Problemy zdrowotne które rujnują moją psychikę...

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Problemy zdrowotne które rujnują moją psychikę...

Postautor: Frwafr » 7 mar 2018, o 17:35

Nie bardzo wiem co robić, według każdego z moich bliskich problem który mam natury zdrowotnej jest błahy ale on niszczy mnie psychicznie.
Życie jak prawie każdy mam skomplikowane w głównej mierze dzięki sobie ale tak wybrałam i wybór był chyba świadomy chociaż teraz nie mogę powiedzieć, że nie stworzył fundamentów do nerwicy którą przez to dziadostwo się nabawiłam. Żeby nie było tak mrocznie powinnam napisać o co chodzi no więc mam nawracającą opryszczkę płciową która pojawiła się już ponad 3 lata temu ale chyba dopiero teraz zbiera żniwo w postaci tego, że czuję się gorsza od w zasadzie każdej kobiety którą gdziekolwiek widzę. Moje życie intymne jest pasmem strachu o partnera (którego nie wiem czy już nie zaraziłam, mimo, że nigdy nie miał objawów), niszczy to moją relację z nim chociaż on wiedząc, że tak mi to ciąży dużo ze mną na ten temat rozmawia tłumacząc mi, że traktuje to jak katar nie boi się że się rozchoruje, nie uważa też żebym w czymkolwiek była gorsza od kogokolwiek, a jednak ja trzęsę się na samą myśl o nawrocie a bywają często, nawet dwa razy w miesiącu. Zrobiłam ze swojej strony co mogłam przeszłam dwie półroczne terapie żeby uśpić wirusa a on i tak wraca i to właśnie niepowodzenie ostatniego leczenia i nawrót po 20 dniach od odstawienia leku sprawił, że w mojej głowie wszystko się poprzestawiało. Niestety do wszystkiego dokłada się chyba powikłanie, bo żaden lekarz nie może tego potwierdzić ani wykluczyć w postaci pieczenia skóry na nogach na udach ono jest znośne, nie odbiera mi żadnej sprawności oprócz tej psychicznej, nie mogę przez to zapomnieć, że jestem zakażona opryszczką płciową i nie wiem już czy ból jest realny czy może psychosomatyczny wynikający z mojego strachu i poczucia bycia gorszą, strachu że partner zachoruje.
Staram się szukać pomocy.
no avatar
User

xxxyyy

Posty

19

Rejestracja

3 sty 2018, o 08:12

Re: Problemy zdrowotne które rujnują moją psychikę...

Postautor: xxxyyy » 13 mar 2018, o 15:19

Udaj się jak najszybciej do psychologa on na pewno pomoże Ci zrozumieć problem. Zajrzyj sobie też do poradni https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ Jest to klinika oferująca wideo-konsultacje psychologiczne jak i indywidualne. Posiada bardzo doświadczonych specjalistów którzy pomogli już nie jednemu.
no avatar
User

horia2740

Posty

4

Rejestracja

16 mar 2018, o 20:27

Re: Problemy zdrowotne które rujnują moją psychikę...

Postautor: horia2740 » 16 mar 2018, o 20:35

Odwagi trzeba być silną i szukać pomocy u innego lekarza.Może spróbuj udać się do Ojców Bonifratów i oni przepisują różne dobre zioła. Myślę,że warto spróbować.
no avatar
User

heniutek

Posty

46

Rejestracja

11 lip 2017, o 19:05

Re: Problemy zdrowotne które rujnują moją psychikę...

Postautor: heniutek » 24 mar 2018, o 18:58

U mnie największym problemem są blizny. Niesamowicie wpływają na samoocenę, tym bardziej, że są bardzo widoczne. Przymierzam się jednak do skorzystania z plastrów, o których czytałem na http://wszystkoobliznach.pl/. Może się Wam to wydać śmieszne, ale facet też może mieć kompleksy z powodu blizn. Chcę się ich pozbyć lub je skutecznie maskować, by moje życie stało się piękniejsze. Uprzedzając rady - zabieg chirurgicznego usunięcia blizn nie wchodzi w grę.
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Problemy zdrowotne które rujnują moją psychikę...

Postautor: Fishy » 27 paź 2018, o 22:08

W takich sytuacjach nie mozna pozostawać samemu. Warto sięgać po profesjonalną pomoc. Tutaj chcialbym wspomniec o prywatnej klinice Medox http://medox.org.pl/ w Nowym Modlinie - to świetni psycholodzy ktorzy do kazdego problemu podchodza indywidualnie. Z pewnością pomogą.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Problemy zdrowotne które rujnują moją psychikę...

Postautor: adik356 » 25 sty 2019, o 18:58

xxxyyy pisze:Udaj się jak najszybciej do psychologa on na pewno pomoże Ci zrozumieć problem. Zajrzyj sobie też do poradni https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ Jest to klinika oferująca wideo-konsultacje psychologiczne jak i indywidualne. Posiada bardzo doświadczonych specjalistów którzy pomogli już nie jednemu.


Ja również ze swojej strony mogę polecić tych lekarzy - są naprawdę świetni w tym co robią i mają super podejście do pacjenta. Wiedzą jak z nim rozmawiać i jak mu pomóc. Można się u nich poczuć pewnie i bezpiecznie. Oferują także możliwość rejestracji przez Internet, to również jest dość istotne.
no avatar
User

Ania

Posty

162

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Problemy zdrowotne które rujnują moją psychikę...

Postautor: Ania » 16 wrz 2019, o 20:47

Wydaje się, że to poważna sprawa i moim zdaniem nie możesz lekceważyć swojego kiepskiego stanu. Najlepiej udać się na terapie do dobrego psychologa. Moja siostra leczyła się z nerwicy u pani doktor Joanny Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena- ... zestochowa . Ma ona gabinet w Częstochowie, ale możliwa jest u niej także terapia online, więc możesz skorzystać z jej pomocy, niezależnie gdzie mieszkasz. Jest to bardzo dobra psychoteraputka, która ma fantastyczne podejście do pacjenta, umie do niego trafić, świetnie słucha i doskonale zna ludzką naturę.
no avatar
User

Karlotta

Posty

126

Rejestracja

24 kwie 2017, o 08:26

Re: Problemy zdrowotne które rujnują moją psychikę...

Postautor: Karlotta » 1 maja 2022, o 16:20

Dokładnie wiem jak to jest.. Od tak wielu lat wszystko mnie już strasznie męczy... Wiem wreszcie, że mam poważne problemy, ale nie wiem jak sobie z nimi poradzić samej. W Krakowie podobno doktor Dariusz Rudaś jest dobry w takich przypadkach jak mój. Będę się do niego umawiać po weekendzie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.109s | 13 Queries | GZIP : Off ]