Chwilówka czy pożyczka w banku?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Martyna Kłos

Posty

10

Rejestracja

20 cze 2016, o 17:36

Re: Chwilówka czy pożyczka w banku?

Postautor: Martyna Kłos » 6 kwie 2018, o 10:40

Jeśli potrzebujecie na już pieniędzy to warto też rozważyć pożyczkę pod zastaw. Ja czasem zastawiam złoto w Lombardzie na Złotej (vis a vis Złotych Tarasów i Dworca Centralnego). Pracują 7 dni w tygodniu więc można się udać po pożyczkę w każdej chwili. Zawsze rzetelnie wyceniają zastaw, ponadto można negocjować cenę. Umowę podpisuje się na 4 tygodnie ale można ją skrócić lub przedłużyć (przedłużają nawet telefonicznie 602-190-080). Taka pożyczka lombardowa jest o wiele bezpieczniejsza niż chwilówki, bo zawsze można przedłużyć umowę i spłacić tylko odsetki. W przypadku kredytów czy pożyczek innego rodzaju jest to nie możliwe.
no avatar
User

Bert90

Posty

6

Rejestracja

27 mar 2018, o 17:32

Re: Chwilówka czy pożyczka w banku?

Postautor: Bert90 » 6 kwie 2018, o 19:45

Na pewno jedno z tych rozwiązań, jakie będzie najbardziej odpowiednie. Oczywiście ciężko wskazać najbardziej optymalne.
to ja odnajduję książki, których szukasz
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Chwilówka czy pożyczka w banku?

Postautor: Fishy » 9 kwie 2018, o 20:58

Jesli chodzi o taką szybką gotówkę to od siebie polecam sprawdzić Extraportfel bo to jedna z niewielu takich instytucji finansowych które na prawdę pomagają ludziom potrzebującym pieniędzy. Warunki pożyczek są uczciwe a pierwsza do 2 tys jest darmowa. Zresztą odsyłam na ich stronę https://www.extraportfel.pl
no avatar
User

kamciare

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2018, o 09:59

Re: Chwilówka czy pożyczka w banku?

Postautor: kamciare » 17 cze 2018, o 22:59

u nas tez pojawil się komornik ale na szczęście z ludzką twarża. Porozumieliśmy się w kwestii windykacji należności i naprawdę świetnie się to sprawdziło. Polecam http://www.tarnow-komornik.pl/kontakt/ genialny cżłowiek.
no avatar
User

Calzedonia

Posty

114

Rejestracja

8 maja 2017, o 07:55

Re: Chwilówka czy pożyczka w banku?

Postautor: Calzedonia » 22 cze 2018, o 13:36

Ja brałam szybką pożyczkę od MoneyMan https://www.moneyman.pl/. Pierwszą pożyczkę do 1500zł można wziąć za darmo, co było dla mnie bardzo wielkim ułatwieniem. Bardzo dużo fajnych udogodnień oferują, jak na przykład spłatę na raty. Jeżeli ktoś z was jest w tak ciężkiej sytuacji jak ja i potrzebuje szybkiej gotówki, to MoneyMan na pewno pomoże.
no avatar
User

szzymon2

Posty

7

Rejestracja

30 mar 2017, o 13:09

Re: Chwilówka czy pożyczka w banku?

Postautor: szzymon2 » 29 cze 2018, o 13:50

Wiele dobrych ofert pożyczkowych znajdziesz na stronach które specjalizują się w prowadzeniu rankingów, na przykłąd na tej stronie rankingichwilowek.pl. Zobacz i porównaj.
no avatar
User

Tomaashu

Posty

76

Rejestracja

24 kwie 2015, o 06:25

Re: Chwilówka czy pożyczka w banku?

Postautor: Tomaashu » 3 lip 2018, o 07:43

chwilówka, to najgrosze zło!!!!! Sami oszuści i zlłodzieje. Lepiej sie 2 razy zastanówcie nim tam wezmiecie
no avatar
User

Emaus

Posty

5

Rejestracja

5 lip 2018, o 17:24

Re: Chwilówka czy pożyczka w banku?

Postautor: Emaus » 10 lip 2018, o 07:40

Zdecydowanie pożyczka w banku. Odpuść sobie chwilówki, uwierz mi na słowo.
Trudno jest pozostać człowiekiem wśród ludzi. Ja jestem słaby, potrzebuję bowiem miłości. Każdej dostępnej.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Chwilówka czy pożyczka w banku?

Postautor: Gleniowa » 18 lip 2018, o 11:26

Dużo lepszym rozwiązaniem są pożyczki bez bik niż pożyczka w banku. Dlatego że masz przy tym znacznie mniej formalności i dużo szybciej mozesz taką pożyczkę uzyskać. Zobacz tutaj https://pozyczkibezbikikrd.pl jakie masz mozliwe opcje. Nawet bym się nad tym zbytnio nie zastanawiała.
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Chwilówka czy pożyczka w banku?

Postautor: kabix179 » 19 lip 2018, o 11:24

Ja zdecydowanie uważam, że najlepsze i najbardziej bezpieczne są pożyczki ratalne online. Mówię tak, ponieważ jakiś czas temu wzięłam taką pożyczkę korzystając z Kredytok.pl. Nie żałuję tej decyzji bo dziś spokojnie spłacam sobie tę pożyczkę w małych kwotach. Polecam innym :P
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.145s | 13 Queries | GZIP : Off ]