Jaka kamera do monitoringu?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Jaka kamera do monitoringu?

Postautor: Mercus » 24 sty 2018, o 21:09

Wraz ze znajomy jesteśmy właśnie na etapie doboru kamer do monitoringu. Otworzyliśmy mały sklep związany z fotografia. Mamy na stanie także droższy sprzęt dlatego chcemy jak najlepiej się zabezpieczyć przed ewentualna kradzieżą. Zawsze taki system monitoringu podziała negatywnie na potencjalnego złodzieja i zastanowi się dwa razy przed zrobieniem czegoś głupiego. Czy kamera IP nagrywająca obraz w rozdzielczości 720p sprawdzi się? Pytam, ponieważ znalazłem dość duży wybór kamer przemysłowych zewnętrznych na https://www.eltrox.pl/monitoring/monitoring-ip/kamery-ip.html Najtańsze modele zaczynają się w granicach 150-200pln .. który z producentów będzie najlepszym wyborem waszym zdaniem? Dodatkowo dochodzi jeszcze kwestia wyboru dyskow twardych do zapisu danych .. ze swojej strony zawsze ufałem firmie WD i chyba polece mu jakies z serii Purple przeznaczone do zapisu 24/7.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Jaka kamera do monitoringu?

Postautor: qbis88 » 22 lut 2019, o 14:24

Szczerze polecam Ci systemy monitoringu od BCS Point, my mamy od nich kilka kamer IP- w firmie oraz na posesji. Te kamery są bardzo wytrzymałe i oczywiście z podczerwienią, w sklepie https://www.fonex.pl/producenci/bcs-point-117.html możesz przejrzeć pełną ofertę. Dodam, że ich kamerki pomimo, że zaawansowane technicznie to są też proste w montażu, o i przedział cenowy jak na tę klasę całkiem przyzwoity.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: Jaka kamera do monitoringu?

Postautor: greta44 » 18 mar 2019, o 14:22

Mi się do takiego monitoringu sprawdziła kamerka mikavi, mają taki model do zamontowania na suficie, zbiera obraz z całego pomieszczenia, też wysyła powiadomienia jak wykryje nagły ruch, obraz jest wyraźny także przy wyłączonym oświetleniu.
no avatar
User

majja

Posty

91

Rejestracja

23 lip 2016, o 17:27

Re: Jaka kamera do monitoringu?

Postautor: majja » 28 cze 2019, o 15:04

Myślę, że sprawdzą się u was te kamery do monitoringu https://ivel.pl/k741,monitoring-kamery-do-monitoringu.html. My w firmie również się zastanawialiśmy jakie wybrać i po przejrzeniu dostępnych modeli wyszło, że najlepiej będzie postawić właśnie na te. Sprawdzają się, na użytek domowy też można spokojnie znaleźć w ich ofercie.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Jaka kamera do monitoringu?

Postautor: Konek » 2 lip 2019, o 07:44

Moim zdaniem powinieneś również zwrócić uwagę na systemu monitoringu od producenta JBPartner, ponieważ posiada szeroki wybór rozwiązań jeżeli chodzi o tym kamer. Natomiast wszystkie wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, dzięki czemu na pewno będziesz miał pewność zarówno jeśli chodzi o stan techniczny nawet w złych warunkach atmosferycznych na poziomie IP66, do tego mają rozbudowane funkcjonalności jak detekcja ruchu z alarmem, wysoka jakość obrazu, opcje wykonywania zdjęć i dobra widoczność w nocy, jak to jest m.in w przypadku modelu KZ10.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jaka kamera do monitoringu?

Postautor: EmilCh » 21 lip 2020, o 07:05

W przypadku poszukiwań dobrej jakości propozycji w zakresie kamer do monitoringu domu, to ja jestem zdecydowanie za Orllo gdzie znajdziecie porządne propozycje obrotowe, czy bezprzewodowe IP. My zdecydowaliśmy się pójść w tym kierunku i nie żałujemy decyzji. Łatwość montażu, obsługi i jednocześnie całkiem dobry zakres cenowy. Pozdrawiam!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 12 Queries | GZIP : Off ]