Aranżacja biura

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Kajzerka

Posty

10

Rejestracja

28 paź 2017, o 17:05

Re: Aranżacja biura

Postautor: Kajzerka » 15 sty 2018, o 11:12

Mi się bardzo podobają meble tego producenta stół linosa są stylowe i bardzo dobrze wykonane, można stworzyć aranżację w tym samym stylu do kuchni i jadalni, wszystko będzie się ze sobą dobrze komponowało, obsługa i dostawa też jest na duży plus.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Aranżacja biura

Postautor: Pawełdyg » 16 sty 2018, o 20:29

Calkiem niezle :D na szczescie my juz po remoncie i wyposazeni :D wszystko udalo nam sie dostac w salonie agata - tam naprawde maja duzy wybor dobrych producentow. Ja szczerze polecam :)
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Aranżacja biura

Postautor: Fishy » 25 lut 2018, o 02:52

Biuro to miejsce ,które powinno być bardzo dobrze oświetlone. W miejscu pracy musimy mieć zapewnione jak najlepsze warunki , a dzięki odpowiedniemu światłu nie przemęczymy oczu. Warto skontaktować się z ospelem który ma doświadczenie w branży , ponadto w ich ofercie http://ospel.pl/pl/ znajdziecie cały osprzęt elektryczny który może Was zainteresować.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Aranżacja biura

Postautor: leoonarrd21 » 28 lut 2018, o 03:49

Ja się właśnie zastanawiam jakie sprzęty powinienem kupić do swojego nowego biura. powiedzcie mi czy według was Ekspresy do biura to dobry pomysł? Chyba dobrze jest się czasem napić porządnej i świeżej kawy w pracy, prawda?
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Aranżacja biura

Postautor: leoonarrd21 » 29 mar 2018, o 21:37

też niedawno meblowałem swoje biuro i zastanawiałem się nad wyborem rodzaju oświetlenie. Koniec końców decyzja padła na lampy podłogowe ze sklepu lampa-lampy.pl. Na prawdę dobrze wykonane, ładnie świecą i nie były aż takie drogie. Godne polecenia
no avatar
User

billar

Posty

22

Rejestracja

28 lis 2017, o 13:29

Re: Aranżacja biura

Postautor: billar » 5 kwie 2018, o 13:14

Dobre oświetlenie w biurze to podstawa, ponieważ wydajny pracownik to taki, który dobrze się czuje, a żeby tak było, to trzeba mu zapewnić komfort pracy. Kiepskie światło powoduje znaczne obniżenie samopoczucia, a nawet może spowodować uszkodzenie wzroku. Dlatego też trzeba mądrze dobrać zarówno rodzaj lamp, jak i również żarówki oraz rozmieszczenie całego sprzętu do oświetlenia. Osobiście polecam zastosować żarówki z regulacją natężenia światła. W ten sposób bezproblemowo dobierzemy jasność w pomieszczeniu do panujących warunków. Takie żarówki można dostać w sklepie internetowym https://kanluxforhome.pl, w którym sam kupowałem oświetlenie do swojego mieszkania. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.
no avatar
User

Bert90

Posty

6

Rejestracja

27 mar 2018, o 17:32

Re: Aranżacja biura

Postautor: Bert90 » 6 kwie 2018, o 19:44

Super przydatne porady. Na pewno wezmę je sobie do przysłowiowego serca.
to ja odnajduję książki, których szukasz
no avatar
User

Bert90

Posty

6

Rejestracja

27 mar 2018, o 17:32

Re: Aranżacja biura

Postautor: Bert90 » 6 kwie 2018, o 19:46

Na pewno jedno z tych rozwiązań, jakie będzie najbardziej odpowiednie. Oczywiście ciężko wskazać najbardziej optymalne.
to ja odnajduję książki, których szukasz
no avatar
User

lungraff

Posty

4

Rejestracja

23 maja 2017, o 12:34

Re: Aranżacja biura

Postautor: lungraff » 10 maja 2018, o 12:27

Jeśli ktoś robi gruntowny remont biura to warto zainwestować w szklane ścianki działowe. dlaczego? podrzucam Wam linka do tekstu, w którym możecie poczytac o wadach i zaletach tego rozwiązania: http://esglas.pl/szklane-scianki-dzialo ... -i-zalety/
no avatar
User

Vit0

Posty

12

Rejestracja

16 maja 2018, o 15:17

Re: Aranżacja biura

Postautor: Vit0 » 10 lip 2018, o 12:47

Jeśli chodzi o biuro to zgadzam się, że odpowiednie oświetlenie to podstawa i naprawdę nie warto kupować jakichś badziewnych lampek z marketów, bo to tylko nerwy są. Polecam jedne z lepszych w cenie do 100 zł, a konkretnie model FARGO Honsel 58921 ja akurat kupowałem tu cudownelampy.pl i tu cena właśnie taka jest. Bardzo dobra lampka, ładna, nic się nie chybocze, idealna wysokość, bardzo stabilna, można ustawiać pod dowolnym kątem. W porównaniu do tańszych lampek za jakieś 30 zł to jest rewelacja.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 15 Queries | GZIP : Off ]