Szkolenia personalne - gdzie ?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

endrju1

Posty

225

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Szkolenia personalne - gdzie ?

Postautor: endrju1 » 22 lut 2018, o 11:24

Witajcie! chciałabym zapisać się na jakieś profesjonalne i dobrze prowadzone tak bym jak najwięcej wyniosła z tego wiedzy szkolenia . Co mi polecacie, zapewne jest tutaj ktoś ko orientuje sie w temacie szkoleń trenerskich czy szkolenie personalnych . Dużo czytałam dobrego o takich szkoleniach http://www.szkolatrenerow-ster.pl i powiedzcie mi jak sądzicie warto ? Bo wszyscy tak zachwalają wiec nie wiem może faktycznie isc na takie hm ?:)
no avatar
User

dona3

Posty

227

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Szkolenia personalne - gdzie ?

Postautor: dona3 » 8 mar 2018, o 07:37

Przejrzyj ofertę Ośrodka Szkoleń i Informacji http://effect.edu.pl . Sam nie raz opierałem się na ich szkoleniach, posiadają naprawdę sporo opcji tego typu. Ostatnio stawiałem na "Rozwój Kompetencji osobistych" , dzięki którym wzrosły nie tylko moje kwalifikacje ale i pewność siebie. Jeśli chcesz zaliczyć sukces w branży to koniecznie skorzystaj ze szkoleń tego typu. :)
no avatar
User

Kaja88

Posty

30

Rejestracja

8 mar 2018, o 10:15

Re: Szkolenia personalne - gdzie ?

Postautor: Kaja88 » 8 mar 2018, o 12:33

Jeśli chodzi o dobre szkolenia biznesowe to mogę polecić to miejsce: szkolenia otwarte. Brałam już w kilku szkoleniach udział, np. kompetencji menadżerskich i byłam bardzo zadowolona. Prowadzący to ludzie aktywnie pracujący w biznesie przez to cała przekazywana wiedza jest bardzo praktyczna.
no avatar
User

pankracy

Posty

110

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Szkolenia personalne - gdzie ?

Postautor: pankracy » 27 kwie 2018, o 07:58

Zależy i na rozwoju jakiejś konkretnej umiejętności? Bo uważam, że doskonałą inwestycją są spotkania z doświadczonym coachem, trenerem biznesu. Mam namiar na http://www.rafalszrajnert.pl/ , a możesz w pracy z Nim skupić się na rozwoju takich umiejętności jak chociażby zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem, samomotywacja, inteligencja emocjonalna, asertywność, kreatywność, zdolności perswazyjne, motywowania innych do pracy, rozwiązywania konfliktów, autoprezentacji, delegowania zadań, pracy zespołowej i wiele innych. Taka dziedzina szkoleń miękkich bardzo przyda się na każdym stanowisku i jest uniwersalna w praktycznie każdym zawodzie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.