Strony internetowe, którą agencje wybrać

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

natkawal76

Posty

17

Rejestracja

21 paź 2016, o 07:02

Strony internetowe, którą agencje wybrać

Postautor: natkawal76 » 11 gru 2017, o 08:26

Coraz więcej osób poszukuje agencji, która wykona dla na lub naszej firmy stronę internetową. Jednak którą wybrać przecież jest ich tak wiele na rynku. Na pewno należy zacząć od portfolio danej firmy i obejrzeć realizacje. Jeśli nam się spodobają możemy śmiało poprosić o wycenę strony dla nas. Jednak jest wiele aspektów które przemawiają za wyborem dobrej agencji. Przede wszystkim dyspozycyjność i podejście do klienta. Wyczerpująca rozmowa i wyjaśnienie wszystkiego potencjalnemu klientowi to bardzo istotna sprawa. Ja osobiście wybrałam agencje która oferuje tanie strony internetowe warszawa i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Na samym początku pogadał realizacje i niektóre mi się spodobały. Kolejną rzeczą była wyjaśnieni mi za co płace i kiedy, cena zaoferowana przez firmę była również bardzo atrakcyjna. Wykonali dla mnie stronę i zaczęły się kolejne rozmowy o reklamie w sieci.
no avatar
User

Frank

Posty

8

Rejestracja

6 gru 2017, o 21:46

Re: Strony internetowe, którą agencje wybrać

Postautor: Frank » 12 gru 2017, o 20:55

Z mojego doświadczenia wynika, że lepiej jest wybrać agencję która obsluguje strony komplesowo, czyli robi i pozycjonowanie i reklamy płatne, analitykę i badania rynkowe. Wówczas negocjować lepsze warunki cenowe. No i warto zwrócić uwagę na staż działania, opnie klientów w internecie itp. agencji jest dużo, można zmieniać jak rękawiczki ale kasy utopionej nikt nie odda.
no avatar
User

marcin.golen

Posty

34

Rejestracja

23 sty 2018, o 10:44

Re: Strony internetowe, którą agencje wybrać

Postautor: marcin.golen » 18 kwie 2018, o 09:12

Ogólnie przy wyborze takiej firmy trzeba zwrócić uwagę na całą masę elementów. Jakiś czas temu miałem ten sam problem, z pomocą przyszedł mi chyba ten artykuł http://tworzenie-stron-www.eu/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-firmy-tworzacej-strony-internetowej/ zapoznanie się z artykułem powinno pomóc w decyzji.
no avatar
User

Hartman2

Posty

1

Rejestracja

18 kwie 2018, o 11:39

Re: Strony internetowe, którą agencje wybrać

Postautor: Hartman2 » 18 kwie 2018, o 11:46

Dzięki wielkie :) Przyda mi się to :)
no avatar
User

aleks454

Posty

46

Rejestracja

23 lis 2017, o 19:11

Re: Strony internetowe, którą agencje wybrać

Postautor: aleks454 » 29 maja 2018, o 18:22

Posiadam wlasna firme , ktora bardzo dobrze sie rozwija i ktora przynosi sporo zysku. Postanowilem zalozyc strone internetowa dla mojej firmy, poniewaz chce aby kazdy w prosty sposob mial dostep do naszej oferty. Szukam osob lub firm ktore sie tym zjamuja. Moj brat polecil mi http://www.webstart.com.pl/pozycjonowanie.html, jest to firma zajmujaca sie tworzeniem oraz prowadzeniem stron internetowych . Zajmuja sie rowniez pozycjonowanie, czym tez jestem zainteresowany. Według mnie maja bardzo dobra oferte.
no avatar
User

martina

Posty

7

Rejestracja

21 cze 2018, o 12:31

Lokalizacja

Łódź

Re: Strony internetowe, którą agencje wybrać

Postautor: martina » 22 cze 2018, o 11:45

Kilka lat temu istniał i działał jeszcze sprawnie taki system, że do budowania strony internetowej brało się albo jednego programistę albo małą firmę programistyczną z sekcją grafików, a do działań marketingowych brało się już agencję marketingową. Teraz jednak te dwa oddzielne elementy łączy się w jedną firmę usługową i często programiści są częścią agencji reklamowych. Na pewno jest dzięki temu wygodniej, że wszystko ma się w jednym miejscu i ma się lepsze kontakty z poszczególnymi pracownikami. Nawet nie trzeba koniecznie brać firmy ze swojej okolicy, spokojnie można wybierać taką w innym mieście, bo większość rzeczy załatwia się teraz mailowo lub telefonicznie.
no avatar
User

iwona24

Posty

5

Rejestracja

16 cze 2018, o 12:45

Re: Strony internetowe, którą agencje wybrać

Postautor: iwona24 » 26 cze 2018, o 11:20

Ja mam w zasadzie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi :)
Jest tylko jeden rodzaj szczęścia, ale rodzajów nieszczęść jest tyle, ile jest nieszczęśliwych ludzi.
no avatar
User

dominik22wa

Posty

3

Rejestracja

26 cze 2018, o 16:18

Re: Strony internetowe, którą agencje wybrać

Postautor: dominik22wa » 26 cze 2018, o 16:19

To powinien być pana wybór bo później jak ktoś z forum panu wybierze i wyjdzie źle to będzie pan narzekał
no avatar
User

misiek894

Posty

5

Rejestracja

1 lip 2018, o 17:16

Re: Strony internetowe, którą agencje wybrać

Postautor: misiek894 » 13 lip 2018, o 10:03

Nie mam niestety wiedzy i doświadczenia w tym temacie... Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...
Ale może na to, żeby się stać prawdziwymi filozofami, my, zwykli śmiertelnicy, nie powinniśmy być świadomi, że do tego dążym, czy że tak żyjemy.
no avatar
User

Pharmacy

Posty

161

Rejestracja

2 mar 2016, o 12:34

Re: Strony internetowe, którą agencje wybrać

Postautor: Pharmacy » 20 lip 2018, o 20:28

Jest też wiele narzędzi, które ułatwiają prowadzenie strony. Tutaj https://www.erainformatyki.pl/3-najleps ... sieci.html sobie o takich poczytaj. Naprawde nie trzeba być specjalistą, z dobrymi narzędziami wiele rzeczy idzie zupełnie samemu ogarnąć.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.177s | 13 Queries | GZIP : Off ]