Najlepsze pożyczki od zaraz

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: kewlar » 10 wrz 2017, o 18:29

Odnośnie sprawdzania firm pożyczkowych to chyba warto tutaj bazować na opiniach klientów. Czytałam je na temat wspomnianego wyżej concash https://concash.pl/artykul/pozyczki-con ... e-klientow , firmy, która ma w ofercie wiele produktów dla każdego, nawet osoby z zadłużeniem i z negatywnymi zapisami w BIK. Chyba negatywnych nie znalazłam..
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: kewlar » 10 wrz 2017, o 18:35

makoma44 pisze:A może lepszym rozwiązaniem będą pożyczki społecznościowe ? Ja ostatnio wzięłam taką pożyczkę w eMONERO, bez żadnych zaświadczeń i oświadczeń, a wystarczył tylko mój dowód. U mnie to była kwota 2000 zł, ale można wziąć nawet 4000 zł w 15 minut. POlecam, bo warto, gdyż pożycza się bez udziału instytucji finansowych.

Pożyczki prywatne są o tyle lepsze, że można dogadać się z "inwestorem" i nawet negocjować oprocentowanie. Poczytajcie na ich temat http://www.polskibiznes.info/co-to-jest ... -prywatna/ , moim zdaniem tu akurat ryzyka dla pożyczkobiorcy nie ma, zasady sa jasne i tyle.
Awatar użytkownika
User

MiniCredit.pl

Posty

6

Rejestracja

14 gru 2015, o 09:03

Lokalizacja

Warszawa

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: MiniCredit.pl » 15 wrz 2017, o 07:01

Niestety nie każde pożyczki są darmowe, natomiast mimo niewielkich opłat są one lepszą alternatywą od pożyczek bankowych, które posiadają większe oprocentowanie. Jeśli spłacimy kwotę w terminie to nie powinno być problemu z dodatkowymi opłatami. Co najlepsze pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut.
no avatar
User

iwnekk

Posty

5

Rejestracja

22 wrz 2017, o 10:00

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: iwnekk » 23 wrz 2017, o 10:55

Świetne oferty tych pożyczek daliście, jak dla mnie rewelacja !
no avatar
User

porosz

Posty

31

Rejestracja

19 paź 2016, o 16:37

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: porosz » 23 wrz 2017, o 20:47

Takie pożyczki to czasami miód na serce i wyjście z problemu, ale czasem niestety nie i o skutkach niepłacenia takich zadłużeń można przeczytać tutaj . Wiadomo jak ktoś wie że będzie miał pieniążki na spłatę to ok, ale z podejściem " będzie co będzie" to lepiej się dwa razy zastanowić.
no avatar
User

warszawa88

Posty

87

Rejestracja

27 wrz 2017, o 04:52

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: warszawa88 » 27 wrz 2017, o 08:59

Ja brałam pożyczkę na www.moneyman.pl Jestem bardzo zadowolona. Szbkie pieniądze i malo formalności. Jest rakże pomoc oline i telefoniczna. Poleciła mi to koleżanka, która brała juz tam 5 pożyczek. Można także szybciej spłacić. Przy rejestracji należy w celu potwierdzenia nr konta wpłacić tylko symboliczną kwotę.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: reton12 » 6 paź 2017, o 12:33

Najlepiej poczytać trochę o tego typu pożyczkach w internecie. Możliwości jest naprawdę dużo. Wystarczy rzucić okiem na porównywarki i artykuły. Poczytajcie na przykład ranking szybkich pożyczek pozabankowych kredyciki.strefa.pl/pozyczki-pozabankowe.html . To bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: reton12 » 10 paź 2017, o 15:45

Witaj! Wszystko zależy na co chcesz pozyczkę i w jakiej wysokości . Ważne jest także jak wygląda Twoja zdolność kredytowa. Najpierw sprawdzić sobie opinie o pożyczkach i wtedy podjąć jakąś decyzję , będziesz wtedy więcej wiedziała w tym temacie i łatwiej Ci będzie wybrać .
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: Gleniowa » 17 paź 2017, o 17:05

bez względu na to na jaki cel bierzesz taką pożyczke zanim się na nią zdecydujesz porównaj sobie kilka ofert np na procredit.pl by wiedzieć czy ta na którą sie zdecydowałeś jest opłacalna. W ten sposób mozesz wiele skorzystać.
no avatar
User

Daniel2i

Posty

1

Rejestracja

10 lis 2017, o 06:23

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: Daniel2i » 10 lis 2017, o 06:45

No teraz jest tego wszędzie pełno. Jest w czy wybierać. No i oczywiście też jest nad czym sie zastanowić.
____
http://www.wiedzainfo.pl/oprocentowanie-lokat/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.234s | 13 Queries | GZIP : Off ]