Nawigowanie firmowych aut

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

digers

Posty

13

Rejestracja

19 wrz 2012, o 14:04

Nawigowanie firmowych aut

Postautor: digers » 29 paź 2012, o 15:33

Witam,
ostatnio, przypadkiem wpadłem na internecie na stronę firmy o nazwie XTrack. A czemu o tym pisze? A mianowicie prowadzę małą firmę, która zajmuje się rozwożeniem towarów do sklepów.
Postanowiłem skorzystać z oferty XTrack i teraz mogę w łatwy sposób dzięki GPS, w każdej chwili sprawdzić co dzieje się z moim pojazdami na trasie..
Jest to dość nowe rozwiązanie na rynku ale myślę,że warto zajrzeć na ich stronkę ;)
no avatar
User

robertos

Posty

3

Rejestracja

21 paź 2012, o 13:41

Re: Nawigowanie firmowych aut

Postautor: robertos » 10 lis 2012, o 18:05

Oczywiście, że to dobry pomysł. Możesz w ten sposób kontrolować czy Twoi pracownicy w należyty sposób korzystają z aut.
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Nawigowanie firmowych aut

Postautor: vicka » 7 cze 2013, o 22:04

Lokalizowanie samochodów to jak najbardziej dobry pomysł jeżeli patrzysz na koszta. Niestety pracownicy dopuszczają się i to często korzystania z firmowych samochodów na własny, prywatny użytek - mi to osobiście nie pasuje, bo w końcu to ja z firmowego konta płacę za paliwo i naprawy...
no avatar
User

biznes_mlody

Posty

15

Rejestracja

29 cze 2013, o 15:10

Re: Nawigowanie firmowych aut

Postautor: biznes_mlody » 29 cze 2013, o 16:44

Nawet nie wiedziałem o tej stronce wcześniej. Fajna. Bardzo przydatna rzecz. Muszę podesłać ją mojemu dobremu przyjacielowi, który prowadzi małą firmę transportową, ponieważ ciągle jest zdenerwowany, że bardzo dużo schodzi paliwa na samochody, a pewnie jest to spowodowane tym, że jego pracownicy sobie jeżdżą tymi autami jak się im podoba. Dobrze właśnie skorzystać z takiej usługi. Wtedy wiadomo czy pracownik nie marnotrawi paliwa i czasu podczas wykonywanej pracy, a wiadomo jak to przeważnie jest w takich firmach :) Świetny pomysł ktoś miał na założenie tej strony. Bardzo przydatne i do tego podejrzewam, że ten ktoś ma z tego całkiem ładny zysk. Jest pomysł, są i pieniądze :)
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Nawigowanie firmowych aut

Postautor: kolaa » 22 lip 2013, o 14:01

Bardzo dobrym systemem jest monitoring gps, kontrola nad położeniem firmowych samochodów oraz zużyciem paliwa. Bardzo dobry sposób na kontrolowanie wydatków w firmie.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

emil89832

Posty

37

Rejestracja

17 lut 2018, o 11:22

Re: Nawigowanie firmowych aut

Postautor: emil89832 » 31 mar 2018, o 17:49

Zdecydowanie powinieneś skorzystać z usług firmy Transmobil i z ich systemu GPS, ponieważ spotkałam się z wieloma opiniami, że jest on najlepszy. Nie wiem, co o ty myślicie, ale ja jestem jak najbardziej za. Szef wie, co się z nami dzieje, a spedytorzy w firmie potrafią wszystko odpowiednio pod nas dostosować.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 15 Queries | GZIP : Off ]