Od czego zacząć zakładanie firmy?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: kartonka » 4 mar 2018, o 14:52

Nie można też o pieczątkach do firmy zapomnieć, bo to niby drobiazg, łatwo żeby z głowy wyleciał a potem cała ta papierologia jest bardzo utrudniona, teraz w sieci szybko można takie rzeczy zamówić i to dobrej jakości przez http://www.stampler.pl/ chociażby więc tym bardziej to ułatwia załatwienie tej formalności
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: danny4231 » 5 mar 2018, o 20:21

Przede wszystkim trzeba wiedzieć od kogo zaopatrywać się w artykuły, które zadecydują o powodzeniu naszej firmy. W moim przypadku, jako iż postanowiłem rozkręcić biznes meblarski skorzystałem z usług Mebel Art http://www.mebelart.com.pl . Ich materiały, komponenty do mebli a przede wszystkim urządzenia wraz z piłami pozwoliły nam osiągnąć sukces a co najważniejsze wyrobić swoje wysoką remomę wraz z super produktami. :)
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: popielnik » 6 mar 2018, o 11:36

Nie da się wybrać jednej rzeczy, którą trzeba zrobić. Po pierwsze funkcjonowanie sklepu - podstawa w postaci oprogramowania, po drugie co się w tym sklepie sprzedaje więc zatowarowanie. Po trzecie marketing bo bez tego ani rusz na krok, nawet jeśli miałoby się to zacząć od pozycjonowania tylko, to już lepiej niż zero zaangażowania w tym kierunku.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: Marcelus » 6 mar 2018, o 12:20

dla początkującego marketing to chyba lwia część wydatków i moim zdaniem nie ma sensu wydawać na to groszy bo to strata kasy, po prostu wymaga porządnego zastrzyku gotówki żeby osiągnąć efekt zadowalający.
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: romozim » 6 mar 2018, o 17:21

Mój brat niedawno zakładał zakład obróbki szkła i zaczął od sporządzenia biznes planu, znalezienia dostawców, komplementacji sprzętu (tu brał z firmy EPO http://www.epo.pl/). Takie planowanie i wybór sprzętu uważam za trafiony, bo potem nie ma kłopotów. Zwłaszcza właśnie firma dostarczająca sprzęt się spisała.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: TadekNiejadek » 7 mar 2018, o 20:47

Wieczny argument który pada w takich topicach. A moim zdaniem kompletnie nieuzasadniony. Zresztą, popielnik sam napisał że lepiej cokolwiek niż nic i jak sie nie ma nawet na pozycjonowanie to warto zadać sobie pytanie jakiego groma się w ogóle biznes bez kapitału otwierało. Poza tym są jeszcze kompleksowe rozwiązania takie jak połączenie oprogramowania pod sklep z marketingiem, np mój http://www.sellingo.pl ma pozycjonowanie w cenie już, dokładnie to napisane jest w opisie funkcjonalności na stronce. I na początek zatrudnianie dodatkowej osoby żeby to robił jest zbędne. Później jak się trochę zarobi to można działać już na szerszą skalę w marketingu.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: SalamonK » 8 mar 2018, o 12:08

popatrzylem nieco na tej stronce i wyglada zachecajaco, a jak jest w realnym swiatku? błędy, zawiechy, jakies przerwy bez konca w ramach aktualizacji?
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: TadekNiejadek » 9 mar 2018, o 06:48

nie zaobserwowalem a uzytkownikiem nie jestem od dziś. aktualizacje, przerwy to sie oczywiscie zdarza ale nie niezapowiedziane i nie w godzinach największego ruchu w sieci. poza tym nawet jak sie zdarzyla awaria to nie wiem czy trwala dluzej niz pol godziny. biorac pod uwage ze cos duzego bylo problemem bo i u mojego znajomego sie tak stalo w tym samym czasie to bardzo szybko sie z tym uwinęli. zresztą po rozmowie przy wyborze tego oprogramowania z kims z firmy mozna wywnioskowac, ze sie ma do czynienia z profesjonalistami.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: Marcelus » 12 mar 2018, o 08:58

tez tak myślę. poza tym za taką cenę możnaby nawet przymknąć oko jakby sie pojawily jakies niedociągnięcia. zwlaszcza, ze przeciez i szkolą za darmo z obsługi i osobiście mogą wytłumaczyć każdemu krok po kroku co i jak.
no avatar
User

xxxyyy

Posty

19

Rejestracja

3 sty 2018, o 08:12

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: xxxyyy » 21 mar 2018, o 20:56

Przy zakładaniu firmy warto też pomyśleć o takich rzeczach jak ma np platforma https://bluemedia.pl/ bardzo ułatwia proces zarządzania firmą. Masz wszystko w jednym miejscu, prowadzenie rachunku, bank przelewy, opłaty. Polecam bo prowadzenie firmy nie jest łatwa sprawą a dzięki platformie chociaż w połowie masz ułatwienie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.136s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron