Rozwiązania dla e-biznesmenów

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: atama » 30 sie 2017, o 12:05

Jestem freelancerem i na ogól pracuję w domu ale od czasu do czasu muszę zorganizować jakieś spotkanie z klientem. Za kawiarniami czy restauracjami nie przepadam wiec z reguly wynajmuje sale konferencyjne poprzez platformę ,,sharespace.pl". Nie dośc, że mam do wyboru kilka lokalizacji to jeszcze mogę wynając taką przestrzeń tylko na 1 dzień. Ceny też mają przystępne.
Awatar użytkownika
User

iza22

Posty

5

Rejestracja

18 wrz 2017, o 10:35

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: iza22 » 20 wrz 2017, o 13:36

Ja bym ten temat zostawił specom. Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie...
Jeżeli uda się pokochać choć jedną osobę, to życie ma sens. Nawet jeśli nie można być z tym człowiekiem
no avatar
User

DarkLuuqe

Posty

1

Rejestracja

3 paź 2017, o 18:08

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: DarkLuuqe » 3 paź 2017, o 18:12

Od siebie mogę polecić opcję przestrzeni coworking'u dla freelancerów i e-biznesmenów. Na stronie https://www.sharespace.pl/ można znaleźć więcej szczegółów takiej oferty.
no avatar
User

Tech2Market.pl

Posty

14

Rejestracja

5 paź 2017, o 10:29

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Tech2Market.pl » 5 paź 2017, o 10:50

Moim zdaniem warto otworzyć się na nowe technologie oraz innowacje które usprawnią działanie naszej firmy. Akurat pod tym kątem chętnie pomożemy oraz doradzimy, to właśnie nasza specjalizacja.
Awatar użytkownika
User

MarPe

Posty

8

Rejestracja

31 paź 2017, o 10:30

Lokalizacja

Łódź

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: MarPe » 31 paź 2017, o 15:24

Zwykle z e-biznesem związane jest prowadzenie sklepu internetowego, który też wymaga współpracy z firmami kurierskimi i systemami płatności, a także dostawcami towarów. A gdzieś informacje o zamówieniach i dane klientów trzeba przechowywać, żeby móc nimi dysponować w każdej chwili w razie różnych problemów, inwentaryzacji, zapytań itd. Firmom handlowym może się przydać usługa geokodowania: http://dataquality.pl/geokodowanie/, dzięki czemu można przekształcić dane tekstowe w bardziej przejrzyste dane adresowe na mapie albo odznaczyć konkretne dane na mapie. Jest to łatwiejsze dla późniejszej analizy sprzedaży i określenia, w jakiej lokalizacji jest największy popyt na nasze towary. To pozwoli lepiej dostosować ofertę do tych odbiorców.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: atama » 3 lis 2017, o 15:45

Przede wszystkim należy zastanowić się nad dobra formą reklamy dla firmy. Wiadomo nie od dziś, że to reklama w sieci ma największy zasięg. Warto taki marketing internetowy powierzyć w ręce specjalistów z tej dziedziny. Ja od kilku miesięcy z powodzeniem współpracuję z agencją Soluma SEM. Rzetelni, profesjonalni i terminowi. Najważniejsze jest jednak to, że ich działania są bardzo skuteczne ;)
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: danny4231 » 26 sty 2018, o 17:49

Prowadząc e biznes należy pamiętać o tym, iż w takim wypadku o wiele łatwiej o kradzież bądź stratę ważnych dla nas danych. Warto nawiązać współpracę z firmą, która będzie wspomagać a przede wszystkich chronić nasze firmowe dane. Powierzyłem dane do https://4telpartner.pl , sprawują nad nimi pieczę a ja mogę spać spokojnie. :)
no avatar
User

PanNocy

Posty

19

Rejestracja

9 paź 2017, o 10:06

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: PanNocy » 29 sty 2018, o 10:01

Mam coś naprawdę ciekawego : apka do opłacania rachunków.
Z pozoru banał. Aplikacja jednak zbiera wszystkie koszty i automatycznie opłaca je we wskazanym czasie, wykorzystując kartę płatniczą. Przelewy księguj od razu, nie pobierając żadnych opłat. W kontekście rozwiązania dla e-biznesmentów produkt trafiony w punkt.
http://bilo.co/
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Marcelus » 29 sty 2018, o 21:25

w kontekście tego e-biznesu co prowadzą to wg mnie podstawowe oprogramowanie, np sklepu. powinno spełniać najwyższe wymogi, dla początkujących to nawet za niewielkie pieniądze tak powinno być.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: atama » 23 lut 2018, o 18:14

Uważam, że prowadząc biznes warto korzystać z innowacynych rozwiązań i dobrej jakości oprogramowania. Jeśli chcecie samodzielnie wystawiać faktury swoim klientom to zerknijcie sobie na ten program https://faktura.pl/. Prosty w obsłudze, a samo wystawienie faktury zajmuje mniej niż minutę Przez 30 dni testuje się go za darmo a potem można wybrać najbardziej odpowiadający wariant umowy ( od 1 do 12 miesięcy ).
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 15 Queries | GZIP : Off ]