Obsługa informatyczna firm

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

majstr

12

2 lis 2017, o 21:13

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: majstr » 5 lut 2018, o 18:41

sam prowadzę firmę i wiem ze nie kazde zagadniania z branzy IT jestem w stanie zrealizowac, dlatego wolałem to zlecić firmie, która zajmie się tym profesjonalnie i z pasją (nie tak jak ja-z przymusu) outsourcing IT jest teraz na wagę złota dlatego mogę polecić firmę https://resymbio.com od przeszło 2 lat korzystam z ich usług i nie miałem jeszcze nigdy problemów z nieterminowym wykonaniem zlecenia
no avatar
User

Marta

12

30 gru 2017, o 23:03

Postautor: Marta » 20 lut 2018, o 20:55

W mojej małej firmie zlecanie takich działań firmom zewnętrznym nie jest jakoś szczególnie niezbędne i wychodzi drogo. Program wsparcia IT mam od jakiegoś czasu w dodatkowym pakiecie przy prowadzonej przez Tax Care księgowości mojej firmy, sprawdza się i wystarczy jak na moje potrzeby.
no avatar
User

marina

3

31 gru 2017, o 12:13

Postautor: marina » 23 lut 2018, o 14:05

A słyszeliście o zdalnej obsłudze informatycznej https://www.imeworldwide.com to może być przyszłościowe rozwiązanie,
całodobowa pomoc w każdym miejscu gdzie się znajdujesz.
no avatar
User

never1de

5

22 lut 2018, o 20:59

Postautor: never1de » 23 lut 2018, o 14:38

Ja niestety nie mam doświadczenia w tym obszarze temtycznym... Dlatego też raczej niezbyt będę w stanie pomóc...
Przekraczasz granicę, kiedy po raz pierwszy zmieniasz się na zawsze.
no avatar
User

Marta

12

30 gru 2017, o 23:03

Postautor: Marta » 27 lut 2018, o 14:55

W sumie program wsparcia IT od tax care też działa non stop, więc mi odpowiada. Takie prawie "globalne" rozwiązania to przy rozbudowanych firmach, w małych to byłyby zbędne koszty według mnie.
Poprzednia