Sklep stacjonarny + e-sklep

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: Przesylanie_pl » 2 mar 2016, o 08:23

I jak kwestia sklepu internetowego,coś się ruszyło w tej sprawie czy też dalej zastanawiasz się nad dobrym rozwiązaniem? jak pisałem powyżej,z naszej strony możesz liczyć na pomoc w kwestii przesyłek kurierskich do klienta,dłuższa perspektywa współpracy jest korzystna pod względem finansowym :)
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: Piaskowa » 27 kwie 2016, o 15:22

Zamierzam założyć sklep internetowy z artykułami sportowymi. Wiem już gdzie można znaleźć oprogramowanie sklepu- na https://www.shoper.pl/ widziałam taką możliwość. Później powinnam zająć się marketingiem, prawda? Bez tego nic nie zdziałam.
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: Speedpack_com.pl » 28 kwie 2016, o 06:56

Zgadza się,skoro masz już dostawcę czy hurtownię gdzie będziesz zamawiał,to teraz najwyższy czas zająć się innymi sprawami,w tym reklamą,marketingiem oraz zorganizowaniem dobrej firmy kurierskiej,która bezpiecznie i na czas dostarczy paczki do Twoich klientów.
no avatar
User

Jo-anna

Posty

21

Rejestracja

11 lut 2016, o 07:32

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: Jo-anna » 31 paź 2016, o 09:22

Myślę, że dobrze jest prowadzić zarówno sklep stacjonarny jak i sklep internetowy. Często korzystam właśnie ze sklepu Indygo24.pl, który prowadzi zarówno sprzedaż w sklepie stacjonarnym jak i przez sieć.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: Antoni34 » 30 lis 2016, o 21:22

Warto też kupić odpowiednie półki. Nie ma co przesadzać nawet taki regał do piwnicy się sprawdzi
no avatar
User

marcin.golen

Posty

34

Rejestracja

23 sty 2018, o 10:44

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: marcin.golen » 21 mar 2018, o 08:12

Sklep internetowy jeśli wszystko jest mądrze zarządzane to bardzo prawdopodobne, że się opłaci. Co do stacjonarnego to jeśli to będzie bielizna z wyższej półki to w małej miejscowości może być ciężko sprzedawać to na opłacalnym poziomie. Na internetowy bym się zdecydował! Podrzucam dużo ciekawych informacji na ten temat https://jakisklepinternetowywybrac.pl/budowa-sklepu-internetowego-o-czym-pamietac/
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: Antoni34 » 23 mar 2018, o 13:17

Wiecie może gdzie można kupić karmę royal canin?
no avatar
User

BlueBoat.pl

Posty

28

Rejestracja

3 kwie 2018, o 08:55

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: BlueBoat.pl » 3 kwie 2018, o 12:51

Jeżeli chodzi o tego typu połączenie, czyli sklepu internetowego ze stacjonarnym to moim zdaniem jest to naprawdę dobra opcja i najlepszy, najszybszy zarobek, dzięki temu dotrzesz do dużej liczny klientów, odbiorców.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: Apol » 21 wrz 2018, o 10:09

Zawsze warto posiadać dodatkowo sklep internetowy, ponieważ jego utrzymanie prawie nic nie kosztuje, nie trzeba też przy nim siedzieć, po prostu zarabia sam na siebie. OD czasu do czasu warto jednak zlecić jego reklamę, ja to robię w agencji interaktywnej https://solv.pl
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: yupixer » 23 wrz 2018, o 17:57

W takiej sytucji według mnie najważniejsze jest posiadanie odpowiedniego oprgoamowania, który zintegruje te elementy. Polecam Ci kontakt z firmą ItMagination - https://pl.linkedin.com/company/itmagination. Oni mogą przygotowwać dla Ciebie dydykowane orpgoamowanie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.184s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron