ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

kaerol

Posty

5

Rejestracja

3 paź 2016, o 19:01

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: kaerol » 10 paź 2016, o 17:11

Według mnie jak najbardziej TAK bardzo popularny w dzisiejszych czasach, ale w jakim dziale nie m konkurencji ?
no avatar
User

gard

Posty

5

Rejestracja

6 paź 2017, o 09:49

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: gard » 6 paź 2017, o 10:11

Ryzykowny i ciężki biznes ale faktycznie może być opłacalny.
no avatar
User

Sebastian77

Posty

62

Rejestracja

19 paź 2017, o 08:23

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: Sebastian77 » 20 gru 2017, o 16:39

Jeśli masz dobry pomysł, samozaparcie, to polecam. :) Moja córka powadzi podobny loka, musze się pochwalić, ze radzi sobie świetnie i opłaca się jej to. Oczywiście nie raz zarywa nockę, ale już niedługo będzie więcej pracowników to trochę odetchnie. ;) Pamiętam ze chwaliła producenta www.abamfood.pl, maja dobre produkty mleczne, może się przydać. :)
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: Ailis » 15 sty 2018, o 17:56

Gastronomia to świetny pomysł na biznes który zawsze przynosi dochody. Moja siostra tez otwiera małą gastronomię i wszystko praktycznie ma gotowe, w urzędach tez pozałatwiane ale musi jeszcze dokupić niezbędne rzeczy które są potrzebne np. termosy obiadowe które znalazła na stronie sklepu https://sklep.technica.pl/termosy-obiadowe
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: Fishy » 20 lut 2018, o 00:29

To dobry pomysł ale pamiętajcie o tym, że taką gastronomię też musicie odpowiednio wyposażyć. Kompleksowe wyposażenie gastronomii znajdziecie tutaj: https://multigastro.pl/. Warto przejrzeć ich ofertę, jest bardzo bogata, a ceny są naprawdę korzystne.
no avatar
User

Tarro1234

Posty

73

Rejestracja

18 lis 2017, o 14:57

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: Tarro1234 » 22 lut 2018, o 18:14

W lokalu gastronomicznym na pewno będzie duuuzo różnego rodzaju kabli - wiadomo dlaczego:) A żeby przy okazji było bezpiecznie i komfortowo to polecam zainteresowac się tego typu produktami: https://porzadekwkablach.pl/pl/c/Najazdy-kablowe/34 . Bardzo dobrej jakości najazdy kablowe, ktore przejmą kontrole nad ładem wśród przewodów :))
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: Pawełdyg » 25 lut 2018, o 11:47

Są takie firmy z profesjonalnymi sprzętami, my właśnie wymienialiśmy zmywarki na takie od Winterhalter - wiem że to dobry sprawdzony sprzęt. A ja jestem z tych co idą na jakość żeby co chwilę nie wymieniać
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: danny4231 » 9 kwie 2018, o 14:35

Pomysł może być ciekawy i oryginalny, jednak musisz brać pod uwagę, że klienci zwracają uwagę na jakość oraz świeżość oferowanych potraw, ale i funkcjonalność danego lokalu. Jako właściciel małej gastronomii powiem Ci jedno : nie żałuj sprzętu chłodniczego! Zostałem bardzo sowicie zaopatrzony przez http://www.iglootechnika.pl/ , dzięki którym na terenie mojego lokalu znajdują się lady chłodnicze, lodówki i zamrażarki. Zakupiliśmy nawet konserwator do lodów, aby klienci mogli skosztować pysznych deserów po obiedzie. :)
no avatar
User

BRACIA

Posty

5

Rejestracja

28 kwie 2018, o 12:32

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: BRACIA » 2 maja 2018, o 12:26

A może warto w tym temacie poszperać w Internecie? Myślę, że z całą pewnością uda się tam znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze tematycznym.
Niech nie płacze bity, niech płacze ten, kogo jeszcze nie bito!
no avatar
User

ewaxx

Posty

14

Rejestracja

20 cze 2018, o 16:07

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: ewaxx » 1 lip 2018, o 21:06

Na pewno trzeba też znaleźć dobrych dostawców :) Moim zdaniem Rogowski to świetny wybór, ubielbiam warzywa marynowane od niego.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 15 Queries | GZIP : Off ]