Jak zwiększyć grono klientów ?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Itsubari

Posty

5

Rejestracja

12 lut 2018, o 11:10

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: Itsubari » 19 lut 2018, o 17:54

Ważne, żeby reklamę usługi odbierało jak największe grono. Ważne jest tu odpowiednie pozycjonowanie.
Myśl o przyszłości
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: romozim » 28 lut 2018, o 12:36

Zwiekszyć sprzedaż poprzez internet jeżeli jest taka możliwość.
no avatar
User

PanNocy

Posty

19

Rejestracja

9 paź 2017, o 10:06

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: PanNocy » 23 mar 2018, o 08:09

Zacznij badać ich satysfakcję korzystania z twoich produktów/usług. Dostaniesz konkretną odpowiedz, na bazie której zobaczysz co najbardziej kuleje. Polecam do tego narzędzie CXUP, które całkowicie spersonalizujesz pod własne potrzeby:
http://billennium.pl/blog/nowa-jakosc-b ... xperience/
no avatar
User

emil89832

Posty

37

Rejestracja

17 lut 2018, o 11:22

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: emil89832 » 24 mar 2018, o 16:12

Aby zwiększyć grono klientów online potrzebna jest przede wszystkim dobra platforma, na bazie której stworzymy sobie później reklamę online lub będziemy mogli skorzystać z pozycjonowania. Jeśli zależy Ci na czymś dobrym to może przeczytasz sobie informacje dostępne na stronie cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-woocommerce. Masz tam połączenie i platformy i od razu systemu płatności online, więc wszystko na miejscu i mniej formalności.
no avatar
User

BlueBoat.pl

Posty

28

Rejestracja

3 kwie 2018, o 08:55

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: BlueBoat.pl » 3 kwie 2018, o 13:04

Może dobrym pomysłem na zwiększenie sprzedaży będą ciekawe upominki do zakupów? Coś w formie reklamy np: powerbank z nadrukiem własnej firmy, co o tym sądzisz? Moim zdaniem to dobry typ, zobacz na BlueBoat.
no avatar
User

Szymko

Posty

7

Rejestracja

12 mar 2018, o 08:54

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: Szymko » 6 kwie 2018, o 09:52

Może by do obecnych klientów wysłać wiadomość z prośbą o polecenie? Proponuję wysyłkę mailingu lub masową wysyłkę sms. Jest do tego wiele ciekawych platform np. https://hotsender.pl/
Ja właśnie w taki sposób rozruszałem trochę swój interes i na brak odbiorców czy klientów nie mogę narzekać.
no avatar
User

Firma-w-Niemczech.pl

Posty

15

Rejestracja

12 wrz 2018, o 09:54

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: Firma-w-Niemczech.pl » 12 wrz 2018, o 10:32

Przede wszystkim warto zadbać o odpowiednią reklamę, która zwiększy naszą rozpoznawalność, warto także ruszyć ze specjalnymi promocjami czy zniżkami dla pewnych grup docelowych.
no avatar
User

tari

Posty

1

Rejestracja

7 paź 2018, o 20:31

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: tari » 7 paź 2018, o 20:36

Najlepiej zgłoś się do dobrej agencji interaktywnej zajmującej się marketingiem internetowym. Tutaj możesz poczytać: https://foxstrategy.pl/pozycjonowanie-stron-niemieckie-google/ Pracują tam doświadczeni fachowcy, którzy wiedzą jak podejść do problemu kompleksowo. Na zwiększenie ilości klientów może wpłynąć nie tylko samo wypozycjonowanie strony, ale również odpowiednio przeprowadzona kampania marketingowa w internecie.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: popielnik » 10 paź 2018, o 16:19

Poszerzyć drogi dotarcia odbiorcy. Nie wiem jak się to ma do sklepu stacjonarnego natomiast świetnie się sprawdza przy internetowej sprzedaży - są ludzie korzystający tylko ze sklepów, tylko z allegro, tylko z czegoś tam... I ja na początku miałem tylko sklep, później odkryłem prostotę sprzedaży na allegro - dodatkowy kanał - dodatkowy zarobek :) szykuję się na rynek typu ebay aktualnie, choć nie bardzo ogarniam to jeszcze.
no avatar
User

MiGo Consulting

Posty

3

Rejestracja

11 paź 2018, o 07:58

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: MiGo Consulting » 11 paź 2018, o 08:05

Klientów może Tobie wyszukać firma zewnętrzna - np http://www.get-lead.pl/.

Posiadają duże doświadczenie - obsłużyli ponad 300 firm z ponad 20 branż.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron