prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Dachowek

Posty

67

Rejestracja

20 kwie 2016, o 16:05

Re: prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Postautor: Dachowek » 27 lis 2017, o 14:05

A jakby ktoś z Was szukał domowej opieki medycznej w stolicy to zerknijcie sobie na ofertę Medikar Home Care. Taka opieka domowa w przypadku osób przewlekle chorych czy starszych jest często najlepszym rozwiązaniem.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Postautor: karla » 20 gru 2017, o 10:58

W stolicy teraz najlepsze jest Centrum Medyczne św. Franciszka, to nowoczesna przychodnia której misją jest szerzenie usług medycznych w najwyżej jakości, mają wykwalifikowany personel, świetnych specjalistów i nowoczesny sprzęt do rehabilitacji
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Postautor: Bingo42 » 23 lut 2018, o 19:05

A jeżeli chodzi o taka opiekę nad osobami starszymi to Nowym Dworze Mazowieckim jest bardzo fajna placówka - Dom Rodzinny. To miejsce, gdzie seniorzy mają zapewnioną stałą opiekę 24h na dobę. Mają tam naprawdę dobre warunki. A można dostać się na NFZ i prywatnie.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Postautor: adik356 » 23 kwie 2018, o 12:12

Taką opiekę dla seniora można też zorganizować w domu. Wystarczy znaleźć firmę, która świadczy usługi opiekuńcze. Tutaj http://goldcare.pl/ masz na przykład taką z Warszawy więc Twoje okolice. Doświadczone opiekunki odwiedzają seniora wg ustalonego harmonogramu i pomagają mu wg jego potrzeb. Warto taką opcję też rozważyć.
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Postautor: lerbenz » 23 maja 2018, o 07:54

Niedawno trafiłem do kliniki rehabilitacyjnej https://www.naszarehabilitacja.pl/rehab ... dansk.html, dojeżdżają do domów pacjentów, co jest ogoromnym udogodnieniem i dziwie się, że jeszcze tak mało klinik to oferuje.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Postautor: ninja_84 » 28 maja 2018, o 11:28

Można znaleźć opiekę w domu, ale czasami warto oszczędzić seniorom stresu. Moją babcie dopadł alzheimer domy opieki moim zdaniem jest najlepszą alternatywą. Niestety nie mam możliwości być z nią 24h na dobę, ale wiem, że w domu seniora ma najlepszą pomoc paliatywną jaką może mieć.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Postautor: GimliK » 25 cze 2018, o 21:06

Dobrym rozwiązaniem jest opieka dzienna. W takim przypadku oddaje się osobę starszą pod opiekę na kilka godzin/cały dzień ale bez godzin nocnych. U nas tak własnie to wygląda. Mama jest w takim ośrodku w czasie naszej obecności w pracy i dzieciaków w szkole. Placówka to Dom Dziennego Pobytu „Seniorek” z Rudy Śląskiej http://ddp-seniorek.pl/kontakt.html Osoby starsze mają tam dobrą opiekę, ciekawe zajęcia, muzykoterapię, ćwiczenia pamięci. Taki ośrodek to duża pomoc.
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Postautor: Kemp » 26 cze 2018, o 20:56

Ja myślę, że nfz nie jest taki zły. Czasem po prostu trudno znaleźć dobry termin, ale to teraz jest łatwiejsze z tą stroną:
https://lekarzebezkolejki.pl/neurolog/lublin . Można tu sobie sprawdzić wolne terminy do lekarzy specjalistów i zarezerwować wygodnie wizytę.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Postautor: qbis88 » 26 cze 2018, o 21:10

Usługi NFZ tyle razy mnie zawiodły (członków mojej rodziny też), że jakby mi nawet zarezerwowali wizytę w ciągu godziny i jeszcze dopłacili to grzecznie podziękuję.
no avatar
User

orann

Posty

7

Rejestracja

27 cze 2018, o 11:30

Lokalizacja

Poznań

Re: prywatna solidna opieka medyczna- alternatywa dla NFZ

Postautor: orann » 27 cze 2018, o 12:32

Chyba nie ma w tym kraju osoby, która tak czy inaczej się przejechała na usługach oferowanych przez NFZ. Dopiero od niedawna mam w ramach pracy pakiet medyczny i żałuję, że nie mogę pod niego podciągnąć całej rodziny, bo wszyscy by skorzystali na takiej obsłudze. Mój tata wszystkie nerwy zjadł na załatwianiu spraw między NFZ a urzędami. Teraz widzę, jak ogromne braki ma NFZ w stosunku do prywatnego leczenia. Z drugiej strony, nie wyobrażam sobie płacić za pobyt w szpitalu po jakimś wypadku, więc obie te formy służby zdrowia muszą istnieć.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.139s | 15 Queries | GZIP : Off ]