nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

righback1986

Posty

5

Rejestracja

16 sty 2017, o 11:54

Lokalizacja

Pittsburgh

nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Postautor: righback1986 » 16 sty 2017, o 11:59

Jestem ciekawa waszego zdania - jak często wymieniacie domowe sprzęty (telewizor, żelazko, depilator itp) i dlaczego? Sytuacja jest oczywista, gdy coś się popsuje i trzeba kupić nowy sprzęt. Kupujecie wtedy bardzo drogi, by służył długie lata, czy tani "jednorazówkę" ze świadomością, że po okresie gwarancji trzeba będzie wymienić na nowy. Zdarza wam się kupować nowszy sprzęt i wywalać dobre (sprawne), stare urządzenie? Ja zazwyczaj wolę wydać więcej i mieć dobry sprzęt, nie martwić się, że w środku lata padnie lodówka. Z drugiej strony - taki sprzęt nie psuje się, więc mam w domu kilka "antyków". Z przyjemnością wymieniłabym sobie odkurzacz na nowy... ale poza tym, że jest to starszy model i nie ma takich funkcji jak np. pranie, to w sumie jest OK. Tak samo z depilatorem - jest stary, ale działa. W moim przypadku nie jest to problem pieniędzy, raczej sposobu myślenia.
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Postautor: Fishy » 7 lut 2018, o 00:07

Ja ostatnio uzbierałam trochę pieniędzy i zakupiłam odkurzacz centralny, dzięki czemu nie musze już dokupować nowego sprzętu tego typu. Mam kilkupiętrowy dom więc to było dobre rozwiązanie bo oszczędzam czas i zdrowie. Nie muszę dźwigać odkurzacza dzięki zrobionej instalacji na piętrach. Kupiłam ten http://centralne-odkurzacze.net/zestawy ... mfort.html który służy mi już jakiś czas i mogę go polecić.
no avatar
User

aleks454

Posty

46

Rejestracja

23 lis 2017, o 19:11

Re: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Postautor: aleks454 » 9 lip 2018, o 18:40

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Ze swojej strony chciałbym Wam polecic pewna strone, https://przemianydomowe.pl/jaki-odkurza ... e-ranking/ . Jest to ranking odkurzaczy pionowych , które sa mało popularne w Europie. Wszystkie wady oraz zalety znajdziecie na tej stronie, bardzo skrupulatnie opisane. Polecam serdecznie.
no avatar
User

grzela

Posty

5

Rejestracja

1 lip 2018, o 11:58

Re: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Postautor: grzela » 10 lip 2018, o 05:06

Ja wymieniam tylko jak mi się stary zepsuje. Nie widzę sensu wymiany w innym przypadku.
Jak można być wolnym człowiekiem i żyć w klatce społecznych przesądów?
no avatar
User

cryptoworks

Posty

5

Rejestracja

6 lip 2018, o 07:26

Re: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Postautor: cryptoworks » 10 lip 2018, o 10:47

Wymieniam jak się zepsuje, a koszt naprawy przekracza koszt nowego. Logiczne rozwiązanie według mnie.
Jeśli w tamtych warunkach można było być człowiekiem, to i ty też możesz być człowiekiem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.132s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron