Fanpage - samemu czy z firmą?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Remek

Posty

84

Rejestracja

10 sie 2016, o 14:35

Fanpage - samemu czy z firmą?

Postautor: Remek » 15 lis 2016, o 21:11

Warto skutecznie nauczyć się wykorzystać social media. Jeżeli nie umiesz i nie masz czasu, to jest dużo firm, którym można zlecić opiekę nad Twoimi stronami. Jeżeli zaś chcesz się samemu zajmować swoimi fanpage, to warto kupić sobie pakiet like'ów, komentarzy i udostępnień. Ja takie kupiłem na m http://buyfans.pl m i muszę przyznać, że to rozruszało moje strony.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Fanpage - samemu czy z firmą?

Postautor: pankracy » 16 lis 2016, o 19:21

U nas firmowy funpage moderujemy sami. Korzystamy również z Instagramu, jako luźnego narzędzia :) Prowadzenie takich profili to w sumie nic trudnego ale jeśli chcemy to robić we własnym zakresie, warto nieco poczytać na ten temat. Tak, by zasięg był jak największy. Dla przykładu polecam taki artykuł: http://publicrelations.pl/kiedy-najlepi ... ial-media/
Wszystko jest klarownie wyjaśnione :)
no avatar
User

textera

Posty

3

Rejestracja

17 lis 2016, o 12:18

Re: Fanpage - samemu czy z firmą?

Postautor: textera » 17 lis 2016, o 15:19

U nas w firmie niestety nie wyszło to żeby ktoś z wewnątrz prowadził fanpejdż, wszyscy byli zbyt zarobieni, posty były wrzucane bardzo rzadko i wyglądało to po prostu źle. Zleciliśmy prowadzenie fejsbuka firmie zewnętrznej kilka miesiecy temu, polubienia troszeczke podskoczyly, nie przełożylo sie to nam jeszcze na sprzedaż ale mam nadzieje że się rozkręci
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Fanpage - samemu czy z firmą?

Postautor: Marcelus » 17 lis 2016, o 23:43

no to macie wybitnie słabą tą firmę bo efekty powinno być widać dosłownie z dnia na dzień. u mnie po rozpoczęciu wstawiania bannerów przyciągających wzrok na blogach-satelitach sklepu internetowego wzrost zamówień nastąpił w godzinę (!!!) i to wszystko samodzielnie
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Fanpage - samemu czy z firmą?

Postautor: TadekNiejadek » 19 lis 2016, o 12:23

co samodzielnie, sam sobie zamówienia porobiłeś? hahahhaa sprecyzuj odpowiedź
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Fanpage - samemu czy z firmą?

Postautor: Marcelus » 19 lis 2016, o 14:28

tia, właśnie tak. a na poważnie to sam grafiki robię na grafido.pl dość prosta usługa do opanowania a poza tym tanio, bo przy zniżce 10zł za msc płace za nieograniczony dostep. początkowo wiadomo że potworki mi wychodziły ale teraz śmigam aż miło i efekty jak pisałem są bardzo dobre.
Awatar użytkownika
User

Gocha102

Posty

8

Rejestracja

16 lis 2016, o 09:45

Re: Fanpage - samemu czy z firmą?

Postautor: Gocha102 » 22 lis 2016, o 22:24

A jak samemu, to myślicie, że warto promować posty lub stronę za pieniądze, żeby dotrzeć do większej ilości osób (Pojawia się zazwyczaj taki komunikat na fanpage)? Ktoś próbował? Czy to działa faktycznie?
no avatar
User

Thertor

Posty

37

Rejestracja

15 sie 2017, o 19:23

Re: Fanpage - samemu czy z firmą?

Postautor: Thertor » 4 kwie 2018, o 22:35

Ja trafiłem ostatnio na bardzo ciekawy artykuł odnośnie firmowego fanpage http://stronywww-24.pl/blog/fanpage-zam ... bry-pomysl . Okazuje się, że sam fanpage bez firmowej strony www to wcale nie takie dobre rozwiązanie. Wiedzieliście o tym? Ja przed przeczytaniem tego artykułu miałem taki pomysł aby posiadać tylko firmowy fanpage, ale teraz chyba zrezygnuję i zajmę się normalną stroną. Co o tym sądzicie?
no avatar
User

v1p0

Posty

5

Rejestracja

2 kwie 2018, o 12:26

Re: Fanpage - samemu czy z firmą?

Postautor: v1p0 » 6 kwie 2018, o 13:08

Super! Dzięki wielkie za sprawdzone informacje :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Nieobecność powoduje, że serce traci na wadze.
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Fanpage - samemu czy z firmą?

Postautor: lerbenz » 7 sie 2018, o 15:51

Regularne promowanie swojej firmy w mediach społecznościowych potrafi owocować sporym przypływem nowych klientów. Dla mnie tego typu marketing internetowy wykonuje agencja interaktywna https://solv.pl/uslugi/ warto przyglądnąć się ich usługom, bo robią to profesjonalnie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 13 Queries | GZIP : Off ]