Kredyt czy leasing?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

aniaola37

Posty

83

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:34

Re: Kredyt czy leasing?

Postautor: aniaola37 » 7 mar 2017, o 14:39

Sprawa się wyjaśnia gdy nie masz własnej działalności, lecz nawet gdy ją masz należy może rozważyć kredyt. Niektóre proponują bardzo korzystne warunku. Ostatnio znalazłam kredyt samochodowy https://kredyt123.pl/kredyt-samochodowy, który wygląda na prawdę dobrze. Można go uzyskać w bardzo krótkim czasie, na dogodnych warunkach. Jeżeli planujesz kupno samochodu zajrzyj na ta stronę.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Kredyt czy leasing?

Postautor: arekk » 8 mar 2017, o 12:11

Wybierając kredyt, możecie zajrzeć sobie do http://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt ... pinie.html . Uważam, że dostępne tutaj porady są naprawdę przydatne, a dodatkowo można zapoznać się z opiniami użytkowników, jak i rankingami kredytowymi.
no avatar
User

hennry51

Posty

6

Rejestracja

6 mar 2017, o 15:31

Re: Kredyt czy leasing?

Postautor: hennry51 » 9 mar 2017, o 16:43

Według mnie dużo lepszy jest kredyt, teraz pożyczki pozabankowe są w modzie. Osobiście szukałam małego samochodu dla siebie i pieniędzy na obóz dla dzieci i skorzystałam z oferty Aasa pożyczki przez internet w 15 minut rewelacyjna firma, miła obsługa i szybka decyzja o przydzielonym kredycie !
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Kredyt czy leasing?

Postautor: kobietapracujaca » 31 mar 2017, o 15:14

clerka pisze:Ciekawą ofertę leasingową można znaleźć w Bawarii Motors, ale u dealera MINI. Leasing nazywa się "all in one" i jest elastycznie dopasowany do możliwości finansowych klienta.


Myśle, że jest to bardzo dobry pomysł bo Bawaria Motors ogólnie ma bardzo ciekawą ofertę. Uważam, że warto rozejrzeć się tam za nowym samochodem. Myślę, że jeżeli ktoś szuka czegoś w leasing czy normalnie to na pewno znajdzie tam coś fajnego. Wiem, że Bawaria Mototrs ma też samochody używane więc może też warto sobie zobaczyć :)
Awatar użytkownika
User

Moist33

Posty

5

Rejestracja

5 maja 2017, o 15:26

Re: Kredyt czy leasing?

Postautor: Moist33 » 5 maja 2017, o 15:33

Super, dzięki wielkie za porady :)
Nieograniczona władza w rękach ograniczonych ludzi zawsze prowadzi do wybuchów okrucieństwa
no avatar
User

Kleo

Posty

400

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Kredyt czy leasing?

Postautor: Kleo » 17 maja 2017, o 09:28

Wydaje mi się, że najlepszą opcją jest pozyczka na raty, którą można spłacać szybciej bądź w terminie. Raty nie powinny obciążać twojego portfela. Kupowanie czegoś na raty musi być rozsądne. Ja własnie poszłabym w tym kierunku.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Kredyt czy leasing?

Postautor: reton12 » 5 cze 2017, o 10:21

Ja bym zastanowił sie nad kredytem. Oczywiście przy braniu pożyczki powinno się zasięgać języka w wielu miejscach tak,
żeby optymalnie dopasować sobie pożyczkę do potrzeb i możliwość.
warto sprawdzić ranking kredytów gotówkowych,no i w razie potrzeby skorzystac z bezpłatnej pomocy w wyborze pożyczki.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

435

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Kredyt czy leasing?

Postautor: malgorzata80 » 31 sty 2018, o 11:13

Na pytanie kredyt czy leasign powinneś odpowiedzieć sobie samemu. Natomiast najważniejszą kwestią jest to, gdzie zamierzasz skorzystać z tej oferty? Nie ma co ukrywać, konkurencja jest bardzo duża a nie każda firma należy do uczciwych. Popytaj znajomych, przejrzyj opinie w sieci żeby wybrać tą właściwą. Natomiast jeżeli chodzi o mnie, to polecam Kredyt123
no avatar
User

ProfiCredit.pl

Posty

20

Rejestracja

13 lut 2018, o 11:34

Re: Kredyt czy leasing?

Postautor: ProfiCredit.pl » 13 lut 2018, o 13:50

Trudno odpowiedzieć na to pytanie z perspektywy forum, ponieważ to indywidualna kwestia co wyjdzie w praktyce taniej i korzystniej, jeżeli jest to pożyczka na samochód to po prostu porównaj ze sobą te oferty i będziesz wiedział.
no avatar
User

Ania

Posty

162

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Kredyt czy leasing?

Postautor: Ania » 27 sie 2018, o 04:56

Zależy na co dokładnie chcesz ten kredyt lub leasing. U nas w firmie, np. jeśli chodzi o specjalistyczne maszyny budowlane, to najczęściej je wynajmujemy. Taki np. podajnik mas bitumicznych, który bardzo dobrze się sprawdza i przyśpiesza układnie nawierzchni wypożyczaliśmy z firmy http://bellator-mb.pl/. Wypożyczenie go się opłacało, zakup - na pewno nie, bo za rzadko jest u nas taki sprzęt używany, by miał się szansę zwrócić.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 15 Queries | GZIP : Off ]