Mam pomysł na portal www ale...

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

AMP

Posty

1

Rejestracja

21 lut 2018, o 08:36

Mam pomysł na portal www ale...

Postautor: AMP » 21 lut 2018, o 10:04

Mam świetny pomysł na portal, wiem jak am wyglądać, funkcjonalność i tak dalej ale nie wiem jak go uruchomić, znaleźć środki itp Nie ma jeszcze czegoś takiego w internecie, sprawdzałem...Macie jakieś pomysły :?:
no avatar
User

never1de

Posty

5

Rejestracja

22 lut 2018, o 20:59

Re: Mam pomysł na portal www ale...

Postautor: never1de » 23 lut 2018, o 14:41

Super! Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Przekraczasz granicę, kiedy po raz pierwszy zmieniasz się na zawsze.
no avatar
User

agatka12

Posty

2

Rejestracja

12 mar 2018, o 07:42

Re: Mam pomysł na portal www ale...

Postautor: agatka12 » 12 mar 2018, o 07:49

Witam jak chcesz aby ktoś zrealizował ci fajnie taką stronkę devilart.pl Ja u nich robiłam stronkę i jestem zadowolona
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Mam pomysł na portal www ale...

Postautor: Marcelus » 15 mar 2018, o 18:29

Nie bardzo rozumiem jak można pomóc w jakimkolwiek dobrym kierunku, mimo szczerych chęci, nie mając pojęcia nawet z jaką branżą się ma do czynienia.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Mam pomysł na portal www ale...

Postautor: TadekNiejadek » 16 mar 2018, o 14:19

no ale moment - o czym by nie był to jednak portal www. czyli internety wchodzą w grę i w internetach się trzeba obracać. środki finansowe - wyjścia dwa, trzy w polocie. własne, dotacje lub mniej prawdopodobne na początku - sponsorzy ale szukać nie zaszkodzi. druga pozycja to na pewno działanie czyli jakieś oprogramowanie itd. trzecia promowanie - pozycjonwanie, optymalizacja itp
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Mam pomysł na portal www ale...

Postautor: Marcelus » 24 mar 2018, o 16:13

Ja ewentualnie mogę w kwestii oprogramowania i fajnych galerii doradzić, hostingu także. Względnie od niedawna bo od 4mscy mam do czynienia z http://www.fotolister.pl i jestem bardzo zadowolony z przesiadki, bo z wcześniejszego korzystałem dużo dłużej i zapierałem się rękoma i nogoma ;) żeby nie zmieniać...aż w końcu padła firma i musiałem. na dobre mi to wyszło z ręką na serduchu czas się przyznać.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Mam pomysł na portal www ale...

Postautor: SalamonK » 26 mar 2018, o 08:46

doceniam wybór, widziałem prostotę obchodzenia się z tym przy tworzeniu galerii do sklepu. wybiera się kilka zdjęć na raz i są one skalowane, optymalizowane tak żeby nie stracić na jakości jednocześnie nie wykorzystując jakiegoś megadużego transferu, do tego zapewnia sam miniatury. i cała reszta robi się automatycznie a i tak można to edytować czyli jedno zdjęcie podmienic, tu przestawić tam coś jeszcze nakombinowac. wg mnie mega intuicyjne i pomocne narzędzie.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Mam pomysł na portal www ale...

Postautor: popielnik » 29 mar 2018, o 06:29

A jeśli chodzi o szybkość przesyłu, długo się zdjęcia wgrywają czy szybko i czy zawsze tak jest? Wiem oczywiście, że zależy też od naszego internetu ale czasem widoczne jest bardzo jak na moim szybkim internecie niektóre sklepy wiecznie się zawieszają, wgrywają zdjęcia dopiero jak przyczekam sekundę w jednym miejscu. To wszystko z jednej strony drobnostki, ale z drugiej mamy XXI wiek i jeśli mam wybór między szybkim a nieszybkim to wybór ten jest prosty.
no avatar
User

DarekJasinski

Posty

6

Rejestracja

6 wrz 2011, o 22:53

Re: Mam pomysł na portal www ale...

Postautor: DarekJasinski » 2 kwie 2018, o 22:08

Może coś więcej opowiesz? :D Nie bój się, nikt na pewno ci pomysłu nie ukradnie, bo teraz nie pomysł ma znaczenie, tylko właśnie wykonanie.
Jeśli uczysz się angielskiego, to koniecznie wpadnij na Enlinado.pl
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Mam pomysł na portal www ale...

Postautor: Apol » 4 wrz 2018, o 21:40

Skoro jesteś pewny, że to wypali to warto wziąć jakąś małą pożyczkę. Tworzenie stron internetowych zajmuje się https://solv.pl/strony-internetowe/ tworzą indywidualne skrypty, oraz strony od zera do końca. Mimo wszystko mają dość konkurencyjne ceny, tak więc może Ci się przydadzą.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.114s | 12 Queries | GZIP : Off ]