Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

emil89832

Posty

37

Rejestracja

17 lut 2018, o 11:22

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: emil89832 » 9 kwie 2018, o 20:22

Jednym z zabezpieczeń na pewno jest monitoring GPS samochodów służbowych. Z doświadczenia wiem, że we własnej firmie bardzo się to przydaje. Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na monitoring od firmy Transmobil i jako właściciel cenię w nim sobie to, że wiem, co dzieje się z samochodami i pracownikami w każdym momencie.
no avatar
User

Patsi

Posty

8

Rejestracja

8 mar 2018, o 09:32

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: Patsi » 10 kwie 2018, o 10:48

Monitoring GPS jest świetny, żeby kontrolować spalanie paliwa, to jak i gdzie jeżdżą pracownicy, czy nie wykorzystują samochodów służbowych do celów prywatnych. Podrzucam ciekawy artykuł: Korzyści z monitoringu floty
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: romozim » 16 kwie 2018, o 04:48

Właśnie teraz bardzo dużo osób ma kontrahentów w Azji, to popularny kierunek współpracy. Tam można znaleźć fajnych klientów, warto tylko korzystać z pomocy osób, które mają doświadczenie w takim pośrednictwie. Tu polecam http://www.ideum.com.pl/ mają wiedzę, doświadczenie, kontakty.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: danny4231 » 7 cze 2018, o 07:17

Na terenie wypożyczalni obowiązkowym ruchem powinno być zamontowanie systemu alarmowego i monitoringu wizyjnego. Pojazdy będą pod stałą kontrolą, a namierzenie ewentualnych sprawców kradzieży okaże się znacznie prostsze. W taki system zostaliśmy zaopatrzeni dzięki specjalistom z Electronic Box - http://www.ebx.pl/ . Ich urządzenia sprawiły, że prowadzenie biznesu jest znacznie spokojniejsze i mamy o wiele mniej obaw o bezpieczeństwo pojazdów.
no avatar
User

kostello

Posty

7

Rejestracja

7 cze 2018, o 13:34

Lokalizacja

Łódź

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: kostello » 8 cze 2018, o 12:15

Jakoś nie słyszałem o sygnałach, by góry przestały być w ostatnim czasie rzadziej uczęszczanym kierunkiem turystycznym, a wręcz odwrotnie, a w górach nie pojedziesz komunikacją miejską, nawet nie wszędzie znajdzie się wyciągi. Poza tym, całkiem sporo osób jeździ na takie wypady czymś innym niż własnym samochodem, więc myślę, że w takim biznesie jest potencjał. Oczywiście, musicie się przygotować przy tym na sezonowość i mieć zapasy gotówki na chude miesiące.
no avatar
User

ewkaxx

Posty

3

Rejestracja

14 cze 2018, o 10:57

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: ewkaxx » 14 cze 2018, o 10:57

Posiadając własną firmę na pewno świetnie sprawdzi się system rejestracji zgłoszeń, który znacznie usprawnia pracę :)
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: MaciejK » 27 sie 2018, o 08:04

W takim wypadku rzeczywiście warto zainwestować w dobrej jakości system do monitoringu GPS całej tej floty samochodów, żeby później nie było problemów że klienci nadużywają możliwości bądź po prostu próbuję je ukraść. Dlatego z własnego doświadczenia prowadzenia firmy transportowej mogę polecić Ci abyś sprawdził rozwiązanie proponowane przez Flotman, które właśnie pozwala zabezpieczyć je przed takimi sytuacjami i do tego jeżeli tylko przekroczy dany rejon to od razu masz o tym powiadomienie. Mają także świetnie prowadzony blog https://www.flotman.pl/blog/
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: fangot » 12 wrz 2018, o 20:59

Najgorszą rzeczą jest brak inwestycji w reklamę, wtedy żaden biznes nie ma szansy na utrzymanie się. Ja dobrze o tym wiem i regularnie wybieram marketing internetowy z https://solv.pl/uslugi/ to daje mi dużą przewagę nad konkurencją.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.197s | 13 Queries | GZIP : Off ]