Blog firmowy - warto?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

AnnaMarie711

Posty

8

Rejestracja

15 kwie 2017, o 14:35

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: AnnaMarie711 » 10 paź 2017, o 09:27

mysle ze jak najbardziej warto prowadzic bloga. Ludzie bardzo czesto czytaja takie miejsca. Ja bardzo czesto zagladam np. na blog-cukierniczy.pl po inspiracje kuchenne
no avatar
User

astoch

Posty

3

Rejestracja

7 paź 2017, o 08:34

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: astoch » 10 paź 2017, o 15:09

Jak najbardziej warto !!
no avatar
User

WiktoriaKlaudia

Posty

4

Rejestracja

7 paź 2017, o 15:35

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: WiktoriaKlaudia » 10 paź 2017, o 16:21

Myślę, że warto się wybrać na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Znajdziecie tam dużo ciekawych informacji oraz odpowiedzi na wasze pytania.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: DeltaKurier.pl » 21 paź 2017, o 08:31

Zawsze jest to dodatkowy rodzaj promocji i popularności dla Twojej firmy, działalności online więc moim zdaniem jak najbardziej warto go prowadzić, tylko musi być to zrobione sensownie, z głową.
no avatar
User

SaraMichel

Posty

7

Rejestracja

20 cze 2017, o 09:44

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: SaraMichel » 1 lis 2017, o 23:38

Tak, myślę, że ważne jest, aby firma miała swoją witrynę internetową lub blog w internecie. Ostatnio postanowiliśmy zająć się tym. Strona jest już gotowa, a teraz wybieramy hosting, polecono nam tego dostawcę usług hostingowych https://hostovita.pl/, mówią, że mają dobrą reputację. Czy uważacie, że jest to rozsądny wybór?
no avatar
User

bezdroza

Posty

6

Rejestracja

14 lis 2017, o 12:53

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: bezdroza » 14 lis 2017, o 13:11

Warto, między innymi z tego względu że nowe treści dobrze wpływają na pozycjonowanie. Przynajmniej tak mówili mi w firmie która robiła mi stronę (https://www.damtox.pl/tworzenie-stron-www/) Ja u siebie bloga mam i staram się przynajmniej ten raz, dwa w miesiącu coś napisać. Niektórzy powiedzą że to mało ale więcej nie wymyśle :P
Awatar użytkownika
User

drzewnylisc

Posty

8

Rejestracja

10 lis 2017, o 12:37

Lokalizacja

Łódź

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: drzewnylisc » 14 lis 2017, o 13:53

Ja też zawsze przychylniej patrzę na stronę www firmy, jeśli posiada blog. Nie wszystkie treści da się umieścić w ograniczonych szablonem miejscach na opisy na stronie, czasem jest potrzeba więcej miejsca na lepsze pokazanie produktu albo specyfiki branży. Dlatego taki blog może się sprawdzić - także w sytuacji, gdy firma uczestniczy w wielu targach i podobnych wydarzeniach i zależy jej na czymś więcej niż samym wrzuceniu zdjęć do galerii. O ile rodzaj działalności i branży nie jest na tyle niszowy, by szybko zabrakło tematów do pisania, a także mamy w firmie kogoś, kto na pewno mógłby zająć się tworzeniem treści na tego bloga, to jest dobre rozwiązanie. Większość platform blogowych jest bardzo intuicyjna i podpięcie bloga pod stronę nie będzie większym problemem. Kwestia jest tego, czy to się będzie opłacać pod względem czasu i zaangażowania.
Awatar użytkownika
User

Marketing Sensei

Posty

11

Rejestracja

1 gru 2014, o 17:04

Lokalizacja

Poznań

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: Marketing Sensei » 16 lis 2017, o 13:55

Wszystko się zgadza. Jednak żeby blog spełniał swoje zadanie należy mieć pomysł na jego prowadzenie oraz promocję :)
Często można spotkać blogi firmowe, które są bardzo zaniedbane i stanowią raczej antyreklamę firmy...
no avatar
User

Karol234

Posty

4

Rejestracja

20 lis 2017, o 10:04

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: Karol234 » 20 lis 2017, o 10:09

Myślę, że warto. Takie blogowe porady i tego typu rzeczy często fajnie działają dla firmy. Nagle się okazuje, że ludzie korzystają z tych porad, fgirma staje sie dla nich bardziej rozpoznawalna i chętnie z niej korzytsają!
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: Fishy » 29 lis 2017, o 00:55

Moim zdaniem warto. Ogólnie działania w social media są teraz bardzo skuteczne więc warto o tym pomyslec. Co do działań promocyjnych w sieci warto powierzyć ich koordynację i wykonanie doświadczonej firmie e marketingowej czyli contentorganica. https://contentorganica.pl/ Mają spore doświadczenie i wiele udanych współprac z dużymi markami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.130s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron