Sklep z tkaninami

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

natkawal76

Posty

17

Rejestracja

21 paź 2016, o 07:02

Sklep z tkaninami

Postautor: natkawal76 » 29 lis 2017, o 11:27

Witam, pewnie nie tylko ja mam problem ze znalezieniem dobrych sklepów z ubraniami. Na reklamie wszystko pięknie wygląda i na wszystkich jednak nie zawsze. Ciuchy później nie wyglądają tak jak oczekiwaliśmy. Dlatego ja znalazłam tkaniny dziecięce sklep internetowy gdzie sama mogę wybrać nie tylko kolor ale i grubość materiału i wzór. Dostawa odbywa się błyskawicznie, dzięki czemu mam towar u siebie na następny dzień. Wiem, że powiecie, kto dzisiaj szyje sam ubrania, a muszę Was zdziwić wiele bardzo wiele osób. Nie chcą wyglądać tak samo jak pół miasta i jeśli nie potrafią sami to zanoszą materiał do krawcowej. Dlatego polecam takie rozwiązania, szczególnie dla osób z alergią na materiał czy osób, które mają problemy z wagą i nie wszystkie ubrania na nich dobrze leżą. W sklepach wszystko szyte jest na osoby bardzo szczupłe, a dla osób już o większej wadze jest problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Spróbujcie kupić materiał lub kila jego rodzajów i połączyć w piękny sweter, czy sukienkę i zobaczycie czy Wam się spodoba. Kto nie robił niech się nie wypowiada. Zobaczycie jak można za niewielkie pieniądze ubierać się pięknie i modnie, a przede wszystkim wyglądać niepowtarzalnie.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Sklep z tkaninami

Postautor: Pawełdyg » 26 sty 2018, o 20:07

Z tego co wiem to na http://tkaninki.com/ są dobrej jakości tkaniny i tam warto zamawiać bo przy okazji są w dobrej cenie
no avatar
User

are33m

Posty

1

Rejestracja

7 lut 2018, o 07:14

Re: Sklep z tkaninami

Postautor: are33m » 7 lut 2018, o 07:20

a jaki to sklep
_____________
pożyczki online
no avatar
User

karrolaart

Posty

5

Rejestracja

5 mar 2018, o 14:40

Re: Sklep z tkaninami

Postautor: karrolaart » 11 mar 2018, o 07:37

A ten sklep ile już trwa na rynku polskim bo to ważne jest
no avatar
User

Zalimea

Posty

6

Rejestracja

9 mar 2018, o 14:35

Re: Sklep z tkaninami

Postautor: Zalimea » 12 mar 2018, o 10:59

a mają też sklep stacjonarny?
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Sklep z tkaninami

Postautor: fangot » 12 sie 2018, o 21:52

Do reklamy tego typu biznesu wykorzystaj marketing internetowy, powinien dać on bardzo dobre rezultaty. Prowadzę biznes o podobnym charakterze i dla mnie najlepsze efekty przynosi marketing szeptany od https://solv.pl/uslugi/
Awatar użytkownika
User

Roku88

Posty

67

Rejestracja

2 lut 2017, o 16:57

Re: Sklep z tkaninami

Postautor: Roku88 » 4 gru 2018, o 11:32

Mysle ze fajnie jest dodac sie do jakiejs porownywarki cenowej, to chyba jedna z lepszych opcji jesli chodzi o promocje sklepu internetowego, po prostu kolejny kanal promocji internetowej, od siebie moge polecic moj sklep tutaj:
sklep muzyczny bydgoszcz
Chyba wiem, jak brzmi najczęstsze kłamstwo, stwierdziła Vanessa. "Nic mi nie jest".
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.210s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron