Windykacja: Kruk czy Ultimo?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Windykacja: Kruk czy Ultimo?

Postautor: Kocica » 28 wrz 2012, o 08:56

Z jakiej windykacji krajowej zdarzało się wam korzystać?

Najbardziej popularny (zasługa niewątpliwa reklam w tv) jest Kruk oczywiście, ale słyszałam też dobre opinie o wrocławskiej firmie Ultimo. Sama nie korzystałam jeszcze z żadnej z nich - windykacja zagraniczna z kancelarią tenet raz mi się, no może 2, zdarzyła, ale co do krajowych firm odzyskujących długi to nie mam "własnej" opinii.
Doradzicie?
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Windykacja: Kruk czy Ultimo?

Postautor: Gleniowa » 29 sie 2014, o 16:46

Hmmm, moze podpytaj tutaj http://www.comperia.pl/forum , udziala sie tam sporo osób prowadzących własna działalność i wydaje mi sie ze chetnie Ci podpowiedza na kogo sie zdecydowac.
no avatar
User

laurawid14

Posty

1

Rejestracja

21 lis 2014, o 08:43

Re: Windykacja: Kruk czy Ultimo?

Postautor: laurawid14 » 21 lis 2014, o 08:50

Jeśli chodzi o te firmy windykacyjne to sprawa jest różna. KRUK jest w sumie najbardziej znany, tak jak pisałaś, no i chyba największy, przez co ludzie czasami się go boją. Jest taka opinia w internecie, że jak dostałeś list od KRUKa to nie należy go odbierać. Czy to prawda? Nie wiem, samej mi się to nie zdarzyło jeszcze nigdy, ale moja sąsiadka dostała taki list i nic jej nie było, tzn. w sumie dała radę. Z kolei jeśli chodzi o Ultimo to oni są mniej tacy jakby "korporacyjni", a przynajmniej tak wynika z reklam (chociaż to też może być w sumie chwyt marketingowy). Także nie wiem, no wydaje mi się, że jeśli już to KRUK do większych zadłużeń, a Ultimo do mniejszych? Ale mogę się mylić, mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Windykacja: Kruk czy Ultimo?

Postautor: yupixer » 30 maja 2022, o 17:45

Zamiast tych znanych firm polecam windykacja-online.pl - współpraca odbywa się całkowicie online, więc nie musisz wychodzić z domu, a przy tym mają wysoką skuteczność.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.230s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron