Szukam wspólnika Hurtownia Odzież Używanej lub odbiorców

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

OutletHurt

Posty

1

Rejestracja

1 lut 2018, o 13:33

Szukam wspólnika Hurtownia Odzież Używanej lub odbiorców

Postautor: OutletHurt » 1 lut 2018, o 14:02

Jak w temacie - Szukam wspólnika - Hurtownia Markowej Odzież Używanej lub odbiorców odziezy użwanej sklepów butików itd.

Posiadam towar markowy kilka/kilkanaście ton na magazynie pod Warszawą (wschodnia strona).
Posiadam nieruchomość i bazę klientów (w miarę dużą ale mali klienci).

Szukam kogoś kto ma przede wszystkim odbiorców i to dużych nie po 30kg tylko pól tony i wyżej bo takich małych mam pełno, ale przy tym długo schodzi chcą na rozmiary itd. brakuje rąk do pracy.

Ewentualnie kogoś kto by wjechał na magazyn porządną ekipą i posortował towar wg rozmiarów, poukładał i popakował w paczki (mam listy klientów chętnych po 20-30kg).

Jak masz mocną ekipę, która umie sortować towar też zapraszam :)
Towar w workach pomieszany, poprute itd trzeba odrzucić tylko dobra odziez do sprzedaży i wg rozmiarów popakowac w paczki.

outlet-shop@wir.pl
no avatar
User

Tarro1234

Posty

73

Rejestracja

18 lis 2017, o 14:57

Re: Szukam wspólnika Hurtownia Odzież Używanej lub odbiorców

Postautor: Tarro1234 » 27 mar 2018, o 17:13

Może rozważysz tez nawiązanie współpracy z http://bilo.pl/ ? Zajmują się profesjonalnym farbowaniem ubrań, mają nowoczesny park maszynowy i wiem, że rzetelnie realizują wszelkie zlecenia. Dzięki tego typu usługom można przygotować ciekawe i kreatywne ubrania  Mysle,że warto się nad tym zastanowić.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.302s | 13 Queries | GZIP : Off ]