jaki czajnik kupić?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Cmass3

Posty

6

Rejestracja

6 kwie 2018, o 10:01

jaki czajnik kupić?

Postautor: Cmass3 » 9 kwie 2018, o 10:14

Chcesz jak najwięcej oszczędzać? Polecam poczytanie blogu Czajnik elektryczny czy na kuchenkę – co się opłaca? bardzo pomocne w zdecydowaniu się :D W większości polskich domów woda na herbatę czy kawę zagotowywana jest parę razy dziennie. Robimy to w czajnikach elektrycznych albo czajnikach na kuchenkę. ale ważne jest pytanie jakie gotowanie wody będzie jednak tańsze? Ja juz wybrałam swój sposób, polecam
no avatar
User

jjusti18

Posty

108

Rejestracja

27 kwie 2017, o 12:32

Re: jaki czajnik kupić?

Postautor: jjusti18 » 21 lis 2018, o 17:54

Chciałabym zamówić dla swoich pracowników nowy czajnik, ponieważ obecny jest już w fatalnym stanie. W internecie znalazłam ciekawą ofertę http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_1247 i świetną rzeczą jest, to, że czajnik ma możliwość regulacji temperatury, co na pewno spodoba się wszystkim pracownikom.
no avatar
User

Exi

Posty

24

Rejestracja

4 lut 2020, o 17:00

Re: jaki czajnik kupić?

Postautor: Exi » 29 mar 2020, o 14:11

Firma proficook ma czajnik z regulacją temperatury grzania, nie zawsze to musi być 100 stopni. I ładny ten czajnik jest, przezroczysty
no avatar
User

XxxxYyy

Posty

55

Rejestracja

7 sty 2022, o 10:35

Re: jaki czajnik kupić?

Postautor: XxxxYyy » 31 sty 2022, o 14:31

Hej tutaj znajdziecie naprawdę bardzo duży wybór czajników do domów https://www.e-sas.pl/czajniki/page:3 Sama jakiś czas temu musiałam kupic nowy czajnik dla siebie i właśnie w sklepie e-sas znalazłam taki jaki chciałam. Mam nadzieję że posłuży mi na długo
no avatar
User

amber

Posty

362

Rejestracja

15 kwie 2022, o 07:18

Re: jaki czajnik kupić?

Postautor: amber » 11 lis 2022, o 18:38

Na pewno jednym z najbardziej funkcjonalnych i designerskich jest smeg czajnik z regulacją temperatury - sama taki mam i jestem w trakcie kompletowania innych produktów w tym samym kolorze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 12 Queries | GZIP : Off ]