Kuchnia w pracy - na wymiar?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Kuchnia w pracy - na wymiar?

Postautor: MartaJa » 30 sty 2014, o 09:49

Czytałam ostatnio o różnych opcjach na stworzenie takiej kuchni do użytku pracowników (tu: http://www.dladomudlafirmy.com/) ale do końca nie mogę podjąć decyzji.
Nie wiem czy jest sens na przykład zamawiać meble na wymiar, które będą droższe, czy może lepiej kupić jakiś tańszy gotowy zestaw?
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Kuchnia w pracy - na wymiar?

Postautor: wiosna » 30 sty 2014, o 13:37

Wszystko zależy od tego jak wygląda pomieszczenie. Jeżeli jest nietypowych rozmiarów i ciężko umieścić w nim gotowe meble, postaw na te na wymiar. Jeżeli nie jest to problemem, kup gotowe, wyjdzie taniej.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Kuchnia w pracy - na wymiar?

Postautor: bizz » 23 lip 2015, o 14:14

A jakie blaty wybrać do takiej kuchni. Mnie podobają się takie blaty granitowe. Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania? Nigdy jeszcze z tego typu blatami nie miałem do czynienia.
no avatar
User

martin

Posty

232

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: Kuchnia w pracy - na wymiar?

Postautor: martin » 23 kwie 2017, o 09:17

Ja ostatnio szukałem zlewozmywaka do szafki narożnej do swojej kuchni. Znalazłem taki, jak mi się podobał na stronie http://www.zlewozmywak.pl/ . Udało mi się nawet natrafić na promocję, przez co zapłaciłem za niego niewielkie pieniądze. Może przydać Ci się taki namiar.
no avatar
User

garniko

Posty

7

Rejestracja

18 maja 2017, o 08:06

Re: Kuchnia w pracy - na wymiar?

Postautor: garniko » 18 maja 2017, o 08:35

Ja polecam swojego szwagra, jak coś mogę dać później wymiary.
no avatar
User

Naderlis

Posty

1

Rejestracja

5 cze 2017, o 06:53

Re: Kuchnia w pracy - na wymiar?

Postautor: Naderlis » 5 cze 2017, o 06:55

My też robiliśmy ostatnio w firmie kuchnię i zdecydowaliśmy się właśnie na meble na wymiar, żeby wyglądały dokładnie tak jak chcemy i wypełniły ładnie całe pomieszczenie. Wykonywała je dla nas ta firma: kuchnie gorzów i trzeba przyznać, że dali radę, także jeśli poszukujecie solidnego wykonawcy to polecam.
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Kuchnia w pracy - na wymiar?

Postautor: Kemp » 7 cze 2017, o 16:51

My w biurze mamy tak matulką i nieustawną kuchnię, że innej możliwości jak meble pod zabudowę nie mieliśmy. Wtedy każdy kawałek przestrzeni można w pełni mądrze zagospodarować. My mamy zabudowaną mikrofalówkę, przez co już jest zaoszczędzony blat. Do tego ponieważ jest zmywarka szef chciał nieduży, jednokomorowy zlewozmywak. Szukaliśmy go razem i zdecydowaliśmy się na jeden stąd http://sklep-promar24.pl/ .
Awatar użytkownika
User

Arnica19

Posty

5

Rejestracja

6 cze 2017, o 13:05

Re: Kuchnia w pracy - na wymiar?

Postautor: Arnica19 » 8 cze 2017, o 18:28

Moim zdaniem warto się doradzić jakiegoś specjalisty w tym temacie...
Do sądu przychodzi się po wyrok, a nie po sprawiedliwość.
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Kuchnia w pracy - na wymiar?

Postautor: oli32 » 29 mar 2018, o 17:10

Same meble możecie zrobić na zamówienie. Czemu nie. Zwłaszcza jeśli jest to jakieś nieustawne pomieszczenie. Ale stół i krzesła sugerowałabym kupić gotowe. Popatrz na przykład tutaj http://lemag1.com.pl/120-stoly-i-krzesla-do-kuchni-salonu. bez problemu można coś ładnego znaleźć.
no avatar
User

dawid5y

Posty

1

Rejestracja

30 mar 2018, o 08:02

Re: Kuchnia w pracy - na wymiar?

Postautor: dawid5y » 30 mar 2018, o 08:15

Uważam, że meble na wymiar są naprawdę bardzo eleganckie. Oczywiście nie każdemu się podoba takie coś.
____
Zobacz najlepszy w Polsce poratal randkowy online: portale randkowe bez rejestracji
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.132s | 13 Queries | GZIP : Off ]