Darmowe zegarki - sprzedam biznes

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

artur111

Posty

3

Rejestracja

17 sty 2018, o 13:43

Darmowe zegarki - sprzedam biznes

Postautor: artur111 » 3 mar 2018, o 18:50

Do sprzedania mam ciekawy biznes. Strony z darmowymi zegarkami.
Użytkownik na stronie może dokonać zakupu zegarka za 0zł.

Jak to działa?

Jest to pewnego rodzaju akcja marketingowa (nieograniczona czasowo), dzięki której każdy odnosi korzyści. Klient ma zegarek, producent i my zarobek.

Dokładnie. Będziesz zarabiał na darmowych zegarkach.

Serwis można zobaczyć na stronie http://www.monotik.pl (Jako, że strona jest na sprzedaż, nie można już na niej składać zamówień dopóki nie będzie miała nowego właściciela)

Nic nie musisz wcześniej inwestować ani kupować hurtem zegarków. Dzięki współpracy handlowej zegarki wysyłane są bezpośrednio od producenta do klienta. Nie zajmujesz się wysyłką. Dostarczasz tylko klientów i zarabiasz na nich.

Na czym zarabiasz? Od każdego zamówionego zegarka (za 0zł) dostajesz ok 14-16zł.
Twoim zadaniem jest jedynie rozreklamowanie strony, a kto nie skusi się na zegarek za 0zł?
Pobocznym zarobkiem jest wpływ ze sprzedaży droższych zegarków, które również są na stronie. Klient po udanej akcji marketingowej jeśli skusi się na taki zegarek, przyniesie nam już o wiele większy zarobek - 90zł.
Towar również zostanie wysłany od producenta.
Obrazek
W skrócie:

1. Klient wchodzi na stronę i składa zamówienie zegarka za 0zł
2. Dostajemy 15zł
3. Producent wysyła towar - klient dostaje paczkę

(opcja dodatkowa)

1. Klient zapoznaje sie z ofertą na stronie i zamawia dodatkowy zegarek, tym razem płaci za niego
2. Dostajemy 90zł

Brzmi kosmicznie - jednak działa. Zasadę współpracy i działania zdradzę oczywiście po zakupie, wiec proszę o to nawet nie pytać. Myślę, że to logiczne.

Cena zakupu serwisu to 1500zł.
Zainteresowanych zakupem zapraszam do kontaktu.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Darmowe zegarki - sprzedam biznes

Postautor: Pawełdyg » 4 mar 2018, o 18:30

Nie wierze w coś takiego jak darmowe zegarki a już na pewno nie dobrej jakości. Ja tam mam za oku taki zegarek rolex - https://wkruk.pl/zegarki-rolex i mam w planie sobie go nie długo kupić
no avatar
User

artur111

Posty

3

Rejestracja

17 sty 2018, o 13:43

Re: Darmowe zegarki - sprzedam biznes

Postautor: artur111 » 14 mar 2018, o 11:05

Bardzo dobrze młody padawanie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron