Język obcy online - dobry pomysł?

Tutaj zamieszczamy ogłoszenia na temat konferencji, szkoleń itp.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: Unima » 27 sie 2015, o 09:02

Też mi się wydaje, że nie. Szczególnie że raczej nie masz potem żadnych certyfikatów ani nic. Oczywiście jak mieszkasz w małym mieście to może i nie jest to taki zły pomysł, ale jak mieszkasz w wielkim, to warto sie spytać znajomych o dobrą szkołę. Ja tak np. trafiłam do Lincolna :)
no avatar
User

Katarzyna24

Posty

2

Rejestracja

1 paź 2015, o 12:44

Lokalizacja

Poznań

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: Katarzyna24 » 1 paź 2015, o 13:00

Świetna inicjatywa. Sama korzystałam z kursów online. Jednak trzeba mieć dużo samozaparcia, żeby faktycznie z nich regularnie korzystać. Może jednak wybierz trochę inną nagrodę dla pracowników. np. kurs efektywnego zarządzania czasem ?:)Pozdrawiam
Skuteczne pozycjonowanie sklepów i stron internetowych eMarketingNet.pl
no avatar
User

Katia

Posty

51

Rejestracja

23 lis 2015, o 12:51

Lokalizacja

Łodź

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: Katia » 29 lut 2016, o 13:03

Ja kiedyś podjęłam taką próbę - wykupiłam kurs business English online, ale potem jak trzeba było usiąść i powtarzać, to miałam milion rzeczy do zrobienia i ostatecznie nie skorzystałam specjalnie. W sumie żałuję, ale jednak nauczyciel jest potrzebny, trudno się zmotywować samemu.
Konwersacje z nativem byłyby chyba lepszym pomysłem.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: bizz » 22 gru 2017, o 13:44

Co do kursów języka angielskiego, to warto zajrzeć sobie do https://www.lang.com.pl/ . Moim zdaniem naprawdę świetne miejsce, oferujące wiele kursów, w tym kursy za granicą. Sprawdźcie sami.
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: kartonka » 19 sty 2018, o 09:36

Mnie się wydaje, że jeżeli ma się odpowiednią motywacje to każdy kurs się sprawdzi, ja rok temu postanowiłam język wyszlifować na tyle, żeby móc na https://www.aupair.aifs.pl/ jechać i pracować w Stanach jako opiekunka do dzieciaków przez rok, pracowałam intensywnie nad angielskim i teraz nie pozostaje mi nic innego jak złożyć swoją aplikację
no avatar
User

Alcivinn232

Posty

1

Rejestracja

22 lut 2018, o 10:04

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: Alcivinn232 » 22 lut 2018, o 10:08

Motywacja odgrywa największą rolę w tym ale również nauczyciel. Kursy online to bardzo dobry sposób na naukę języka jest wygodnie i możemy się uczyć w domowym zaciszu, gdzie nikt nas nie będzie rozpraszać. Sam korzystam z takiego kursu i jestem mega zadowolony polecam wszystkim którzy chcą szlifować swój język obcy.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: Apol » 24 mar 2018, o 13:28

Niektóre języki bardzo trudno jest nauczyć się bez żadnych szkółek, ale taki np rosyjski, da się spokojnie nauczyć w domu bez większych wydatków, dla mnie wystarczyła strona http://www.master-ru.pl/ z której kupiłem sobie kilka przydatnych rzeczy do jego nauki
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: dona3 » 26 lip 2018, o 11:10

Kiedyś próbowałem nauki w tym stylu i niestety nic dobrego z tego nie wyszło. Osobiście uważam, iż lepszym pomysłem jest postawienie na zaufaną szkołę jezyków obcych. Mój wybór padł na Cosmopolitan z Wrocławia http://www.cosmopolitan.edu.pl/ - w znakomity sposób przystosowali mnie do władania językiem angielskim za granicą.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: Antoni34 » 27 lip 2018, o 17:48

Polecam podręcznik welttour 3. Doskonały do nauki języków.
no avatar
User

kumpel

Posty

6

Rejestracja

18 wrz 2018, o 08:24

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: kumpel » 18 wrz 2018, o 08:29

Ja polecam w domu z repetytorium pearson super sprawa : )
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.109s | 13 Queries | GZIP : Off ]