Dom czy mieszkanie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

pistolerro

Posty

4

Rejestracja

25 gru 2017, o 16:10

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: pistolerro » 28 gru 2017, o 17:13

Dom to marzenie, a mieszkanie to rzeczywistość niestety. Oczywiście polecam dom, jednak wiążą się z tym dodatkowe obowiązki.
Ludzie byli zdolni robić tyle niesamowitych rzeczy, a mimo to tak często siedzieli bezczynnie, wypowiadając tylko słowa.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Apol » 23 sty 2018, o 18:51

Wejdź na stronę http://www.przytulny.pl/dzialki-ogrodowe/ mi właśnie dzięki niej udało się ustalić wszystkie założenia względem budowy nowego domu
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Fards » 24 sty 2018, o 10:49

Nam od dawna marzył sie dom. I kiedy tylko go zakupiliśmy okazało się, że mamy strasznie dużo rzeczy to przewożenia na nowy dom. Nie obeszło się bez firmy transportowej. Wybraliśmy firmę wiki z warszawy i udało sie przeprowadzic zaledwie w jeden dzień.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: LudwikB » 25 sty 2018, o 21:49

Dobre rozwiązanie to dom na obrzeżach miasta, jest ciszej i spokojniej a jednocześnie z dojazdami nie ma takich problemów jakby się mieszkało poza miastem. Brat ostatnio kupił dom na osiedlu Uroczysko http://www.domytyniecka.pl/ w Krakowie i wydaje mi się, że super mu się trafiło, to bardzo ciekawa inwestycja, blisko do lasu a jednocześnie jest stamtąd dobry dojazd do centrum miasta.
no avatar
User

Karoll554

Posty

1

Rejestracja

26 sty 2018, o 10:34

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Karoll554 » 26 sty 2018, o 10:36

Dom na obrzeżach miasta to chyba idealne rozwiązanie. Na wsi może jest spokojnie ale za to utrudniony jest dojazd. Z kolei w mieście.. wszędzie blisko ale.. mieszkanie w bloku.. nie każdy lubi. :)
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: karla » 29 sty 2018, o 13:30

A ja lubię mieszkać w bloku bo wiem jaka to wygoda, o nic się nie muszę martwić ani latem ani zimą. Rok temu kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Atala, budują kolejne etapy i coraz więcej tu fajnych młodych ludzi kupuje mieszkania, cieszę się że nie kupiliśmy jakiegoś w starej kamienicy gdzie średnia wieku 70 lat i nie ma z kim pogadać
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: GimliK » 15 lut 2018, o 16:37

Osobiście uważam, ze dom, bo ma się swoją przestrzeń i to dużą, nie jest się uzależnionym od innych ludzi. Tak czy inaczej przyda się dobra kancelaria notarialna. My byliśmy zadowoleni z pani Doroty Szuman-Krzych ze Szczecina, namiary: http://www.notariusz-prawobrzeze.pl Po prostu fachowo, szybko, jak trzeba to dobrze tłumaczy zawiłości.
no avatar
User

Tarro1234

Posty

73

Rejestracja

18 lis 2017, o 14:57

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Tarro1234 » 15 lut 2018, o 19:22

Dom, dom i jeszze raz dom! Jeśli ma sie wybór to dla mnie jest oczywisty:) Pamietajcie tylko,że z budową wiąze się wieeeele formaności i spraw do załatwienia. Oprócz dobrej ekipy budowlanej dobrze jest mieć wsparcie zaufanej firmy geotechnicznej na wypadek gdyby trzeba bylo zrobić badania gruntu czy wzmocnienie fundamentów. Zanotujcie gdzieś http://www.geotest.biz.pl/ - to jedni z najlepszych!
no avatar
User

dunin

Posty

52

Rejestracja

27 mar 2017, o 16:14

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: dunin » 19 lut 2018, o 14:25

Mi się bardziej kalkuluje kupić mieszkanie, bo raz że tańsze a dwa to mniej z tym zachodu i nie musisz się o nic martwić i sprzątać posesji. Takie na Wilanowie na osiedlu Oaza Wilanów bym mi pasowało najbardziej
no avatar
User

Itsubari

Posty

5

Rejestracja

12 lut 2018, o 11:10

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Itsubari » 19 lut 2018, o 17:55

Dom jest wygodniejszy, jednak więcej wymaga starań. Ostatecznie ważnym kryterium są możliwości finansowe.
Myśl o przyszłości
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron