Zapachy w firmie

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
Awatar użytkownika
User

Drukulus

Posty

6

Rejestracja

24 paź 2011, o 11:42

Re: Zapachy w firmie

Postautor: Drukulus » 2 maja 2012, o 12:45

Polecam zapach szafirowy,znalazłem właśnie na http://zapachsukcesu.biz/6-Zapachy_w_ofercie
dostałem też próbkę innego zapachu ;)
no avatar
User

daknez

Posty

18

Rejestracja

2 kwie 2012, o 12:12

Re: Zapachy w firmie

Postautor: daknez » 16 maja 2012, o 14:33

To tzw. marketing 5zmysłów. Wykorzystuje go w sposób mistrzowski firma Abercrombie. Bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnego sklepu, ale dosyć trudna do wprowadzenia i przede wszystkim kapitałochłonna.
no avatar
User

qqs112

Posty

8

Rejestracja

13 kwie 2012, o 13:17

Re: Zapachy w firmie

Postautor: qqs112 » 18 maja 2012, o 12:12

Ciekawostką może być, że Abercrombie na tyle mocno wypozycjonował się z pomocą zapachu, że można kupić/dostać flakonik perfum w ich sklepach. Osobiście bardzo lubię ten zapach ;)
no avatar
User

meduz

Posty

7

Rejestracja

17 lip 2013, o 11:52

Re: Zapachy w firmie

Postautor: meduz » 22 lip 2013, o 12:31

temat troszkę podupadł, ale podbijam. Ktoś wyżej napisał, że marketing zapachowy jest trudny do wprowadzenia i drogi. To mnie zastanowiło, bo sam korzystam z usług Aroma Corp, czyli firmy która się zajmuje marketingiem sensorycznym i nie zauważyłem, żeby koszty mnie przygniotły :) Czy są wśród forumowiczów osoby, które stosują tego rodzaju marketing w swojej firmie?
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Zapachy w firmie

Postautor: Thief » 30 lip 2013, o 11:23

Jeśli ktoś prowadzi np. sklep internetowy to raczej zapach nie ma wpływu na klientów. Teoria wydaje mi się słaba. Natomiast zapach odgrywa rolę w miejscach z jedzeniem. W innych to byleby nie śmierdziało i nie było duszno ;)
no avatar
User

anieszka84

Posty

2

Rejestracja

5 sie 2013, o 10:34

Re: Zapachy w firmie

Postautor: anieszka84 » 5 sie 2013, o 11:03

ja wiem jak się pozbyć niechcianych zapachów. Ozonowanie i firma, która się na tym zna, to jest rozwiązanie :!:
-------------------------------------------------------------
Osuszanie budynków
no avatar
User

bizwomen

Posty

17

Rejestracja

29 paź 2014, o 14:13

Re: Zapachy w firmie

Postautor: bizwomen » 10 lis 2014, o 10:05

No ozonowanie to też jest wyjście, ale wtedy pozbywasz się niechcianych zapachów, a powietrze dalej nie pachnie tak jak powinno.
Mnie zainteresował aromamarketing. To naprawdę rewelacyjne rozwiązanie właśnie dla sklepów z kosmetykami, dla spa czy takich sklepów, w których ładny zapach jest wręcz pożądany.
Wiem, że firma http://www.aromacorp.pl/ zajmuje się właśnie takim marketingiem.
Sama jestem zainteresowana ich ofertą ale jeszcze nie korzystałam.
Korzystał z Was ktoś z ich usług? Jakie wrażenia?
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Re: Zapachy w firmie

Postautor: darful » 11 lis 2014, o 10:01

bizwomen pisze:No ozonowanie to też jest wyjście, ale wtedy pozbywasz się niechcianych zapachów, a powietrze dalej nie pachnie tak jak powinno.
Mnie zainteresował aromamarketing. To naprawdę rewelacyjne rozwiązanie właśnie dla sklepów z kosmetykami, dla spa czy takich sklepów, w których ładny zapach jest wręcz pożądany.
Wiem, że firma http://www.aromacorp.pl/ zajmuje się właśnie takim marketingiem.
Sama jestem zainteresowana ich ofertą ale jeszcze nie korzystałam.
Korzystał z Was ktoś z ich usług? Jakie wrażenia?

W porównaniu do firmy o której pisałem zaczynając ten wątek,są drodzy -chyba uderzają w większe firmy,typu korporacje czy sieciówki...
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Zapachy w firmie

Postautor: zyjes » 13 lis 2014, o 10:33

To jest bardzo popularne w sklepach z ubraniami :)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Zapachy w firmie

Postautor: kobietapracujaca » 14 sie 2015, o 17:18

Tak to ponoć bardzo skuteczny sposób marketingu jednak mnie do końca nie przekonuje. Np mając salon kosmetyczny lepiej postawić na odpowiednie wypoosażenie salonów kosmetycznych i na jakość usług niż na zapachy specjalne. To lepszy sposób na klientów może w sklepach się to sprawdza, ale w typowo usługowych biznesach raczej nie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.135s | 13 Queries | GZIP : Off ]