Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

aniamroz79

13

10 paź 2016, o 10:59

Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: aniamroz79 » 26 paź 2016, o 12:47

Dzień dobry. Niedawno moja koleżanka stwierdziła, że jak będzie projektowała swój dom to zainwestuje w tego typu rozwiązania. Najprościej mówiąc chodzi mi o inteligentny dom. Chciałabym założyć także u siebie takie same rozwiązanie, które integruje wiele systemów: kamery monitoringu z alarmem oraz wideodomofonem http://trans-sat.pl - tak jak na tej stronie. Natomiast nie wiem co będzie jak będzie awaria prądu. Czy wtedy nie zostanę uwięziona w mieszkaniu? Jak będę w stanie otworzyć bramę garażową? Czy ktoś z was ma inteligentny dom? Jak tak, to jak to się sprawuje w praktyce. Czy jest to rozwiązanie niezawodne? Bardzo proszę o wasze wypowiedzi w tej kwestii.
no avatar
User

Solary365

3

19 wrz 2017, o 12:45

Re: Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: Solary365 » 19 wrz 2017, o 12:48

Taki dom to wspaniała sprawa. Budowałem taki dom pod Krakowem. Instalacje zleciłem firmie Solbil http://solbil.pl/ i świetnie się wywiązała z zadania. Każdemu polecam gorąco instalacje fotowolticzne - duża oszczędność na rahcunkach.
no avatar
User

bizon

245

14 paź 2015, o 14:59

Postautor: bizon » 23 lut 2018, o 14:16

Jeżeli kogoś stać to na pewno warto, bo to w przyszłości zaprocentuje. U nas budowała firma FACHMAN z Dębicy, świetnie się spisali. Wiele ciekawych rozwiązań udało nam się wprowadzić właśnie dzięki ich doradztwu.
no avatar
User

michal232wes

5

2 maja 2018, o 08:00

Postautor: michal232wes » 2 maja 2018, o 08:02

Zawsze warto inwestować w inteligentny dom bo to daje wysokie poczucie komfortu