Jaki pomysł na biznes

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Lukasfkp

Posty

3

Rejestracja

11 mar 2018, o 09:38

Jaki pomysł na biznes

Postautor: Lukasfkp » 11 mar 2018, o 09:53

Witam.
Zastanawiam się nad wykorzystaniem budynku po pieczarkarni. 2 hale, w sumie ok 240 m2, do tego są regały co zwiększa powierzchnię. Do tego pomieszczenia gospodarcze kotłownia, chłodnia 6m2. Do tego kawałek pola i sprzęt do uprawy. Minusem jest lokalizacja ( 100 m drogą gruntową) ktoś kto przyjeżdża pierwszy raz ma problem trafić.
Jakiś czas temu myślałem o zwierzętach futerkowych, na szczęście nie doszło do realizacji.
Ma ktoś ciekawy pomysł jak taki budynek wykorzystać?
Lokalizacja ok 30 km od Zagłębia.
no avatar
User

monika.kwiecien

Posty

3

Rejestracja

12 mar 2018, o 06:25

Re: Jaki pomysł na biznes

Postautor: monika.kwiecien » 12 mar 2018, o 06:28

Może szwalnia
Witam, polecam post32823.html#p32823
no avatar
User

aniach

Posty

1

Rejestracja

13 mar 2018, o 10:02

Lokalizacja

warszawa

Re: Jaki pomysł na biznes

Postautor: aniach » 13 mar 2018, o 14:30

Jest co wykorzystać,trzeba to dokladnie przemyśleć aby nie zmarnować nieruchomości.
no avatar
User

Agaga

Posty

82

Rejestracja

1 gru 2017, o 16:10

Re: Jaki pomysł na biznes

Postautor: Agaga » 13 mar 2018, o 19:23

A czemu nie pieczarkarnia, skoro takie było pierwotne przeznaczenie tych budynków?
no avatar
User

Lukasfkp

Posty

3

Rejestracja

11 mar 2018, o 09:38

Re: Jaki pomysł na biznes

Postautor: Lukasfkp » 13 mar 2018, o 20:23

Powodów jest kilka. Brak rąk do pracy, bo przy tym jest duży nakład pracy, oraz zbyt, giełda jest opanowana przez handlarzy. A to jest za mała pieczarkarnia aby utrzymać stałych odbiorców, bo oni potrzebują reguralnych dostaw.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Jaki pomysł na biznes

Postautor: cyryl18 » 16 mar 2018, o 14:22

A może produkcja mebli? Jak wygląda to u Was w okolicy, dużo ewentualnej konkurencji? Jeśli nie, to poważnie się nad tym zastanów. Jednakże, w takim wypadku najważniejsza jest inwestycja w odpowiednią jakość, nie tylko urządzeń ale i artykułów z których będą składać się meble. Wybór akcesoriów będzie bardzo ważny. Na Twoim miejscu zainteresowałbym się ofertą od http://www.stawik.pl/ - kółka , rolki i zawiasy z pewnością okażą się niezbędnymi elementami. :)
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Re: Jaki pomysł na biznes

Postautor: Frwafr » 19 mar 2018, o 21:48

Ja 3 lata temu założyłem z żoną klubik sportowy dla dzieci od 12-18 lat. Muszę przyznać że nie spodziewałem się takiego zainteresowania. Klub miał być tak na próbę, a okazał się świetnym miejscem i moją pracą. Jestem bardzo dumny z takiego obrotu sprawy dodatkowo jakiś czas temu za namową żony udało nam się zainstalować/uruchomić aplikację dla szkół https://sportbm.pl/ zażydzającą zajęciami, dzięki której wiadomość wysłana przez nas trafia natychmiast do wszystkich członków klubu.
no avatar
User

Lukasfkp

Posty

3

Rejestracja

11 mar 2018, o 09:38

Re: Jaki pomysł na biznes

Postautor: Lukasfkp » 21 mar 2018, o 20:20

Witam. Dziękuję za umieszczanie reklam.
Czekam na realne pomysły.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Jaki pomysł na biznes

Postautor: Ailis » 23 mar 2018, o 13:49

A zastanawiał się ktoś nad systemem elektroniczny obieg dokumentów by wdrożyć u siebie w firmie który służy do optymalizacji procesów wewnętrznych firmy? Ja myślałam by zgłosić się do nich http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow . Umożliwia także konwersję dokumentów papierowych przetwarzanych w trakcie ich realizacji do postaci elektronicznej. Jak dla mnie bardzo ciekawe rozwiązanie.
no avatar
User

BlueBoat.pl

Posty

28

Rejestracja

3 kwie 2018, o 08:55

Re: Jaki pomysł na biznes

Postautor: BlueBoat.pl » 3 kwie 2018, o 12:52

Niezależnie od tego na jaki biznes się zdecydujesz to chętnie pomożemy podczas wyboru gadżetów, upominków reklamowych dla klientów jak i zakup sprzętu elektronicznego. Właśnie tym zajmujemy się na co dzień, zapraszamy :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron