Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

kosmaty69

Posty

1

Rejestracja

20 cze 2016, o 16:45

Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: kosmaty69 » 20 cze 2016, o 16:46

Witam, pojawił mi się pomysł, aby założyć sklep z kosmetykami samochodowymi w którym produkty były by spod loga najpopularniejszych i najbardziej pożądanych producentów, dostępnych raczej tylko w sklepach internetowych. Różne ekskluzywne produkty, ale i takie dla przeciętnego człowieka. Wszelkiego rodzaju woski, politury, chemia, zapachy etc. Oprócz tego być może współpraca z jakąś tematyczną firmą odzieżową tzn koszulki itp. Z racji tego że detailing jest obecnie na topie, zastanawiam się czy byłby to rentowny biznes.
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć, czy to ma sens bytu? Może ktoś coś dopowie. Oczywiście biorę pod uwagę, że sklep internetowy również musiałby być nieodłącznym elementem.
Miasto 40 tyś ludzi, sklepy motoryzacyjne oferują jedynie sklepowe kosmetyki ( nic specjalnego ). Sponsoring okolicznych imprez samochodowych + reklamę miałbym zapewnioną.
Awatar użytkownika
User

Zanke

Posty

3

Rejestracja

23 cze 2016, o 06:45

Lokalizacja

Gorzów

Re: Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: Zanke » 23 cze 2016, o 06:51

Myślę,że pomysł spoko. Wiem, że jest na to zapotrzebowanie. Tak jak wspomniałeś sklep internetowy to podstawa, radze wybrać dobrą firmę, mój znajomy kiedyś skusił się na tanią stronkę a potem dziwił się, że kiepsko się pozycjonuje, długo się ładuje. Okazało się, że ma pełno błędów na stronce. Warto korzystać wtedy z darmowych audytów.https://www.facebook.com/events/906465079467362/ korzystałem kiedyś z podobnego audytu. Polecam, nic nie tracisz
Gdybyż jeszcze kozła ofiarnego można było doić!
Lec Stanisław Jerzy
no avatar
User

ludwiczek

Posty

25

Rejestracja

11 lip 2016, o 17:12

Re: Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: ludwiczek » 12 lip 2016, o 15:20

Ja zazwyczaj kupuję takie rzeczy przy okazji innych zakupów. Nie chciałoby mi się fatygować do specjalnego sklepu :D
no avatar
User

SzukamPracy_pl

Posty

22

Rejestracja

25 lip 2016, o 09:50

Re: Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: SzukamPracy_pl » 25 lip 2016, o 10:53

Możesz połączyć tutaj nawet sprzedaż internetową ze stacjonarną aby był podwójny efekt. Oczywiście nie oszczędzaj też na promocji i reklamie,bo tylko dzięki temu będziesz mógł zaistnieć na rynku.
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: Cetra » 17 sie 2016, o 08:38

To mogłoby przejść jak sądzę. Ciekawy pomysł i jak mi się zdaje może znaleźć sporą rzeszę odbiorców.
no avatar
User

SzukamPracy_pl

Posty

22

Rejestracja

25 lip 2016, o 09:50

Re: Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: SzukamPracy_pl » 23 sie 2016, o 06:37

Oprócz kosmetyków samochodowych pomyśl też o częściach z branży motoryzacyjnej,ponieważ to zawsze ma wzięcie,szczególnie jeżeli wyróżnisz się na początek niższą ceną czy dodatkowymi bonusami.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: milena_w » 21 lut 2018, o 14:08

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Zdecyduj się na remarketing dynamiczny - dzięki niemu trafisz do osób, które rzeczywiście są zainteresowane sprzedawanymi przez Ciebie kosmetykami samochodowymi...
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: Kremowy » 4 mar 2018, o 14:46

Jak dla mnie sklep z kosmetykami samochodowymi na tak, ale tylko z opcją sprzedaży internetowej, sam widzę po sobie, że jak potrzebuje jakieś kosmetyki do auta to o wiele łatwiej mi w https://chemiczna-hurtownia.pl/ zamówić, niż jeździć po mieście i specjalistycznego sklepu szukać, albo co gorsza słabej jakości kosmetyk na stacji benzynowej kupić
no avatar
User

marcin.golen

Posty

34

Rejestracja

23 sty 2018, o 10:44

Re: Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: marcin.golen » 7 mar 2018, o 07:48

Zgadzam się, że taki sklep może znacznie lepiej sprzedawać w internecie niż jako stacjonarny sklep. Kwestia wykonania odpowiedniego sklepu internetowego, stosowanego marketingu. Coś co może pomóc to wspieranie się gotowymi systemy, które pomogą zautomatyzować pewne sprzedażowe elementy. Poczytać można o tym np. tutaj https://jakisklepinternetowywybrac.pl/systemy-wspierajace-e-commerce/
no avatar
User

Aga661

Posty

1

Rejestracja

7 mar 2018, o 11:04

Lokalizacja

Wrocław

Re: Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: Aga661 » 7 mar 2018, o 11:06

Bardzo ciekawa sprawa z takim sklepem. Uważam że naprawdę świetny pomysł.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 13 Queries | GZIP : Off ]