Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Piechota

Posty

5

Rejestracja

23 kwie 2018, o 20:32

Re: Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: Piechota » 27 kwie 2018, o 14:39

Może warto zostawić ten temat specjaliście? Wydaje mi się, że to jest najlepsze możliwe rozwiązanie :)
Powinienem napisać, że dopóki Cię nie poznałem, nie wiedziałem, co znaczy miłość ani przyjaźń, chociaż było już na nie za późno, ponieważ moje siły nie nadążały za pragnieniami.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: danny4231 » 21 cze 2018, o 11:57

Niestety, również i mnie dopadł nieprzyjemny kłopot i ogłoszenie upadłości było wskazane. Przez całe postępowanie upadłościowe mogłem liczyć na wsparcie ze strony http://eurekarestrukturyzacje.pl/ . Olga jako koordynator oraz Joanna i Agnieszka jako prawnicy zapewnili mi solidne i profesjonalne wsparcie, bez którego z pewnością bym sobie nie poradził. Zdecydowanie polecam takich fachowców!
no avatar
User

machor

Posty

5

Rejestracja

27 sie 2018, o 16:40

Re: Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: machor » 28 sie 2018, o 16:15

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć ;)
Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: Inatka93 » 31 paź 2018, o 12:04

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Niestety, nie każdemu taka upadłość wyjdzie na dobre, dlatego trzeba zapytać o to fachowców. Warto wiedzieć, jak ma się dłużnik a upadłość konsumencka . Brak możliwości spłaty długu może się wiązać z tym, że wszelkie zobowiązania zostaną nam rozliczone i oddalone, ale też nie zawsze.
no avatar
User

balbanea

Posty

72

Rejestracja

2 maja 2018, o 21:11

Re: Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: balbanea » 6 lis 2019, o 14:09

W tej sytuacji pomocny może okazać się także kredyt oddłużeniowy , dzięki któremu zmniejszymy wysokość miesięcznych rat kredytów.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: adik356 » 16 kwie 2020, o 18:22

Skontaktuj się z nimi https://kancelarialexa.pl/ , po audycie finansowym powiedzą , co można w konkretnym przypadku zrobić. Może to nie jedyna opcja wyjścia z długów?
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: Kleo » 19 cze 2020, o 16:41

może lepiej będzie to skonsultować, nie uważasz? Ja bym udała się po poradę do kancelarii Sobczak Maciejewska. Panie mają rady + sposoby, które w wielu nawet bardzo trudnych sytuacjach są w stanie sie sprawdzić, także śmiało korzystaj!
no avatar
User

Karlotta

Posty

126

Rejestracja

24 kwie 2017, o 08:26

Re: Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: Karlotta » 17 lip 2020, o 15:15

No właśnie. Zanim coś postanowicie najpierw udajcie się do konkretnej osoby, która wam doradzi w tym temacie. Ja z takimi decyzjami czy innymi problemami w firmie od razu idę do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak w Gliwicach. Państwo Wojas jeszcze ani razu mnie nie zawiedli, zawsze szybko znajdują jakieś wyjście z sytuacji albo po prostu załatwiają za mnie różne sprawy.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: nierra » 31 mar 2022, o 16:55

Jeśli masz jeszcze jakieś inne opcje to nie. Dla przykładu spłata chwilówek będzie łatwiejsza jeśli weźmiesz kredyt konsolidacyjny. Pomyśl o tym
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 13 Queries | GZIP : Off ]