Lunch/obiad firmowy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Lunch/obiad firmowy

Postautor: Kremowy » 17 sie 2015, o 13:00

Mam pytanie do Warszawiaków - gdzie zabieracie klientów na Lunch? Czy w ogóle jest nadal u Was w firmie taka praktyka, ze zabiera się klienta(najczęściej przyszłego) na obiad żeby dobić interesów?
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Lunch/obiad firmowy

Postautor: bask » 21 sie 2015, o 07:27

Jest, ale tylko przy tych ważniejszych. Ostatnio przyznam, ze pierwszy raz tam bylismy, ale bylismy bardzo zadowoleni z restauracji Salto. Mielismy wynajętą salę dla siebie, tylko nas bylo łącznie 10 - z naszej firmy 4 i od nich 6. Ale to juz byl taki hiper wielki kontrakt. Ale jak chcesz dobic interesu to mozesz tam zajrzec, bo sa naprawdę świetni
no avatar
User

Agnieszka!99

Posty

76

Rejestracja

27 maja 2015, o 16:15

Re: Lunch/obiad firmowy

Postautor: Agnieszka!99 » 28 sie 2015, o 00:07

U nas się czegoś takiego nie stosuje, jak już coś to poczęstunek w firmie.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Lunch/obiad firmowy

Postautor: samotna » 4 wrz 2015, o 09:57

W Krakowie najczęściej korzystamy z restauracji Mekong. Naszymi klientami przeważnie są mężczyźni i jeszcze żaden się nie oparł golonce w pięciu smakach.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Lunch/obiad firmowy

Postautor: Manna » 21 kwie 2016, o 13:10

A super w Krakowie mają te pierożki chińskie w baozi house my najczęściej zamawiamy je sobie wgl do firmy na obiad bo spokojnie dowożą, wiadomo różne ludzie mają smaki ale wybór tych nadzień jest taki że jeszcze nie spotkałam się żeby komuś w naszym zespole do gustu nie przypadły
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

vikka281

Posty

2

Rejestracja

21 kwie 2016, o 13:14

Re: Lunch/obiad firmowy

Postautor: vikka281 » 21 kwie 2016, o 13:17

U nas zazwyczaj za każdym razem zamawiamy w firmie gdzie indziej :)
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Lunch/obiad firmowy

Postautor: milena_w » 22 cze 2017, o 12:24

Ja, staram się przygotowywać lunche samodzielnie. Są zdrowsze niż te zamawiane... Takim daniem idealnym wręcz do pracy, jest makaron z kurczakiem i szpinakiem (jeśli oczywiście mamy dostęp do mikrofali :)).
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Lunch/obiad firmowy

Postautor: bask » 7 sty 2018, o 13:49

No tak ale czasami po prostu nie ma czasu na gotowanie. Ja wtedy chodzę do Funky Fish, mają super zestawy obiadowe :)
no avatar
User

konstancja3308

Posty

3

Rejestracja

21 lut 2018, o 16:03

Re: Lunch/obiad firmowy

Postautor: konstancja3308 » 21 lut 2018, o 16:23

Witam Was, pracuję w korporacji w Warszawie i również często korzystam z jedzenia poza domem.Jednak w sobotę i w niedzielę dbamy z mężem aby w domu przygotowywać zawsze zdrowy obiad.Bardzo często pomysły czerpiemy z internetu nawet ostatnio natrafiłam na świetną stronę z przepisami https://www.sante.pl/okazje/obiad/
Przygotowaliśmy pyszne kukurydziane naleśniki z salsą warzywno-ziołową często też robimy smoothie np.zielone lub czerwone.
Mąż uwielbia różne sałatki lubimy zaskakiwać się pomysłami na zdrowy obiad.W tych czasach "pogoni" jest to niezmiernie ważne, aby dbać o dobre odżywianie i muszę przyznać,że jak rozmawiam z koleżankami z pracy to też coraz częściej zwracają na to uwagę.Przynoszą do pracy gotowany ryż np. z mięsem grillowanym i podgrzewają sobie w mikrofali.Dbają aby jeść zdrowo.Pozdrawiam.
no avatar
User

aniaola37

Posty

83

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:34

Re: Lunch/obiad firmowy

Postautor: aniaola37 » 24 kwie 2018, o 18:40

U mnie w firmie jest taka tradycja że każdy przynajmniej raz na miesiąc robi jakiś fajny deser dla innych pracowników. Ja ostatni okupiłam parę fajnych składników na https://www.sklep.savpol.pl i zrobiłam torcik bezowy. Naprawdę bardzo wszystkim smakował
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.156s | 13 Queries | GZIP : Off ]