jaki styl w kuchni?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

edek4

Posty

7

Rejestracja

18 sie 2017, o 17:03

jaki styl w kuchni?

Postautor: edek4 » 18 sie 2017, o 18:55

Cześć Wam, po długim odkładaniu tej decyzji wreszcie zdecydowaliśmy się z żoną na zakup nowego mieszkania. Dotychczas mieszkaliśmy z moimi rodzicami jednakże było to nie ukrywam bardzo uciążliwe. Jak to bywa z przeprowadzką czeka nas jeszcze bardzo długa droga związana z remontem i aranżacją całego naszego lokum. :) Jednak na pewno nie zdecydujemy się na remont od razu całości ale małymi kroczkami będziemy zamieniać to miejsce w perfekcyjny i wymarzony wspólny dom. W pierwszej kolejności zdecydowaliśmy się na remont kuchni gdyz jest ona w bardzo złym stanie, i nie ma tam nawet warunków do codziennych,domowych czynności tj. gotowanie czy zmywanie. Zastanawiamy się jednak jak ją urządzić, gdyż jest ona niezbyt duża, i nietypowym kształcie.
Jakie Waszym zdaniem kuchnie są teraz najmodniejsze? Mam na myśli kolory, style czy rodzaje mebli . Przejrzeliśmy naprawdę wiele stron w poszukiwaniu jakiejś aranżacji, która nam wpadnie w oko min. http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-po ... e,ik4.html jednak jesteśmy nadal niezdecydowani a zdajemy sobie sprawę, że remont u nie będziemy przeprowadzać co 1 rok . :) Czekam na wszelkie Wasze rady w tym temacie. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
User

sylwiaa

Posty

5

Rejestracja

12 sie 2017, o 10:33

Re: jaki styl w kuchni?

Postautor: sylwiaa » 22 sie 2017, o 15:16

Ja się na tym kompletnie nie znam, w związku z czym kompletnie nie jestem w stanie pomóc w tym temacie...
Nic bardziej nie działa na nerwy niż mężczyzna, który nie chce podjąć rozmowy... chyba że milcząca kobieta
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: jaki styl w kuchni?

Postautor: Pawełdyg » 29 gru 2017, o 11:07

U nas w domu panuje ogólnie styl taki ala skandynawski, na https://dukapolska.com/tekstylia-i-dekoracje fajne dodatki i dekoracje kuchenne w tym stylu dostaniesz jak coś :)
no avatar
User

billar

Posty

22

Rejestracja

28 lis 2017, o 13:29

Re: jaki styl w kuchni?

Postautor: billar » 3 sty 2018, o 15:32

Ja bym wymieszał minimalizm z nowoczesnością i szczyptą retro klasyki ;)
no avatar
User

darek95

Posty

34

Rejestracja

6 sie 2015, o 14:23

Re: jaki styl w kuchni?

Postautor: darek95 » 5 sty 2018, o 19:45

Wydaje mi się, że wszystko to kwestia gustu. Jedna osoba woli to, inna tamto. Jeśli jednak mimo wszystko potrzebujesz porady, zapoznaj się z http://wallarena.com Na tej stronie na pewno znajdziesz coś interesującego.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: jaki styl w kuchni?

Postautor: leoonarrd21 » 1 kwie 2018, o 22:00

To chyba zależy wszystko od indywidualnego podejścia. U mnie w kuchni świetnie sprawdziły się fototapety do kuchni. Z racji tego, że mam niewielką kuchnię, postanowiłem zdecydować się na to rozwiązanie, aby optycznie trochę ją powiększyć. Wyszło na prawdę super!
no avatar
User

Agaga

Posty

82

Rejestracja

1 gru 2017, o 16:10

Re: jaki styl w kuchni?

Postautor: Agaga » 4 kwie 2018, o 04:19

A jaki styl ci się najbardziej podoba?
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: jaki styl w kuchni?

Postautor: Johen » 9 lip 2020, o 09:06

Wszystko zależy od osobistych preferencji. Ja postawiłem na nowoczesny styl i meble na wymiar od JOPP Design. Była to bardzo dobra decyzja i teraz mogę cieszyć się piękną kuchnią - taką jak zawsze chciałem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.177s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron