Hotel - jak duża inwestycja?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

qeri

Posty

16

Rejestracja

12 maja 2017, o 06:23

Hotel - jak duża inwestycja?

Postautor: qeri » 12 maja 2017, o 06:35

Od jakiegoś czasu myślę o tym, by otworzyć własny hotel. Mam nawet odłożony na ten cel trochę pieniędzy, jednak zastanawiam się, ile może kosztować taki hotel. Na pewno jest to duża inwestycja, ale tak szacując ile to może mnie wynieść?
Awatar użytkownika
User

Tropek

Posty

9

Rejestracja

19 maja 2017, o 21:53

Re: Hotel - jak duża inwestycja?

Postautor: Tropek » 21 maja 2017, o 21:23

Trudno powiedzieć. Osobiście nie decydowałbym się na hotel, ale nie mówię, że mam rację. Polecam zadać pytanie komuś, kto zna się na temacie. Forum jest dobre, ale nie wiadomo czy będzie wstanie ktoś tu pomóc.
Najmroczniejsze czeluście piekieł zarezerwowane są dla tych, którzy zdecydowali się na neutralność w dobie kryzysu moralnego
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Hotel - jak duża inwestycja?

Postautor: dynamical » 24 maja 2017, o 08:50

Koszt inwestycji zależy w dużej mierze od tego, w jaki hotel celujesz. Chcesz wybudować mały pensjonat czy celujesz raczej w dużą sieć? Niestety, budowa nawet małego hotelu jest kosztowną inwestycją. Trzeba nie tylko zainwestować w budynek, ale też w wystrój, wyposażenie takie jak ręczniki, pościele etc. Nie można, oczywiście, zapomnieć też o dobrym systemie do zarządzania hotelem. Takim programem jest Chart - http://www.chart.pl/k/moduly/  - który sprawdzi sie zarówno w małym, jak i dużym hotelu. Naprawdę warto :)
no avatar
User

AdrianG

Posty

21

Rejestracja

13 cze 2016, o 13:46

Re: Hotel - jak duża inwestycja?

Postautor: AdrianG » 31 maja 2017, o 06:10

Dynamical ma dużo racji. To wszystko qeri zalezy od tego, jaki hotel sobie wymarzyłeś. A jeśli chodzi o program do obsługi hotelu, to ja Ci polecam InteliHotel. Według mnie jeden z najlepszych programów na rynku http://www.intelihotel.pl/oprogramowanie-dla-hoteli/ 
no avatar
User

delka

Posty

5

Rejestracja

25 wrz 2017, o 12:15

Re: Hotel - jak duża inwestycja?

Postautor: delka » 25 wrz 2017, o 12:19

Czy macie już cały projekt? Czy będzie Wam potrzebny podnośnik?
no avatar
User

Patryk2

Posty

1

Rejestracja

25 wrz 2017, o 18:28

Lokalizacja

Wrocław

Re: Hotel - jak duża inwestycja?

Postautor: Patryk2 » 25 wrz 2017, o 18:31

Hotel to jest niesamowicie ogromna inwestycja. Sam chciałem się w to bawic ale zrezygnowałem.
no avatar
User

Kingape

Posty

19

Rejestracja

4 wrz 2017, o 14:09

Re: Hotel - jak duża inwestycja?

Postautor: Kingape » 28 wrz 2017, o 11:17

Hotel to naprawdę duża inwestycja - już pomijając kwestie finansowe, to cały proces od projektu do przyjmowania gości jest ogromnym przedsięwzięciem. No chyba że mowa o już istniejącym budynku. To są wszystko kwestie do rozpatrzenia z profesjonalistami w zakresie organizacji hotelu. Natomiast jeśli mowa o oprogramowaniu dla hotelu i o jego stronie WWW - polecę Ci skontaktować się z firmą Interfeo http://www.interfeo.com. Mają duże doświadczenie w pomocy przedsiębiorcom.
no avatar
User

komek

Posty

5

Rejestracja

6 lis 2017, o 17:56

Re: Hotel - jak duża inwestycja?

Postautor: komek » 6 lis 2017, o 18:01

Ile kosztuje taka inwestycja? Czy jest to opłacalna inwestycja?
no avatar
User

al_da

Posty

5

Rejestracja

31 sty 2018, o 18:51

Re: Hotel - jak duża inwestycja?

Postautor: al_da » 31 sty 2018, o 18:55

To zależy od wielu czynników, powinieneś mieć to ustalone na samym początku biznesplanu przecież.
no avatar
User

ninaxx

Posty

2

Rejestracja

15 mar 2018, o 18:47

Re: Hotel - jak duża inwestycja?

Postautor: ninaxx » 15 mar 2018, o 18:48

Prowadząc hotel na pewno przyda się prosty i pomocny system do hotelu. Ja korzystam z http://www.chart.pl/systemy-hotelowe/ i bardzo polecam bo świetnie się z nim pracuje :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.336s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron