szkolenia managerskie

Tutaj zamieszczamy ogłoszenia na temat konferencji, szkoleń itp.
no avatar
User

lilia

Posty

1

Rejestracja

15 paź 2013, o 16:48

szkolenia managerskie

Postautor: lilia » 15 paź 2013, o 16:52

Witam, planuję zlecenie kursów managerskich w swojej firmie i chciałam zdobyć jakieś informacje odnośnie sprawdzonych firm zajmujących się przeprowadzaniem tego typu szkoleń. Słyszałam na razie o Leadership Center, ale chciałam dowiedzieć się więcej o konkurencyjnych ofertach.
no avatar
User

mania92

Posty

2

Rejestracja

21 lis 2013, o 17:51

Re: szkolenia managerskie

Postautor: mania92 » 21 lis 2013, o 18:15

Leadership to naprawdę znana firma jeżeli chodzi o szkolenia project management naprawdę warto zainwestować, piszę z własnego doświadczenia
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: szkolenia managerskie

Postautor: zlosliwiec8 » 25 lis 2013, o 09:40

Ja również chętnie dowiem się kto oprócz Leadership przeprowadza dobre szkolenia managerskie. Prosiłbym o szybką odpowiedź ponieważ znalazłem salę konferencyjną w Warszawie na http://www.hotelatos.pl/ i zarezerwowałem ją na styczeń.
no avatar
User

Ninka

Posty

8

Rejestracja

8 lip 2013, o 11:08

Re: szkolenia managerskie

Postautor: Ninka » 29 lis 2013, o 11:01

Ja robiłam zawsze szkolenia dla menedżerów w firmie success story. Robią fajne rzeczy, bo po pierwsze nie muszę się właśnie martwić o sale konferencyjne i organizację. Po drugie zawsze prowadzący byli bardzo dobrzy. Przede wszystkim nigdy nie miało się wrażenia, że to są ludzie, którzy prowadzą szkolenia, a raczej tacy, którzy na co dzien sami pracują w realnych firmach i mówią wszystko z własnego doświadczenia.
No i sama treść szkoleń jest naprawdę fajna - takie szkolenia odbijają się potem na całym zespole, bo menedzerowie zarządzają swoimi ludźmi i uczą ich po prostu tego wszystkiego.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Re: szkolenia managerskie

Postautor: MartaJa » 6 gru 2013, o 13:55

Ja do tego tematu dołączyłabym jeszcze jedno pytanie dotyczące organizacji w takim fizycznym sensie.
Mianowicie: jakie meble czyli jakie stoły, krzesła i inne powinny stanowić absolutne minimum, jeśli chodzi o podstawowe wyposażenie miejsca, w którym będą się odbywały szkolenia i konferencje dla większej liczby osób?
Ktoś z was ma takie doświadczenie?
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: szkolenia managerskie

Postautor: Kocica » 7 gru 2013, o 10:00

MartaJa pisze:...jakie meble czyli jakie stoły, krzesła i inne powinny stanowić absolutne minimum, jeśli chodzi o podstawowe wyposażenie miejsca, w którym będą się odbywały szkolenia i konferencje dla większej liczby osób?
...


Wiesz, konkretna marka czy kolor to raczej nie ma tu żadnego znaczenia, ja celowałabym raczej w takie własnie minimum: krzesła konferencyjne z tych, co to można jedno na drugie nakładać, z oparciem pełnym (jakieś obicie) i tyle jeśli chodzi o krzesło (a! najlepiej u producenta, np: http://krzeslabankietowe.pl - bo wtedy wychodzi najtaniej), a stoły też minimalne: prostokątne, długie na wypadek większej liczby uczestników szkolenia.
A jakos super więcej to bym nie patrzyła, w końcu to szkolenie, a nie rewia designerskiej mody aranżacyjnej.
no avatar
User

kasiarz22

Posty

63

Rejestracja

15 sty 2014, o 12:33

Re: szkolenia managerskie

Postautor: kasiarz22 » 19 sty 2014, o 22:23

Krzesła które wkładają się jedno w drugie są bardzo praktyczne w przechowywaniu. Tutaj takie widziałem.
Co do kolorów i kształtów to są przeróżne. Według mnie przede wszystkim powinny być wygodne a nie koniecznie ładnie wyglądać.
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Re: szkolenia managerskie

Postautor: lwiątko » 5 cze 2014, o 16:04

Kocica pisze:
MartaJa pisze:...jakie meble czyli jakie stoły, krzesła i inne powinny stanowić absolutne minimum, jeśli chodzi o podstawowe wyposażenie miejsca, w którym będą się odbywały szkolenia i konferencje dla większej liczby osób?
...


Wiesz, konkretna marka czy kolor to raczej nie ma tu żadnego znaczenia, ja celowałabym raczej w takie własnie minimum: krzesła konferencyjne z tych, co to można jedno na drugie nakładać, z oparciem pełnym (jakieś obicie) i tyle jeśli chodzi o krzesło


Zgadzam się. W wystroju sali bankietowej najlepiej stawiać na minimalizm.
Bardzo ładne krzesła bankietowe do sal bankietowych ma np., firma z linka. Dają aż trzy lata gwarancji, a to się rzadko zdarza,
Jeśli chodzi o stoły, ja wybrałabym stoły składane. Chyba najwygodniejsze i zajmują najmniej miejsca.
no avatar
User

Agaga

Posty

82

Rejestracja

1 gru 2017, o 16:10

Re: szkolenia managerskie

Postautor: Agaga » 13 mar 2018, o 19:21

Jeśli chodzi o wyposażenie do sali konferencyjne to warto zajrzeć na stronę https://www.mojebambino.pl/603-swietlica. Oferują tam wyposażenie świetlic, ale to tylko oznacza, że meble są przystępne cenowo a ładnie się prezentują i są solidnie zrobione. Bo przecież wiadomo, że meble w takich miejscach muszą być solidne:) Znajdziecie tam i krzesła i stoły i a także szafki na TV, czyli wszystko co jest potrzebne w sali konferencyjnej.
no avatar
User

Maciej Rokosa

Posty

2

Rejestracja

8 kwie 2018, o 18:27

Re: szkolenia managerskie

Postautor: Maciej Rokosa » 8 kwie 2018, o 18:37

Polecam sprawdzić ofertę Delta Training ( deltatraining.pl/ ) , mają bardzo szeroką ofertę programów szkoleniowych. My skorzystaliśmy m.in z COACHING MENEDŻERSKI - PRAKTYCZNY WARSZTAT oraz SKUTECZNE MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW. Jest ich oczywiście o wiele więcej, ale jak mówię każdy znajdzie co dla siebie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.124s | 15 Queries | GZIP : Off ]