restauracje warszawa-restauracje poznań

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

magik8899

Posty

13

Rejestracja

20 kwie 2010, o 20:03

Re: restauracje warszawa-restauracje poznań

Postautor: magik8899 » 30 gru 2011, o 22:46

poznańkich restauracji nie znam, raz byłem w jakiejs przy targach. Natomiast warszawskie juz owszem:). Nr 1 dla mnie to indyjska restauracja Ganesh na ul. Wilczej. Mam niedaleko miejsce pracy wiec wpadamy tam na lunche. Jedzenie super, ceny ok, wystrój lokalu genialny. Nic mi wiecej nie potrzeba:)
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: restauracje warszawa-restauracje poznań

Postautor: krzysztofol » 6 sie 2013, o 07:33

Jeśli interesują Was bankiety Warszawa to idealnym moim zdaniem wyborem będzie restauracja na Brackiej - jest tam bardzo miła atmosfera, świetna obsługa i co najważniejsze bardzo smaczne jedzenie. Byłem tam wielokrotnie i zawsze byłem zadowolony ;)
Awatar użytkownika
User

ruswell

Posty

3

Rejestracja

8 sie 2013, o 13:40

Lokalizacja

Kraków

Re: restauracje warszawa-restauracje poznań

Postautor: ruswell » 8 sie 2013, o 13:43

Ja w Warszawie bywam dość często, mam tam swoje ulubione restauracje :)
Jednak na temat Poznania nie mogę się wypowiedzieć.
"Daj drugiemu dojść do głosu - przecież wiesz, co chcesz powiedzieć, a nie wiesz co powie ten drugi, więc to powinno być dla ciebie ciekawsze"
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: restauracje warszawa-restauracje poznań

Postautor: apogeum » 18 paź 2013, o 16:51

Najlepszą restauracją w Warszawie jest moim zdaniem Besuto: http://www.besuto.pl/ Znajduje się na Nowym Świecie. Serwują tam świetne sushi. Często zdarza mi się wyskoczyć z pracy na lunch i zjeść właśnie tam. Wszystko jest świeże i z najwyższej jakości składników.
no avatar
User

smyk

Posty

78

Rejestracja

4 paź 2012, o 10:17

Re: restauracje warszawa-restauracje poznań

Postautor: smyk » 27 sty 2014, o 16:53

W Poznaniu bywam ostatnimi czasami bardzo często z racji wykonywanej pracy (moja firma akurat posiada w tym mieście swoją filię i czasami trzeba ją odwiedzić).
Najsmaczniejsze jedzenie jak do tej pory jadłem w hotelu Ibis w centrum Poznania - no po prostu palce lizać ;)
Byłem tam swego czasu na jednej z konferencji i obsługa bardzo dobra, catering również.
Hotel jest w ofercie grupy Accor: http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... poznan.htm
Pozdrawiam.
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: restauracje warszawa-restauracje poznań

Postautor: nosleep » 27 sty 2014, o 21:06

w warszawie dobrze zjesz w gallo d'oro i five restaurant
SzybkiGrosz.pl - najlepsze pożyczki bez BIK
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: restauracje warszawa-restauracje poznań

Postautor: piotrek5467 » 23 lut 2014, o 14:16

Je bym jeszcze dodał lokal Doppio Senso na ulicy Gałczyńskiego. Restauracja działa długo i jest popularna wśród znanych osób, więc zła być nie może.
no avatar
User

tulis

Posty

5

Rejestracja

27 lis 2017, o 16:21

Re: restauracje warszawa-restauracje poznań

Postautor: tulis » 27 lis 2017, o 16:28

W stolicy jest mnóstwo restauracji. Wszystko zależy od tego, jakie jedzenie preferujemy. Jest wiele restauracji z domowym jedzeniem, ale otwiera się coraz więcej miejsc np. z sushi czy z jedzeniem meksykańskim.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: restauracje warszawa-restauracje poznań

Postautor: cyryl18 » 21 mar 2018, o 18:27

Jeśli jesteście fanami Sushi to zdecydowanie polecam ofertę z http://www.kanpai.com.pl z warszawskiej Białołęki . Ta restauracja oczarowała mnie bardzo dawno temu, gdy wybraliśmy się tam z dziewczyną. Od tamtego czasu przynajmniej 2 razy w tygodniu się u nich stołujemy, grzechem byłoby tego nie robić! Potrawy są przepyszne, klasyczna kuchnia japońska. :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.114s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron