własna firma

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Marta

Posty

12

Rejestracja

30 gru 2017, o 23:03

Re: własna firma

Postautor: Marta » 18 sty 2018, o 19:23

janabaranek pisze:Podobno od stycznia każdy ma obowiązek przesyłać jednolity plik kontrolny do Urzędu Skarbowego. ktoś się orientuje, jak to ma wyglądać?


Szczerze to jednolity plik kontrolny mnie jakoś mniej obchodzi, ma to być elektroniczne rozliczenie firmy, obowiązkowe dla wszystkich przedsiębiorców. W Tax Care będą mi to robić również z faktur w formie fizycznej.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: własna firma

Postautor: Marcelus » 4 lut 2018, o 16:19

no właśnie nie rozumiem zajmowania się takimi pojedynczymi rzeczami bo to tylko czas i nerwy zabiera a prawda jest taka, że usług dostępnych na rynku jest tyle, że można by przebierać i wybrzydzać w nieskończoność, żeby ułatwić sobie życie. ja teraz właśnie poszukuję hostingu do galerii żeby miec święty spokój z wyświetleniami i widzę, że wybór ogromny.
no avatar
User

Artur

Posty

3

Rejestracja

6 lut 2018, o 11:28

Re: własna firma

Postautor: Artur » 6 lut 2018, o 11:32

Na potrzeby naszych Klientów pomagamy lub całkowicie wykonujemy usługi związane z:

– rejestracja spółki na Litwie
– mamy do dyspozycji gotowe spółki , także z NIP EU (VAT)
Oferujemy pełną pomoc w zakresie obsługi biznesowej (doradztwo + rejestracja spółki na Litwie lub gotowa spółka Litwa + księgowość + wirtualne biuro .W języku polskim!!!
zalety :1. Niskie podatki na Litwie (dużo niższe niż w Polsce)
2. Dużo mniejsze skomplikowanie prowadzenia działności (nie jest tak niebotycznie rozbudowana biurokracja - nie trzeba wciąż czegoś pilnować i wysyłać wszędzie stosów niepotrzebnych papierów, a za niewysłanie oczekiwać kar)
3. Wszystkie sprawy zarządzania itp można zrobić w 100% przez internet.
4. Możliwość legalnego działania we wszystkich krajach Unii w tym w Polsce.
5. Uniezależnienie od ZUS polskiego (dużo wyższa składka w Polsce) i od polskiego US.
6. Łatwejszy dostęp do rynku wschodniego.
7. Miesięczne minimalne koszty utrzymania spółki są ponad połowe niższe łącznie za wszystkie opłaty ( w tym oferujemy księgowość polskojęzyczną).niż w Polsce!!!
8. Spółka może nabywać nieruchomości na Litwie, gdyż jest podmiotem prawa litewskiego.
9. Preferencyjne nabywania samochodów (brak akcyzy i opłat - tylko rejestracyjna - ok. 60 PLN)
10. wiele innych ułatwień
Litwa to najlepszy w tym rejonie Europy kraj do prowadzenia firmy.
Cena obejmuje zakup spólki wraz z kosztami notarialnymi itp.
W cenę wkalkulowana jest pomoc w uruchomieniu na Litwie konta zarządzanego w pełni przez internet.
Wymagania: gotówka w EUR w dniu kupna, wyjazd do Kowna w celu wizyty u notariusza w sądzie rejestrowym i w banku.
cena spółki od rodzaju spółki
zapraszamy!
Rozmawiamy w języku polskim, rosyjskim,litewskim,angielskim,niemieckim
tel.729213204
no avatar
User

Marta

Posty

12

Rejestracja

30 gru 2017, o 23:03

Re: własna firma

Postautor: Marta » 8 lut 2018, o 17:54

Też cenię rozwiązania, dzięki którym mogę zaoszczędzić czas i ułatwić sobie życie. Co prawda w Tax Care hostingu nie ma, przynajmniej jeszcze, bo oprócz księgowości i wszystkiego co się z nią wiąże, można u nich załatwić jeszcze kilka innych tematów jak prywatna opieka medyczna, wsparcie IT, usługi kurierskie, pomoc prawną i to w korzystnych cenach.
no avatar
User

ro-la

Posty

5

Rejestracja

21 lut 2018, o 08:55

Re: własna firma

Postautor: ro-la » 21 lut 2018, o 09:24

Ciekawe porady, to prawda.
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: własna firma

Postautor: romozim » 28 lut 2018, o 12:32

Przy obecnym opodatkowaniu naprawdę trzeba się spinać, żeby wyjść na swoje. Nie jest to taka prosta sprawa.
no avatar
User

bronkal

Posty

14

Rejestracja

1 gru 2017, o 11:30

Re: własna firma

Postautor: bronkal » 19 mar 2018, o 15:27

Ja równiez prowadzę własną firmę, ale korzystam z oprogramowania na: https://wfirma.pl/ .Prowadzę u nich swoją księgowość, wystawiam faktury oraz wysyłam obowiązkowe pliki JPK. Mam wszystko w jednym miejscu, dlatego dla mnie to najlepsze, najwygodniejsze i przy okazji najtańsze rozwiązanie
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Re: własna firma

Postautor: Frwafr » 22 mar 2018, o 21:10

Własna firma jest łatwa w założeniu jednak potrzebna jest w tym wypadku księgowa lub biuro rachunkowe. Jak myślicie księgowość on-linie taka jak tu się sprawdzi https://faktura.pl/?
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: własna firma

Postautor: Bingo42 » 28 mar 2018, o 17:05

Jak ktoś z Was planuje założyć własną firmę to podrzucam Wam ten artykuł - https://www.pitax.pl/wiedza/warto-wiedz ... podarczej/

Założenie firmy jest proste ale jednak co nie co trzeba wiedzieć ;)
no avatar
User

BlueBoat.pl

Posty

28

Rejestracja

3 kwie 2018, o 08:55

Re: własna firma

Postautor: BlueBoat.pl » 3 kwie 2018, o 13:05

Zakładając własną firmę warto pamiętać też o gadżetach i upominkach reklamowych dla klientów, które będą zarazem promować firmę.Ich szeroki wybór znajdziecie u nas na BlueBoat.pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 13 Queries | GZIP : Off ]