ekantor.pl i jestem zadowolony. Kiedy mam okazję to wymieniam poprzez tą witrynę pieniążki. Wszystko dzieje się w miarę szybko i sprawnie, a już na pewno bezpiecznie. Dużo czytałem na temat kantorów internetowych zanim zaczałem czynnie z nich korzystać i "ekantor" jest dla mnie odpowiedni. Zresztą, myślę, że dla każdego kto zajrzy na ich stronę. Polecam www.ekantor.pl.
no avatar
User

wojo

Posty

19

Rejestracja

27 mar 2015, o 10:44

Re: Wymiana Walut- jaki kantor wybrać?

Postautor: wojo » 5 cze 2018, o 22:34

Bezpieczny i korzystny jest PlusKantor http://www.pluskantor.pl/ ma najatrakcyjniejsze kursy walut, ja że dużo wyieniam to dla mnie wazne. Do tego przelewy zagraniczne na cały swiat też tanie
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Wymiana Walut- jaki kantor wybrać?

Postautor: qbis88 » 26 cze 2018, o 20:58

Amadeusz232 pisze:Kto i po co w dzisiejszych czasach korzysta jeszcze z kantoru online?


Jeszcze? Po co? to brzmi dziwnie, ja bym raczej zapytał kto i po co chodzi do placówki stacjonarnej, skoro kantor online można mieć zawsze pod ręką i za tę wygodę się nie przepłaca a wręcz odwrotnie:) Sam korzystam już tylko z internetowego, czasu nie tracę, nie wydaję na żaden dojazd do kantoru, wszystko opiera się na szybkich przelewach.
no avatar
User

Ania

Posty

162

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Wymiana Walut- jaki kantor wybrać?

Postautor: Ania » 14 sie 2018, o 19:59

Może to dziwnie zabrzmi, ale wybierz jakikolwiek kantor online, a i tak zapłacisz za wymianę mniej niż w kantorze stacjonarnym. Oczywiście warto też zwrócić uwagę żeby kantor był znany, dość długo już działał i miał dobre opinie, ale ja generalnie wymieniałam już pieniądze w kilku kantorach i zawsze wszystko było ok.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Wymiana Walut- jaki kantor wybrać?

Postautor: qbis88 » 23 sie 2018, o 21:00

Fakt, nie spotkałem się z tym aby stacjonarny wyceniał lepiej niż internetowy, a jakbym nawet przyjął czysto hipotetycznie że taki gdzieś znajdę, na szukanie straciłbym masę czasu i pewnie też paliwa, bo może on się znajdować np. na drugim końcu Polski. Natomiast kantor online mam pod ręką- teraz nawet w telefonie jak , uruchomił mobilną wersję, a kurs po jakim sprzedaje EUR ostatnio tak niewiele, bo o niespełna grosz różnic się od rynkowego, że tak naprawdę wątpię abym w jakiejkolwiek placówce przewalutował pieniądze taniej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 13 Queries | GZIP : Off ]