Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: popielnik » 25 paź 2017, o 07:44

a co myślicie o brokerach kurierskich? co raz więcej tego na rynku i nie wiem czy lepiej nie ryzykować bo w końcu krachnie czy własnie wręcz przeciwnie - skoro coraz więcej tzn że warto skorzystać?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Marcelus » 30 paź 2017, o 02:22

zdecydowanie jedna z bardziej rewolucyjnych odmian w cenniku w ciągu ostatnich lat. ja bardzo skorzystałem na tej opcji więc będę bronić. przede wszystkim nie trzeba podpisywać umów związanych z deklaracją ilości paczek jakie się będzie nadawać. jak nawiązujesz współpracę z brokerem to ilości nie podajesz z góry - jakie masz zapotrzebowanie tyle ich bierzesz. i jak ci trzeba akurat dzisiaj to je opłacasz dzisiaj. bardzo proste.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: TadekNiejadek » 30 paź 2017, o 04:25

rozumiem że opłaca się to bez dodatkowych prowizji u kuriera?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Marcelus » 30 paź 2017, o 06:53

Nie, ja korzystam z http://www.sendego.pl ponieważ jest łatwy do zintegrowania z oprogramowaniem mojego sklepu i wygląda to tak, ze ściąga mi zamówienia ze sklepu, widzę ile paczek jest do nadania. Zasilam sobie virtualny portfel tam, wybieram paczkę jakiej potrzebuję opłacam z tego virtualnego portfela i tadam, cała filozofia :)
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: SalamonK » 30 paź 2017, o 09:01

mi się podoba u nich bardzo to że jest wybór między dhlem a inpostem, a i tu wybór między kurierem a paczkomatem, co najczęściej u mnie wybierają. DHL teraz wprowadził tą opcję kurier wieczorem, więc pewnie i to będzie uwzględnione. Dwie najlepsze opcje dostawy, zwłaszcza na allegro.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Marcelus » 30 paź 2017, o 09:58

To prawda. Z takich pozytywów które niestety nie są jeszcze standardem wsród brokerów to oznaczyłbym na pewno szybki zwrot pobrań. O dziwo, przynajmniej dla mnie jest to dość często wybierana opcja dostawy i zwrot takich kosztów w rozsądnym czasie u mnie przy towarze wartościowym ma duże znaczenie.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: milena_w » 8 lis 2017, o 21:53

Nie myślałeś o tym, żeby dostarczać paczki nieco inaczej? Zobacz https://bliskapaczka.pl/ , nadajesz paczkę, a klient sobie sam decyduje gdzie chce odebrać. Wrzuca sobie mapkę i wybiera, nawet na fonie to działa. U mnie to się sprawdza naprawdę nieźle
no avatar
User

Drukarnia-prudnik_pl

Posty

19

Rejestracja

11 lis 2017, o 07:23

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Drukarnia-prudnik_pl » 11 lis 2017, o 07:40

Akurat w kwestii dobrych i sprawdzonych firm kurierskich, to uważam że najpierw warto sprawdzić jak kształtują się ceny oraz poczytać opinie na ich temat, tak aby potem nie było rozczarowania co do jakości. Powyżej masz już kilka adresów.
no avatar
User

bezdroza

Posty

6

Rejestracja

14 lis 2017, o 12:53

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: bezdroza » 14 lis 2017, o 13:01

zależy Ci na jakości czy na cenie? Jak na jakości to DHL, DPD.
Jak na cenie to inpost - ale tu się musisz liczyć z problemami jeżeli dużo wysyłasz, z doświadczeń wiem że co 20sta paczka ma problem. Paczkomaty u nich działają fajnie ale kurier to jakaś tragedia.
no avatar
User

klaudyna

Posty

33

Rejestracja

4 paź 2017, o 14:11

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: klaudyna » 21 mar 2018, o 17:44

Jak masz przesyłki do 1000kg to spokojnie mozesz zamówić kuriera z https://www.sendit.pl/ .Na pewno wyjdzie ci duzo taniej niz zamawianie bezpośrednio z firmy przewoźniczej. No i nie musisz podpisywać zadnej umowy, więc nie jesteś do niczego zobowiązany. Myślę ze to fajna opcja, szczególnie kiedy tych paczek w miesiącu nie ma jakoś duzo
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron