Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Dowcipy, śmieszne filmy znalezione na YouTube ...
Awatar użytkownika
User

Kesz40

Posty

4

Rejestracja

23 mar 2016, o 08:43

Re: Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Postautor: Kesz40 » 26 mar 2016, o 17:21

Bocian uśmiecha się do żaby:
- Mam ochotę na coś zielonego...
Żaba na to:
- No, to krokodyl ma przerąbane!
Człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia.
Awatar użytkownika
User

agniesia

Posty

5

Rejestracja

19 mar 2016, o 14:58

Re: Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Postautor: agniesia » 31 mar 2016, o 15:24

Grają dwa łabędzie w statki.
Jeden mówi do drugiego:
- H5 N1.
- Trafiony zatopiony.
Dziecku, które nie płacze, nikt nie da jeść.
Awatar użytkownika
User

MarekArek

Posty

5

Rejestracja

10 lip 2016, o 11:23

Re: Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Postautor: MarekArek » 12 lip 2016, o 15:58

Stoi zakonnica na szosie i zatrzymuje samochody. Nikt nie chce się zatrzymać i podwieźć siostry. Deszcz, chłód, burza straszliwa. W końcu zatrzymuje się piękna blondyna w czerwonym ferrari i zabiera zakonnicę. Ta szczęśliwa stara się nawiązać rozmowę:
- Piękne auto, pewnie ma pani wspaniałą posadę, skoro stać panią na taki wóz.
- A nie nie, to mój kochanek mi je kupił.
- Jak to, nie ma pani męża?
- Nie, żyję w wolnych związkach, lepiej na tym wychodzę, np. to futro na tylnym siedzeniu dostałam od innego kochanka.
A ta piękna biżuteria?
- Ta jest od jeszcze innego.
W końcu dojeżdżają do klasztoru, zakonnica wysiada smutna, że jej życie jest takie szare... Około 22 zakonnica zmówiła wieczorny pacierz i kładzie się do łóżka, nagle ktoś cichutko puka: puk, puk
- Kto tam?
- [szept] To ja ksiądz Antoni
A zakonnica na to:
- W dupę sobie wsadź te swoje bombonierki.
Ignorancja jest słodka dla duszy.
Awatar użytkownika
User

kogiro

Posty

5

Rejestracja

8 lip 2016, o 12:46

Re: Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Postautor: kogiro » 12 lip 2016, o 16:00

Facet żył na bezludnej wyspie. Miał tam wszystko. Jedzenie, picie, dach nad głową, brakowało mu jednak kobiety. 50 metrów od jego wyspy była druga wyspa, pełna pięknych, wyuzdanych kobiet. Codziennie wieczorem obserwował je gdy wyczyniały harce rodem z Lesbos. A one przywoływały go, a on nie mógł płynąć, gdyż akurat w tym miejscu zawsze roiło się od rekinów... A życie było mu milsze niż sex...
Pewnego dnia, gdy siedział sobie na brzegu, obserwując kobiety z drugiej wyspy, podeszła do niego złota żabka.
- Cześć - mówi. - Jestem złota żabka. Mogę spełnić Twe jedno życzenie. Jedno i tylko jedno. Zastanów się dobrze, bo szansę masz jedyną i ostatnią.

Gość się popatrzył i mówi:
- Jebnij mi tu proszę mostek!

Na to żabka stając na tylnych łapkach, wyginając się do tyłu:

- Toś qrrwwwa wydumał....
Więcej wysiłku wymaga udawanie, że się wie, niż dowiedzenie się
Awatar użytkownika
User

lublu7

Posty

5

Rejestracja

19 lip 2016, o 09:47

Re: Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Postautor: lublu7 » 26 lip 2016, o 07:23

Pewien młody człowiek dostał od dyrektora domu pogrzebowego zlecenie zagrania na pogrzebie bezdomnego, który nie miał rodziny i chowany był na koszt miasta.Pogrzeb miał się odbyć na obrzeżach miasta, na małym i cichym cmentarzyku ukrytym w podmiejskim lesie. Gitarzysta szukał drogi dojazdowej do miejsca ceremonii, ale ciągle nie mógł trafić we właściwe miejsce. Wreszcie, po godzinie błądzenia, trafił na miejsce pochówku.
Niestety okazało się, że mistrza ceremonii już dawno nie było, pozostali jedynie grabarze, którzy przed zasypaniem dołu zrobili sobie przerwę śniadaniową.
Gitarzysta źle się poczuł, że zawiódł dyrektora domu pogrzebowego, jak i zmarłego. Przeprosił obecnych za spóźnienie i nie wiedząc, co robić, po prostu wyjął gitarę i zaczął grać.
Pracownicy odłożyli kanapki i zebrali się wokół niego. Chłopak grał dla człowieka bez rodziny i przyjaciół, grał szczerze i głęboko z serca, jak jeszcze nigdy dotąd mu się to nie zdarzyło. Kiedy zaczął grać Amazing Grace jeden z grabarzy załkał. Po kolei kolejni mężczyźni ronili łzy przy wzruszającej melodii.
Kiedy przebrzmiał ostatni akord spakował gitarę, wsiadł do samochodu i odpalił silnik. Był przejęty tym, jak bardzo można być samotnym i cieszył się, że udało mu się pożegnać tego nieszczęśliwego człowieka. Kiedy jeszcze na chwilę uchylił drzwi samochodu, usłyszał jednego z robotników, mówiącego:

"Jeszcze nigdy czegoś takiego na oczy nie widziałem, a zakopuję szamba od 20 lat!"
Zdolność słuchania jest połową sukcesu.
no avatar
User

Sebastian77

Posty

62

Rejestracja

19 paź 2017, o 08:23

Re: Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Postautor: Sebastian77 » 27 mar 2018, o 23:27

JA tam na YouTube robie sobie przerwy :)
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Postautor: cupriak » 14 wrz 2018, o 17:34

krótki spacer na dworze, dotlenienie się
no avatar
User

nefer00

Posty

22

Rejestracja

3 mar 2017, o 12:51

Re: Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Postautor: nefer00 » 28 wrz 2018, o 11:09

jakies smieszne obrazki beda ok :D
Awatar użytkownika
User

Roku88

Posty

67

Rejestracja

2 lut 2017, o 16:57

Re: Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Postautor: Roku88 » 4 gru 2018, o 11:10

Ja myśle ze najlepiej odpalic jakas fajna nutke. Kupic sobie pare plyt cd i jakis fajny odtwarzac i wtedy mozna wybierac w czym sie tylko podoba. Mysle ze to jest do tej pory najlepsza opcja. Wez sprawdz tutaj tylko najlepsze sklepy w miescie:
sklep muzyczny lublin
Chyba wiem, jak brzmi najczęstsze kłamstwo, stwierdziła Vanessa. "Nic mi nie jest".
no avatar
User

zofiia1332

Posty

4

Rejestracja

13 wrz 2020, o 13:18

Re: Przerywnik w pracy - co najlepiej?

Postautor: zofiia1332 » 13 wrz 2020, o 13:31

dobre rozwiązanie, ja jednak odpalam youtuba
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron